Sari la conținut

Poze!...sa Puna Toti Din Buzau!


levese68
 Share

Postări Recomandate

vorba lu silviu " pe site ne mai intepam cu o contra ceva dar cand ne vedem :baldy: " asa e pe forum trebuie si sare si piper ca altfel nu mai e frumos. :bow: poate m-ai prins intr-o zi mai nefasta pt mine si am fost mai rau dar dupa mia parut rau de ce iam zis lui fis si tie. lui fish m-am explicat si ai ramas tu in continuare cu o replica dura la care m-am simtit nevoit sa ma apar. daca insisti cu insultele sar putea sa imi schimb parerea despre tine sa sa punem gluma in cui :lol:

 

 

 

Sincer nici eu nu stiam de fazele k ne intepam pe forum doar k sa adaugam sare si piper :lol: ...da daca e asha bine k stiu si eu :baldy: O sa-mi intru in curand in forma...cat despre ce a fost intre mine si Radu...am recunoscut k am gresit si daca si tu ai recunoscut sunt toate bune si frumoase...chiar nu aveam intentzia sa deranjez.In fine va las deocamdata pana la urmatoarea cearta... :bow: . Elvis ori tu esti urmatoru cu care ma intzep k sa facem rating k la OTV sau B1??? :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 454
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Si uite asa ,usor ,usor se devine gay pe site-ul asta :bow: :bow: :baldy:

 

 

Da Bunicule da stii k tot pe tine te iubim...dupa cum a zis si radu sa adaugam sare si piper poate ne creste si noua ratingu :lol: si nu mai fi suparat...cand mai :bow: , pana ne :lol: ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt acasa ,asa ca...te astept :bow: :bow:

 

 

Ma da tu vezi in ce am transformat noi topicu asta??? Ideea lui era sa faca lumea cunostintza....si sa ne cunoastem intre noi in bz si sa ne cunoasca si cei din afara...daca se uita cineva din afara ce-o sa zik?Asha k sa terminam cu asta ca-l suparam pe Maestrul Elvis.... :bow: P.S.: da tu stii k tot te iubesc nu si orice as face tot la tine ma intorc?

Editat de Fish
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da Bunicule da stii k tot pe tine te iubim...dupa cum a zis si radu sa adaugam sare si piper poate ne creste si noua ratingu :bow: si nu mai fi suparat...cand mai :bow: , pana ne :bow: ?

sper ca ...bunicule ...i-ai zis lui silviu!!!...sau vrei la o t v? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cei de pe "motociclism-buzau" sunt bikerii moderni care au net acasa dar din pacate sunt putini. sa ne numaram: me, silviu , elvis, emi, razvan si doi inpatimiti ai sportului cu 2roti kity si fish. in rest sunt varza. cum sa nu ne certam daca suntem asa putini :bow:

 

sper ca ...bunicule ...i-ai zis lui silviu!!!...sau vrei la o t v? :bow:

ce bine ai iesit in poza care ti-am facut-o eu. mai ti minte ca n-am oprit sa fac eu poza la bord ca aveam 40000km fix :bow:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sper ca ...bunicule ...i-ai zis lui silviu!!!...sau vrei la o t v? :bow:

 

 

Stati linistit Sensei Elvis k nu-mi permiteam sa fac glumele acestea cu dumneavoastra k nu vroiam :lol: .CU Silviu imi permit oarecum mai multe....suntem :bow: ...Asha k Bunicul pe site-ul asta e numai unu :bow: l!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Radule zeule putem sa te atingem????? ia uita-te de cand sunt eu inscris pe site si ce nr am...pai tu nu aveai par pubian bre cand scriam pe aici! :bow: Nu vezi ca am un post deja?

 

bine punctat Elvise care nu esti... :bow:

singuru zeu de aici e silviu cu mi de posturi eu sunt doar un ucenic. felicitari pt primul tau post pe motociclism :lol: si intradevar par pubian nu am nici acum ca pretena mea zice ca e mai sexi :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Radule imi place ca ai inceput sa gusti si tu din forumurile astea ma bucur ca te avem printre noi.. :bow:

Elvise leave the kids alone!!! Fish e protejatu` meu...e ordin de la imparatie!! :bow:

sa nu va anexez impatatia ,s-o fac pashalac otoman! :bow: ...fuziune prin absorbtie!!! :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inteleg ca la mine e aluzia, deci sa va raspund.

 

Puteai face comentariul asta aici si NU acolo ,desi te-am rugat ceva ,dar dupa cum spuneam tu ai probleme la cap.Aici chiar nu ma deranjeaza si stiu de gluma ,dar te rugasem ceva in privinta site-ului de "reiseri" :bow: :bow:

Vezi ca iar minti si iti creste nasul.Idolul tau era celalalt "reiser". Daca tu uiti ,eu nu am uitat ce am vorbit in vara

 

Silviule tu nu sti cu ce se mananca sportu asta si nici cat costa, deci nu are rost sa vb mai mult decat plimbat cu moto.

 

Eu tre sa muncesc banii nu sa ma rog sa ii primesc. Anul asta a fost mai prost financiar si din acest motiv nu am mers la curse, ASTA A FOST SINGURUL MOTIV PT CARE NU AM FOST.

 

Se mai suceste si omul, care e problema?! :bow:

 

Bracio sau umfalt muschii pe tine de curse?

Ai fost la 2 etape felicitari de performante, dar uiti dece ai fost numai la 2?

Ai 1 an inaintea mea de moto dar tot eu am incercat cursele inainte.

 

Nu vreau sa fiu idolul nimanui pt ca ce fac fac pt mine nu sa dau bine la terase.

 

Ce vremuri...

OARE???

 

Si acum poze :

post-702-1166396336_thumb.jpg

post-702-1166396619.jpg

post-702-1166396702_thumb.jpg

post-702-1166396729_thumb.jpg

post-702-1166397120_thumb.jpg

post-702-1166397215_thumb.jpg

post-702-1166397265_thumb.jpg

post-702-1166398078_thumb.jpg

post-702-1166398102_thumb.jpg

post-702-1166398129_thumb.jpg

Editat de Corin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia stati ba vitejii mei ca il iau io pe fratili Mihalcea si facem cursurile alea de la Amkart si va aratam noi curse la anu !!!! :bow:

 

 

 

Si daca nu om fi noi in stare il asmut pe nenea Elvis :lol: si va arata el laptime de nu va vedeti..... :bow:

 

 

Capisci????? :bow: ...

 

Hai treceti la culcare ca e tarziu si nu mai dati randament maine pe bulevard :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai 1 an inaintea mea de moto dar tot eu am incercat cursele inainte.

 

Bravo!Felicitarile mele, dar multi au inceput inaintea mea :bow: Nu iti e somn la ora asta?Somn usor si vise placute.... :lol: :bow: :bow:

 

 

PS:Nu am fost bro la 2 etape, ci la 4 +2 la Pleven

Editat de Braccio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine vrea sa vada o cursa head to head pe amkart intre Nache si Braccio?

 

hai sa strangem semnaturi :bow:

 

io tin pariurile !!!!

Editat de cobo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vin cu semintele :bow:

Daca el zice k aduce semintze vin si eu cu o punga(mai mare k a lui k sa fiu mai smecher :bow: ) si aduc si ceva racoritoare...GATORADE vreti? :bow:

Editat de Fish
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...