Sari la conținut

Poze!...sa Puna Toti Din Buzau!


levese68
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 454
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Stati ma linistiti..nu va mai certati din cauza mea...am zis si eu ceva, mi-am cerut scuze...daca l-a deranjat asta e...ma abtin si nu mai postez daca este cum zice el "numai pt bikeri adevarati si fete".Nu ma deranjeaza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stati ma linistiti..nu va mai certati din cauza mea...am zis si eu ceva, mi-am cerut scuze...daca l-a deranjat asta e...ma abtin si nu mai postez daca este cum zice el "numai pt bikeri adevarati si fete".Nu ma deranjeaza

poate am fost putin cam rau important e sa iti placa sportu si sa iti iei si tu :P . in legatur cu ce ai zis tu eu am pus pozele pt prieteni me pt ca stiu ca nu le aveau. :P

 

radu, nu esti cel mai in masura sa vbesti,

Tu care stau cu motoru in curte si iesi toata ziua cu scuterasu si apoi vii si te lauzi ca ai nu stiu cati km cu motoru!

si cum adica numai fetele nu au motor si stau pe motociclism, nu le baga pe toate in aceeasi oala ca sunt unele care au motociclete mai bune ca a ta, si merg si mai bine si mult ca tine, asa ca nu mai face comentarii aiurea.

lasaneeeeeee! lasaneeeeee! :wave: si daca te simti poti sa te :D sau sa iti dai :peace: . e :) acum. ai vazut ca te-ai linistit. 5000 de km cu motoru nu iam facut in garaj pe stendar :) ci inpreuna cu bikeri buzoieni. dar tu nu ai de unde sa sti ca nu vi cu noi ci stai prin baruri si discoteci asa ca................. trage tu concluzia si nu mai mormaii ca nu inteleg ce spui :) iar cu scuterasu am facut 2400km :ok:

Editat de Radu46
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De unde stii ca nu o sa-si ia si Kity motor raducule?!?!? Nu erai tu ala care te-ai simtit lezat ca ,cica ,radeam de tine ca nu ai cu ce(la motor ma refer :ok: )???!!...sa inteleg ca acum iti place sa razi si tu de altii ,de te-ai luat de fish si de kity? :peace: :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai pinocchio :peace: , ia mai lasa-ne tu ca se stie f bine cum le infloresti...

si oricum nu are rost sa continuam aceasta discutie, cel putin pt mine...

n-am motor dar macar ma distrez, ce vrei sa stau sa ma rog de vreunul din baieti sa ma ia cu el cu motoru ca sa vad ca iesi tu cu motoreta ta? nu frate, oricum parerea ta nu ma afecteaza absolut deloc si nici n-am ce sa-ti demostrez. dar vom vedea mai tarziu, sa vad ce mai comentezi atunci.

Si pun pariu ca orice fata care are motor pe forum te face! :ok: :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai pinocchio :ok: , ia mai lasa-ne tu ca se stie f bine cum le infloresti...

si oricum nu are rost sa continuam aceasta discutie, cel putin pt mine...

n-am motor dar macar ma distrez, ce vrei sa stau sa ma rog de vreunul din baieti sa ma ia cu el cu motoru ca sa vad ca iesi tu cu motoreta ta? nu frate, oricum parerea ta nu ma afecteaza absolut deloc si nici n-am ce sa-ti demostrez. dar vom vedea mai tarziu, sa vad ce mai comentezi atunci.

Si pun pariu ca orice fata care are motor pe forum te face! :P :D

Wowww Kity ,ce razboinica esti :wave: .Ce ai sarit asa pe saracul radu? :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai pinocchio :P , ia mai lasa-ne tu ca se stie f bine cum le infloresti...

si oricum nu are rost sa continuam aceasta discutie, cel putin pt mine...

n-am motor dar macar ma distrez, ce vrei sa stau sa ma rog de vreunul din baieti sa ma ia cu el cu motoru ca sa vad ca iesi tu cu motoreta ta? nu frate, oricum parerea ta nu ma afecteaza absolut deloc si nici n-am ce sa-ti demostrez. dar vom vedea mai tarziu, sa vad ce mai comentezi atunci.

