Sari la conținut

Intalnire "Lupii liberi" Rasnov - 25 - 27 Iulie 2014


gildutza
 Share

Postări Recomandate

Mergi spre Rasnov, inainte sa intri in oras e o intersectie unde ai indicatoare spre Predeal (si spre Lupii Liberi), acolo faci dreapta spre Predeal si apoi iar primul drum la dreapta. Mai mergi 5 km si ai ajuns la destinatie :)

De dimineata am pus si indicatoare albe "Lupii Liberi".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ms f mult.citi km este neasfaltat?


» Post actualizat in 25 Jul 2014 14:18

Ms f mult.citi km este neasfaltat? cazare ceva acolo o mai fi?nu vreau la cort.cel mai aproape citi km cazarea .vin si cu copilul si de aceea intreb amanunte.ms.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sincer nu gasesc sensul acestor "gratuitati" cu tenta de discriminare (a mai fost discutia cu motoveteranii care la o intrunire, valah parca, nu plateau intrarea si la m.a.n. platea toata lumea) ma refer aici la motociclistele voastre care nu platesc...mi s'ar parea cinstit ca nici pasagerele sa nu plateasca, ca fac parte tot din categoria sexului frumos si tot calare vin, chiar daca pe saua din spate!

:10: Maine dimineata decolez si eu cu a mea pasagera iubita intr-acolo !!!!!

» Post actualizat in 25 Jul 2014 19:47

avem, mai e nitel pana in septembrie :)

A fost OK , la M.A.N .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare locatia frate..o reclama mai agresiva va trebuia...pacat!..s ar putea sa vin cu masina, deh familie, treburi..se poate parca inside masina?..ca ne cazam in ea..daia intreb, merci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

masini, motoare, elicoptere.. ;) se poate parca ORICE si NUMAI in interior, unde avem paza si foarte multe camere de supraveghere. Din nefericire, in pensiune nu mai sunt locuri, insa beneficiem de un spatiu de campare cum nu-ti poti inchipui. Cu reclama am stat putin mai rau pt ca ne-am hotarat din scurt sa facem haiduceala asta. Reclama noastra de acum , va fi feedback-ul vostru de dupa intalnire. la anul vom fi mult mai bine pregatiti, cu toate ca nu ne-a lipsit aproape nimic nici acum. Aveti aici link catre pagina noastra de facebook https://www.facebook.com/lupiiliberi si catre site-ul hanului http://www.wolfinn.ro/wi/ ca sa va mai faceti o idee.


» Post actualizat in 26 Jul 2014 06:54

Aaa....ne lipseste ceva...deocamdata...: posibilitatea de a asfalta cei aproape 2 km de drum , care mai face figuri dupa ploaie. Dar poate se rezolva pana la urmatoarea intalnire ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...