Sari la conținut

Retapitare


vladdark
 Share

Postări Recomandate

Salu, nu stiti pe cineva care retapiteaza si modifica (putin), sei moto prin zona BAIA MARE? merci.

Nu stiu cine face sei moto in special,dar as putea face rost de vreo 2 numere de telefon de la oameni care se ocupa se retapitari and shit si sunt sigur ca te-ar rezolva ei.dau de veste?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cine face sei moto in special,dar as putea face rost de vreo 2 numere de telefon de la oameni care se ocupa se retapitari and shit si sunt sigur ca te-ar rezolva ei.dau de veste?

Salut. Da, te rog, sa vad ce rezolv, merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Da, te rog, sa vad ce rezolv, merci

Hai ca pana pe luni dau de oameni si fac rost de numere de telefon.scuze ca dureaza atat,dar sunt prins cu munca si nu am cum da de ei decat personal.stai cu ochii pe aici si o sa postez numerele de telefon.noroc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca pana pe luni dau de oameni si fac rost de numere de telefon.scuze ca dureaza atat,dar sunt prins cu munca si nu am cum da de ei decat personal.stai cu ochii pe aici si o sa postez numerele de telefon.noroc!

OK, nici o problema, ca nu frige chiar asa :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salu, nu stiti pe cineva care retapiteaza si modifica (putin), sei moto prin zona BAIA MARE? merci.

Salut!

Eu am fost la un tapiter vechi, pe langa str. Splaiul Republicii, cu o sa de Honda Pantheon, din doua bucati. Mi-a facut-o ca noua. Am fost foarte multumit si de calitate si de pret. Incomparabil omul cu noua generatie de tapiteri.

Nu mai am cartea lui de vizita, dar te pot conduce la el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Eu am fost la un tapiter vechi, pe langa str. Splaiul Republicii, cu o sa de Honda Pantheon, din doua bucati. Mi-a facut-o ca noua. Am fost foarte multumit si de calitate si de pret. Incomparabil omul cu noua generatie de tapiteri.

Nu mai am cartea lui de vizita, dar te pot conduce la el.

Yep,de el e vorba,vecin de-al meu.pe miercuri postez numarul lui de telefon aici sa fie de folos si altor doritori.noroc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi cer mii de scuze dar am fost tot pe drumuri ai cu munca...fac tot posibilul saptamana aceasta.adresa e strada republicii,bloc 13A,nu stiu nr. apartament.il cheama Shenk(nu stiu daca am scris bine) Otto.e una din scarile din mijlocul blocului,cred ca scara B sau C.incerc sa postez si nr de telefon saptamana aceasta.mii de scuze:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vorbeam despre str Splaiul Republicii. Nu sunt blocuri acolo, doar case. E un PFA la o casa. Nu mai tin minte nr de casa sau nume, sau nr de telefon, dar stiu sa ajung acolo.

Daca vrea cineva, cum am spus, il conduc acolo....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...

Salut,

 

Ma poti indruma putin? eventual pe un google maps?

 

Ms!

0721061711-otto

 

Da un telefon aici si vezi.eu duc seile moto saptamana asta la dansul sa se ocupe de ele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Imi fac autocritica:vecinul nu se pricepe deloc la sei moto,doar la canapele!le-am dus la el,au iesit varza.si evident ca le-am trimis la Timisoara,la un user de pe forum si sunt absolut dementiale.in BM nu face nimeni cum trebuie!m-am si documentat un pic de la inceputul primaverii.sorry pt datele de dinainte!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din fericire n-am avut cand sa merg cu saua la veciunul tau :D

Cica mai este un tip care face ceva de genu in BM, o sa ma risc sa incerc la el, daca nu e ok o trimit si eu in tara...dar cam am nevoie de mobra.

Daca ai nevoie doar de retapitare,trimiti saua la TM si in cateva zile e gata.luni trimiti,pana vineri e gata.iti garantez ca in BM dai banii degeaba!

» Post actualizat in 30 Apr 2015 09:28

De 5 minute am montat si eu seile refacute,si...a intinerit motorul cu cativa ani.nici noi nu erau asa.au metarial de pe noile modele de BMW 2014-2015,incredibil arata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai nevoie doar de retapitare,trimiti saua la TM si in cateva zile e gata.luni trimiti,pana vineri e gata.iti garantez ca in BM dai banii degeaba!

» Post actualizat in 30 Apr 2015 09:28

De 5 minute am montat si eu seile refacute,si...a intinerit motorul cu cativa ani.nici noi nu erau asa.au metarial de pe noile modele de BMW 2014-2015,incredibil arata.

Poze !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...