Si pun pariu ca orice fata care are motor pe forum te face! :) :P

distreazate mai departe si lasama ca mai obosit. de inflorit le infloriti voi in mintea voastra bolnava ca nu aveti ce discuta :ok:. vi se pare amuzant sa-mi creati o imagine care nu se bazeaza pe ceva concret doar asa ca sa radeti si voi ca :D. cand eu ma dadeam pe doua roti majoritatea bikerilor din buzau se dadeau cu masinile. daca e cineva lezat de treaba asta vreau sa imi spuna pe ce se dadea in 93? sa va vad acum mai bikerilor si mai vb dupa. la mine sportu asta a inceput la 13 ani la voi? am spus tot. sg care sa dadea cu mine cand eram mic si acum are motor e fredom si daca nu macredeti pe mine intrebatil pe el care erau bikeri atunci. tu kity unde erai acum 13 ani? in buzau noi am facut sportu asta popular asa ca :)

 

Wowww Kity ,ce razboinica esti :wave: .Ce ai sarit asa pe saracul radu? :peace:

stai linistit silviu ca nu ma sperii eu chiar asa usor. problema mea e ca ma aprind repede si musc daca ma musca cineva. ce sa- faci sunt balanta si la mine daca nu e echilibru nu ma simt bine.

post-13765-1165566197_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CEA MAI FRUMOASA ETAPA DIN VIATA MEA :peace:

astea merita aplauze. frumoase poze. o sa le pastrez cand iti fac prezentarea la gagici :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti urez o etapa la anu cu tine pe cea mai inalta treapta a podiumului. pt mine esti bikerul cu cea mai impresionanta evolutie din buzau si vreau sa o ti tot asa :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Puteai face comentariul asta aici si NU acolo ,desi te-am rugat ceva ,dar dupa cum spuneam tu ai probleme la cap.Aici chiar nu ma deranjeaza si stiu de gluma ,dar te rugasem ceva in privinta site-ului de "reiseri" :peace: :wave:

 

Iti urez o etapa la anu cu tine pe cea mai inalta treapta a podiumului. pt mine esti bikerul cu cea mai impresionanta evolutie din buzau si vreau sa o ti tot asa :ok:

Vezi ca iar minti si iti creste nasul.Idolul tau era celalalt "reiser". Daca tu uiti ,eu nu am uitat ce am vorbit in vara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Puteai face comentariul asta aici si NU acolo ,desi te-am rugat ceva ,dar dupa cum spuneam tu ai probleme la cap.Aici chiar nu ma deranjeaza si stiu de gluma ,dar te rugasem ceva in privinta site-ului de "reiseri" :peace: :wave:

Vezi ca iar minti si iti creste nasul.Idolul tau era celalalt "reiser". Daca tu uiti ,eu nu am uitat ce am vorbit in vara

Se mai suceste si omul, care e problema?! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pinocchio :bow: ia de aici cat suporti. si punem punct, ca oricum esti varza,din anumite puncte de vedere. bv tie ca ai mers pe motor de mult!

 

Razvan, frumoase poze :baldy: :bow:

vorba lu silviu " pe site ne mai intepam cu o contra ceva dar cand ne vedem :lol: " asa e pe forum trebuie si sare si piper ca altfel nu mai e frumos. :bow: poate m-ai prins intr-o zi mai nefasta pt mine si am fost mai rau dar dupa mia parut rau de ce iam zis lui fis si tie. lui fish m-am explicat si ai ramas tu in continuare cu o replica dura la care m-am simtit nevoit sa ma apar. daca insisti cu insultele sar putea sa imi schimb parerea despre tine sa sa punem gluma in cui :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te-ai atacat! Exact ceea ce urmaream si la ceea ce ma si asteptam! :bow:

1. bv pt tot anii tai de experienta

dar 2. arata`mi unde MI-ai cerut scuze, pt ca eu sincer nu am vazut! eh eh? n-ai zis nimic, am cont

dar lasam gluma in cui, cum spui tu, si luam :bow: mai bine asa?

Editat de Kitty
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...