Sari la conținut

Reparatie radiator


Postări Recomandate

la buzau sunt cel putin 2 sevice-uri moto.

ce cauti de fapt?

daca nu te deranjeaza sa faci 42 km spre urziceni, iti dau un nr de tel.

asta numai daca vrei sa il repari cu adevarat.

Editat de miket
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut un loc unde sa fie reparat ca la carte, adica cositorit sau sudat cum trebuie. Am incercat cu Bison Metal si mi-a plesnit din nou (nu stiu inca daca in acelasi loc sau nu). Radiatorul nu-i indoit, e in stare ok in afara de doua-trei coloane din alea de racire si fantele dintre ele, habar nu am cum s-a intamplat.

 

Da-mi te rog nr de telefon aici sau pe pm. Mersi.

Editat de captain_obvious
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu zic sa nu incerci, dar daca nu e un capat de tara, inlocuieste-l. Trebuie ceva finete pt. sudura aia, nu se rezolva chiar la orice atelier unde e un sudor care n-a lucrat decit la Rabe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fix de-aia nu vreau sa-l dau oricui, n-as vrea sa-l dau iarasi jos pentru aceeasi spartura. Un capat de tara nu e, are o gaura de un sfert de mm pe unde scapa lichid, in rest e in stare perfecta, de-aia n-as vrea sa-l inlocuiesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am avut o fisura care s-a putut vedea doar cu lupa dupa ce am dat jos vopseaua, e la fel de greu de reparat ca o gaura cit sa bagi degetul daca meseriasul n-are scule si pricepere.

Daca gasesti pe cineva sa-l faca bine sa nu tii pt. tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

santiago in bucuresti - am reparat la el de cateva ori si tin bine reparatiile Cea curenta are 2-3 ani. Am avut nevoie sa repet reparatia doar dupa ce am dat cu mobra de planeta in stilul in care facusem gaura initiala

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...