Sari la conținut

Motorfest 2014 North Gang Riders MC Suceava


Postări Recomandate

MOTORFEST "NORTH GANG RIDERS MC SUCEAVA 2014" .


Ca in fiecare an dupa cum v-ati obisnuit, North Gang Riders va invita la o petrecere pe cinste.


Locatia ramane cea de anul trecut, adica Pensiunea "Acasa in Bucovina" - Capu Campului Suceava.


- Parada 70 km tur-retur (Capu Campului-Shopping City Suceava);


- Stunt moto cu PITI si CHINO din Bucuresti ;


- Concursuri amicale cu premii, tir cu arcul & arme, trasee turistice;


- Muzica buna cu APROAPE UNPLUGGED, ARTIS BAND, FARA ZAHAR, CANAF & EXCENTRIC BLUES BAND;


VA ASTEPTAM !!! ... si dupa aia bem ....



Detalii si pe pag. https://www.facebook...f_type=bookmark


post-65760-0-99015000-1404827399_thumb.jpg

post-65760-0-82826400-1404827493_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si asa imi este stricat sezonu si ca sa fie paharu plin, in urma accidentului pe care l-am avut voi lipsi de la intrunire deoarece o sa fiu internat in spital. X(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Vreau sa vin, dar cu un mic ocol. Daca se poate spuneti-mi si mie care e starea drumului pe traseul Piatra Neamt - Bicaz - Vatra Dornei - Gura Humorului. O sa vin cu un speed, de aia intreb. Multumesc anticipat.

Editat de markyinxs
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Vreau sa vin, dar cu un mic ocol. Daca se poate spuneti-mi si mie care e starea drumului pe traseul Piatra Neamt - Bicaz - Vatra Dornei - Gura Humorului. O sa vin cu un speed, de aia intreb. Multumesc anticipat.

Drumul de la Bicaz la Coada Lacului si mai departe pana la Vatra Dornei este spart tot.Nu te sfatuiesc sa mergi pe acolo, mai ales cu un speed.

Numai bine

» Post actualizat in 15 Jul 2014 12:08

Parada moto Capu Campului-Suceava si retur se mai face sau nu? Pentru ca sunt zvonuri ca di cauza taxei mari cerute de cei de la rutiera,mai mult ca sigur ca nu se va face

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bicaz-Gheorgheni este acceptabil.am fost acum o luna cu masina.sunt cateva portiuni mai nasoale pana la Lacu Rosu, iar in partea cealalta spre Gheorgheni se peticea.mai in colo nu am fost anul aceste.stiu ca anul trecut se repara drumul Reghin-Bistrita, deci ar trebui sa fie ok, iar de la Bistrita la Gura Humorului este foarte bun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutam ... referitor la parada, sigur se face ( cu politie / fara politie )... E pacat sa pierdem cireasa de pe tort din cauza legislatiei prost gandita. Va asteptam

post-7119-0-68704800-1405482505_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahoi!

Gheorgheni - Bicaz nu îl recomand la nimeni, e jale drumul in Lacu Rosu si in Cheile Bicazului. Iti mananca nervii. Gheorgheni-Toplita-Reghin-Bistrita-Vatra Dornei-Gura Humorului e excelent, o plăcere de drum. Iar Gheorgheni-Toplita-Borsec-Poiana Largului e bun dar daca mergi spre Vatra Dornei 88 de km de adevarata provocare a nervilor si răbdării, Poiana Largului Tg.Neamt, Fălticeni, Gura Humorului e acceptabil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost la intrunire si m-am simtit foarte bine. Am umat traseul Piatra Neamt - Bicaz - Lacu Rosu - Gheorghieni - Toplita - Reghin - Bistrita - Vatra Dornei - Gura Humorului. Pe Bicaz - Lacu Rosu - Gheorghieni sunt denivelari multe, dar drumul se poate face si cu un speed. Nu te poti da la maxim, evident, din cauza denivelarilor si a drumului ingust, dar se poate face. Si peisajul merita efortul. De la Gheorghieni incolo drumul e super, e de vis. Cel putin pasurile Tihuta si Mestecanis sunt dementiale. Desi am prins asfalt ud si la dus si la intors si nu am putut forta cat mi-as fi dorit, drumul asta a ramas un vis. Vreau sa il refac de oricate ori oi putea.

Organizatorii intrunirii au fost de nota 20. Muzica mi-a placut, mancarea la fel. Am plecat de sambata ca mai aveam mult de mers, mai aveam peste 800 km de facut din ce imi programasem si duminica imi expirau zilele libere.

Voi reveni cu placere, mai ales daca nu va mai ploua.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

North Gang Riders MC, se bucura din nou ca a realizat acest eveniment si multumeste prietenilor ce au fost aproape ...

Nu mai e mult pana la anul ... si ne vedem din nou ! Asfalt uscat si drumuri bune !!!

Filme si poze gasiti aici https://www.facebook.com/pages/Motorfest-North-Gang-Riders-Suceava-2014/721467621242737?ref_type=bookmark


» Post actualizat in 23 Jul 2014 08:58

Filme si poze aici http://motorclubsuceava.ro/forum/viewforum.php?f=12

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...