Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 50
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

De mic poftesc...si tot nimic! Cred ca o sa-mi aduc la pachet, ca de pe urma ofertei lui Licinius o sa mor de pofta, inecat in bale! :stuck:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am venit astazi dintr-o mini vacanta din zona Cazanelor, ce sa spun, cazare la pensiuni nu am gasit niciunde, incepand de la Orsova si pana la Svinita, asadar daca doriti sa stati la vreo pensiune din zona ar trebui sa incepeti sa dati telefoane pt rezervare, poate s-o gasi ceva liber in perioada moto-campului....

Editat de Clasic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am venit astazi dintr-o mini vacanta din zona Cazanelor, ce sa spun, cazare la pensiuni nu am gasit niciunde, incepand de la Orsova si pana la Svinita, asadar daca doriti sa stati la vreo pensiune din zona ar trebui sa incepeti sa dati telefoane pt rezervare, poate s-o gasi ceva liber in perioada moto-campului....

ce pensiune? pai de aia e moto camp ............ sa traiasca cortul

 

:peace: :cheers:

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revin : cei care detineti fotografii din plimbarile/aventurile cu moto din anii 90` , le astept pe adresa motocampmehedinti@gmail.com sau le puteti aduce la fata locului pe un stick etc ... toate vor fi proiectate seara pt depanare amintiri ! :thanks:


» Post actualizat in 18 Aug 2014 06:24

aaaa uitasem harta :

 

post-19614-0-73797100-1408343016_thumb.jpg

 

Oricum vor exista indicatoare .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cristi tu esti constient cati participanti ti-a adus doar fatuca aia din poze ;) ?

 

Glumesc, locatia arata demential , vremea se anunta buna si la cum te stiu pe tine si organizarea va fi pe masura .

 

Sper sa pot ajunge si eu .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cristi tu esti constient cati participanti ti-a adus doar fatuca aia din poze ;) ?

 

Glumesc, locatia arata demential , vremea se anunta buna si la cum te stiu pe tine si organizarea va fi pe masura .

 

Sper sa pot ajunge si eu .

Aline tata lasa forumurile, pune mana si vinde RCA-uri ca tre sa bem ceva berule reci la Eselnita frate . Hai nu ne lasa la greu, am inteles ca vine si Iancu Octavian cu gasca din Timisoara deci va fi potop .

 

Eu azi mi-am dat cerea de CO la semnat pentru ziua de Vineri deci....... tu ?????

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiri :

Se apropie.... :friends: :drink: :rock:

Ne puteti spune pentru ziua de Sambata sunt programate cava ture de vizoitare a zonei, ce caracter vor avea : enduro, soft , asfalt .

 

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

planuisem un alt traseu pentru weekendul asta dar din cauza vremii anuntate ne vom indrepta spre Eselnita

vineri dimineata ora 9 din Bucuresti de pe platoul din fata casei poporului

suntem 5 care plecam spre Eselnita

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...