Sari la conținut

MOTO ROCK FEST 2014 - Thunders M.C. - Ruse, Bulgaria


U R S U
 Share

Postări Recomandate

70km de Bucuresti, week-end-ul 27-28-29 iunie 2014, la Ruse, petrecere moto.

Conditii cazare: cort, sau motel, la aprox 100m de petrecere.

 

https://www.facebook.com/events/1467190133520384/?ref=notif&notif_t=plan_user_invited

Pe Facebook. Daca nu merge link-ul, cautati "moto rock fest"

 

Va salut cu farul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zona e foarte frumoasa pentru campare, faleza Dunarii e la 2 pasi, ar fi bine sa aveti totusi la voi Autan din belsug. Pentru cei ce doresc mai mult confort, zona se afla la 5 km de Ruse si tot cam asa fata de satele Pirgovo si Basarbovo. Daca tot veniti in zona merita sa vizitati manastirile rupestre de la Basarbovo si Ivanovo care sunt in parcul natural Russenski Lom, orasul medieval Cherven si pestera Orlova Chuka. O plimbarica frumoasa moto este si pe traseul Ruse - Straklevo - Nisovo - Cherven - Ivanovo - Basarbovo - Ruse cu ceva dealuri, viraje trafic foarte redus. Centrul orasului Ruse arata si el foarte bine,

 

Hizha Prista este aici:

http://wikimapia.org/#lang=ro&lat=43.800139&lon=25.917714&z=19&m=b

 

Pentru cei ce doresc cazare in Ruse, am gasit pe net mai demult cateva pareri foarte bune despre English Guest house, cred ca este un hostel.

http://wikimapia.org/#lang=ro&lat=43.852069&lon=25.953111&z=19&m=b

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Tom Cat: super frumoasa descrierea!

@Jean: Eu merg la cort. Pleca 2 motociclete, ori vineri seara, ori sambata dimineata. Sper sa ne cinstim macar acolo cu bere, ca la Sea Wolves, nu ne-am vazut!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Misto...vroiam sa ma duc la o intrunire prin centru tarii...cred ca reconfigurez traseul:))

 

Mai bine.... oricum, tot in limbi straine se vorbeste, dar parca bulgara e asa, mai suava :D

Poate ne vedem acolo, sper sa nu ploua.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Tom Cat: super frumoasa descrierea!

@Jean: Eu merg la cort. Pleca 2 motociclete, ori vineri seara, ori sambata dimineata. Sper sa ne cinstim macar acolo cu bere, ca la Sea Wolves, nu ne-am vazut!

Ca bine zici...sambata plec si io .
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu si cativa prieteni plecam astazi, o sa fim 6 motoare. Daca vrea cineva sa ni se alature, noi ne intalnim in Salajan (la statuie) la ora 18. In caz ca ploua tare amanam plecarea pe maine dimineata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Tom Cat: super frumoasa descrierea!

@Jean: Eu merg la cort. Pleca 2 motociclete, ori vineri seara, ori sambata dimineata. Sper sa ne cinstim macar acolo cu bere, ca la Sea Wolves, nu ne-am vazut!

eu unul am fost super tare pacat ca nu au fost multe motorete

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...