Sari la conținut

Intalnire "Lupii liberi" Rasnov - 25 - 27 Iulie 2014


gildutza
 Share

Postări Recomandate

Vino impreuna cu prietenii la prima intalnire moto Lupii Liberi, intalnire pentru spirite libere. Scopul nostru este in primul rand de a ne simti bine, intre oamenii cu aceleasi valori ca noi, de a crea noi prietenii si nu in ultimul rand sa petrecem doua zile hard-core

Sa cantam folk si rock si sa petrecem pana in zori pe marginea piscinei!

 

Pentru detalii acceseaza : http://www.wolfinn.ro/wi/intalnire-lupii-liberi/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baga informatii despre cazare, precizari daca pentru eveniment, camerele raman la pretul din timpul saptamanii, asa cum ar fi normal, sau le dau la pret de wknd, despre posibilitatile de campare, piscina daca se plateste separat asa cum scrie pe pagina web, sau nu...etc, etc, etc.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

De la drumul principal sunt 4 km de drum asfaltat si 1 km de drum pietruit, practicabil pentru orice fel de motor. Desenul lui Alex ori e mai vechi, ori nu e de actualitate :) Cazarea este la cort - intra in costul intrarii. Motociclistele care vin pe motoarele lor nu platesc intrarea.

Hanul este rezervat DEJA!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@gildutza raspunde la intrebarea pusa de lancelot ca daca sunt preturile din pagina de web nu mai prea vine nici..........pretul este cam asta: vii cu prietena sau sotia 60 ron intrarea daca vrei sa iti iei si camera 120 ron iar daca vrei sa mai si faci o baita in piscina inca cca 45 ron (plus 45 pt prietena.... amanta....nevasta....) si mai trebui sa mai bagi si gaz.... si mai vrei sa iti mai iei mancare de pe acolo sau mai te miri ce..... deci cam iti trebui vre-o 500 ron pt iesirea asta si nu prea da banii pe nimeni afara din casa....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei 30 de lei de persoana includ cazarea la cort si participarea la eveniment inclusiv piscina, unde accesul este intre orele 9:00 - 18:00. Nu mai sunt camere la Han. Deci calculul este simplu: 60 de lei participarea pentru doua persoane + ce bei si mananci + drumul.

 

:mexicanwave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Rasnov gasesti cazare si la hotel, si la pensiune.

Ce alte posibilitati de cazare mai sunt ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca exista pensiuni in Rasnov, dar nu se merita, e prea departe. Sunt cam 8 km si daca iei si ceva la bord e cam problematic cu mobra, mai ales noaptea si pe drum pietruit. Iar sa lasi motorul si sa vii pe jos, nici pomeneala. Deci, PASS!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine dracu vrea sa mearga pe jos atita ?nimeni.


» Post actualizat in 15 Jul 2014 20:04

Cine dracu vrea sa mearga pe jos atita ?nimeni.Acum e de tz.cautati o locatie mai acatari,si vom veni mai multi,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca exista pensiuni in Rasnov, dar nu se merita, e prea departe. Sunt cam 8 km si daca iei si ceva la bord e cam problematic cu mobra, mai ales noaptea si pe drum pietruit. Iar sa lasi motorul si sa vii pe jos, nici pomeneala. Deci, PASS!

Mah..tu te duci pt beutura n burdihan..sau pt imbunatatirea culturii moto?!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sincer nu gasesc sensul acestor "gratuitati" cu tenta de discriminare (a mai fost discutia cu motoveteranii care la o intrunire, valah parca, nu plateau intrarea si la m.a.n. platea toata lumea) ma refer aici la motociclistele voastre care nu platesc...mi s'ar parea cinstit ca nici pasagerele sa nu plateasca, ca fac parte tot din categoria sexului frumos si tot calare vin, chiar daca pe saua din spate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ce farmec mai are Jane, doar bautura este parte integranta a culturii moto :alcy:

Mah..tu te duci pt beutura n burdihan..sau pt imbunatatirea culturii moto?!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca este prima intalnire moto organizata de voi si locatia una noua pentru noi nu ar fi rau sa veniti cu ceva POZE detaliate despre locatie, loc de campare, dusuri-toalete ca sa stie omul la ce sa se astepte... nu de alta dar am ajuns la concluzia ca la genul asta de haiduceala mai ales la cort parca nu este omeneste sa stai mai mult de o zi avand in vedere ca vi cu echipamentul pe tine pe caldurile astea si te intorci acasa la fel. Pe mine unul personal chiar m`ati facut curios despre ce dusuri este vorba ca am fost la "cateva" intruniri anul asta campenesti si necampenesti, mici si mari si mai mult de 2-3 scurgeri de apa care sa te poti spala pe fata si pe maini nu am vazut. La capitolul conditii de camping raman pana acum intalnirile de la Constanta si de la Cluj (Eldorado) poate anul asta intalnim ceva nou la voi :cheers:

Editat de smok3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah..tu te duci pt beutura n burdihan..sau pt imbunatatirea culturii moto?!!!!

Mah..aici trebe sa ti dau dreptate...is plin de cultura moto, atuncea...conform logici tale..aka! Spor!

» Post actualizat in 16 Jul 2014 20:52

Pai ce farmec mai are Jane, doar bautura este parte integranta a culturii moto :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai aveti putina rabdare ....

Rabdare am..si ca unul careI am fost la toate intrunirile voastre va intreb..da locatia nu o schimbati cu una mai mare..sau ceva marita..scena..formatii..am spus asta si anu trecut..e nevoie..chiar se impune. Traditia deja va OBLIGA. Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jeane...trupe nu vor fi niciodata la noi pt ca asta este formatul intrunirii.Despre locatie....suntem in discutii cu alte locatii din zona putin mai mari dar miscarea asta e foarte riscanta.Sunt cativa care vor scena si alta locatie si sunt cei mai multi care vin la noi pt ca este altfel si locatia (chiar daca de multe ori e neancapatoare si asta ne apasa si pe noi) are farmecul ei.Promitem ca daca vom gasi ceva in zona care sa ofere si cazare, si dusuri (slabe dar exista) si umbra o vom incerca.Toate cele bune si sa ne vedem sanatosi.(lasam topicul oamenilor ca asta e alt eveniment)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...