Sari la conținut

Poze!...sa Puna Toti Din Buzau!


levese68
 Share

Postări Recomandate

Daca el zice k aduce semintze vin si eu cu o punga(mai mare k a lui k sa fiu mai smecher :bow: ) si aduc si ceva racoritoare...GATORADE vreti? :bow:

Da ma da' io aduc seminte decojite sa nu facem mizerie pe jos cu coji :bow: ...daca derapeaza cineva din cauza noastra :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 454
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Da ma da' io aduc seminte decojite sa nu facem mizerie pe jos cu coji :bow: ...daca derapeaza cineva din cauza noastra :bow:

Bine ma fii tu mai smecher decat mine si adu semintze decojite...da sa nu te superi pe mine cand o sa ma vezi cu alune(toata lumea o sa vrea de la mine si nu de la tine :lol: )si nici n-o sa fac mizerie pe jos.... :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vine iarna ma. Snowmobil nu imi iau :bow:)

 

 

pai nu acuma ma...la primavara dupa ce iti iei si tu jucarie noua. :bow: ....si sa isi puna si Braccio carenele ca sa atinga cu ele in curbe si sa se innece Silviu de :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu acuma ma...la primavara dupa ce iti iei si tu jucarie noua. :bow: ....si sa isi puna si Braccio carenele ca sa atinga cu ele in curbe si sa se innece Silviu de :bow:

La prima parte nu comentez pt ca sunt satul de vorbe. :bow: .Referitor la atinsul carenelor ,NU ating maestrii din SBK(ca sa nu zic de cei din MotoGP ,ca deh e cu totul altceva....bun atunci ,zic SBK) cu carenele si ating reiserii nostri ,nu??? :lol: :lol: .Ti-am explicat de ce se polizeaza acolo carena...s-a valurit deja "circuitul" si e logic sa atinga in curba carena...ma rog ,greu cu logica :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La prima parte nu comentez pt ca sunt satul de vorbe. :bow: .Referitor la atinsul carenelor ,NU ating maestrii din SBK(ca sa nu zic de cei din MotoGP ,ca deh e cu totul altceva....bun atunci ,zic SBK) cu carenele si ating reiserii nostri ,nu??? :bow: :lol: .Ti-am explicat de ce se polizeaza acolo carena...s-a valurit deja "circuitul" si e logic sa atinga in curba carena...ma rog ,greu cu logica :lol:

 

IMI CER SCUZE CA INTERVIN DAR AVETI DISCUTII DE "MARI MAHARI AI MOTO GP ULUI.AM LIPSIT PROBABIL LA ULTIMELE VOASTR CURSE DI MOTO GP SAU DI MOTO BULEVARD CU CURBA AIA DE LA GOGOSERIE UNDE V ATI POLIZAT CARENELE LA MOTOARELE VOASTRE DE MULTI,FOARTE MULTI BANI.........APROPOS AVETI MACAR UN PRIETEN CU DNEPR,IJ SAU JAWA? :bow: N AS CREDE DUPA TOT CE AM CITIT DE CEVA TIMP PE MEGA FORUMUL VOSTRU,BA DIN CONTRA VORBITI URAT DE NOI UITAND CA SI NOI SUNTEM BIKERI SI CHIAR DACA NU POLIZAM CARENE IN MOD SIGUR DACA AM FACE UN CHANGE N AI REUSI NICI SA DEMAREZI CU A MEA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu ce am vb urat de tine sau de cei cu ij-uri?!?!?!??...ne cunoastem si ti-am spus eu tie ceva sau m-ai auzit tu pe mine ca am vb urat de tine sau de x sau y cu ij-ul!??!?...ca nu ai cum sa mergi impreuna ,pe autostrada ,e LOGIC ,DE BUN SIMT ,dar asta NU inseamna ca vorbeste cineva urat despre cei cu ij-uri ,desi si ei au uscaturile lor ,precum le avem si noi pe ale noastre.Dar ,repet ,ne cunoastem ,de stii ca am vb urat despre tine!?!??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu ce am vb urat de tine sau de cei cu ij-uri?!?!?!??...ne cunoastem si ti-am spus eu tie ceva sau m-ai auzit tu pe mine ca am vb urat de tine sau de x sau y cu ij-ul!??!?...ca nu ai cum sa mergi impreuna ,pe autostrada ,e LOGIC ,DE BUN SIMT ,dar asta NU inseamna ca vorbeste cineva urat despre cei cu ij-uri ,desi si ei au uscaturile lor ,precum le avem si noi pe ale noastre.Dar ,repet ,ne cunoastem ,de stii ca am vb urat despre tine!?!??

 

TU NU STIU DACA AI VB DAR SIGUR STIU DOI CARE AU FACUT O

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu ce am vb urat de tine sau de cei cu ij-uri?!?!?!??...ne cunoastem si ti-am spus eu tie ceva sau m-ai auzit tu pe mine ca am vb urat de tine sau de x sau y cu ij-ul!??!?...ca nu ai cum sa mergi impreuna ,pe autostrada ,e LOGIC ,DE BUN SIMT ,dar asta NU inseamna ca vorbeste cineva urat despre cei cu ij-uri ,desi si ei au uscaturile lor ,precum le avem si noi pe ale noastre.Dar ,repet ,ne cunoastem ,de stii ca am vb urat despre tine!?!??

 

Am zis luna asta ca iau pauza si ma tin de cuvant.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La prima parte nu comentez pt ca sunt satul de vorbe. :bow: .Referitor la atinsul carenelor ,NU ating maestrii din SBK(ca sa nu zic de cei din MotoGP ,ca deh e cu totul altceva....bun atunci ,zic SBK) cu carenele si ating reiserii nostri ,nu??? :bow: :bow: .Ti-am explicat de ce se polizeaza acolo carena...s-a valurit deja "circuitul" si e logic sa atinga in curba carena...ma rog ,greu cu logica :lol:

 

La prima parte chiar crezi ca sunt vorbe? Ma rog nu comentez ca asa am zis, dar zic doar asa, crezi ca cu cat am dat pe bmw nu as fi luat un k7???

 

La partea a doua a fost gluma, cum de nu te-ai prins? Si pariu cu tine ca poti sa atingi in franare :baldy:

 

Dupa cum spuneam si voi cu uscaturile voastre si noi cu ale noastre :lol:

 

Bine ochit :baldy:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum spuneam eu NU mai comentez nimic.

Ps:lumeeee ,ce ziceti ,sa-mi vand casa si sa-mi iau o masina??? :bow:

Sa ai ce in primul rand.

Sau sa vinzi 1 casa si sa iei: 2 case, masina, moto, etc.

 

Ma rog tu nu le ai cu afacerile imobiliare, defapt cred ca e pleonasm, ca tu sa gandesti.

Editat de Corin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da da....sa vand o super-casa si sa cumpar 2 cotete de apartamente la mama naibii si o masina cu nspe sute de mii de km ,iar de moto nu mai vorbesc....afacerea vietii ,ce mai :bow: :bow: :lol:

BAI ...V-ATI TAMPIT ? VORBITI DRACU ' CE TREBUIE, ATI AJUNS LA DE-ASTEA? :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BAI ...V-ATI TAMPIT ? VORBITI DRACU ' CE TREBUIE, ATI AJUNS LA DE-ASTEA? :bow:

Pai nu vezi ca el le stie pe toate.

Explicatii voi ca altfel nu poate singur.

 

Ce sa-i faci mai Elvis daca eu am casa la tara :lol: :lol: ...nu sunt asa orasean sa imi permit :bow: :bow:

Tu personal nu. Nu ai ce sa vinzi mai exact.

Editat de Corin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...