Jump to content
Sign in to follow this  
Darco

achizitie brau si genunchere noi

Recommended Posts

va salut, caut si eu sa cumpar un brau si o pereche de genunchere noi.

insa din pacate nu prea stiu magazine online romanesti care sa vanda echipament.

dupa ce am cautat pe google am gasit pe: motor-bike.ro , a mai luat cineva de acolo? sunt de incredere?

si va rog daca mai aveti si alte sugesti de siteuri.

http://www.motoexperience.ro/ --> foarte prompti si de treaba

http://performance-shop.ro/ --> la fel si aicea

sau strangi niste bani, dai o tura la Viena, ai Louis si Heingerike la 500 m una de alta in sudul orasului. Practic ai doua mici moluri de moto unde gasesti si niste oferte in magazine de sta mata in coada plus diversitate la greu direct in raft si daca iei mai multe poti sa si negociezi un pic (eu am reusit)

ti-as recomanda cu incredere si pe cei de la kronaumoto.ro

Nu vreau sa fiu gigi contra fata de @ovideu, dar personal am ceva foarte in gat fata de cei de la kronau.

Sa vin cu exemple: de fiecare data cand ma interesa sa achizitionez ceva de la ei sunam inainte sa imi confirme ca au exact acel ceva pe marimea potrivita, imi confirmau, ma duceam atuncea si in magazin ziceau ca nu au, practic oameni de rahat.. (nu sunt singurul care confirma cele spuse, si am vazut exact aceiasi faza cu un cuplu care venise dupa ceva imbracaminte cand eram si eu in magazin si fix la fel.. vorbise la telefon inainte sa vina si teapa).

La salonu minune moto inafara de un nene mai in varsta care stia ce vine restu sunt absolut umplutura.. se uita la tine ca boul la poarta noua si ceri ceva si cu o privire tampa iti "recomanda" fix de-ampl#a altceva..

Sa nu mai zic de fetele din magazin care sunt absolut moartea pasiunii.. mama.. zici ca esti una de ai venit sa le strici ziua si viata, asa fete au si se comporta fata de tine.. acrituri!

Dar nu am nimic fata de produsele lor, dor ca boicotez eu ca cineva ca ei sa aibe vanzari cand sunt atati multi altii care o fac cu pasiune si stiu ce vand si cum sa o faca.

Am uitat sa mentionez de: http://www.scorpio-az.ro/index.php --> jos palaria; oamenii de acolo au preturi care nici la fcmoto nu gasesti. Cel putin la casti si la produsele RST care sunt mai ieftine decat in catalogul lor de acasa

mersi baieti.

pai cred ca o sa dau o comanda pe kronauto pana la urma, cu specificarea sa ma anunte daca nu au pe stoc ceea ce cer.

eu sunt idn provincie deci e exclus sa merg eu la magazinul lor.

te cred pe cuvant Hora... am vazut cum e prin magazine si pe la saloanele din Ro.. eu unu am facut doar comenzi on line dupa codurile de produs din cataloagele Louis..si am fost multumit !

ideal ar fi asa cum zici si tu direct la Viena :peace:

Edited by ovideu

am facut comanda pe kronauto si dupa ce am dat trimite ziceau ca o sa imi vina o confirmare pe mail, dar vad ca nu a mai venit.

probabil pt ca e weekend.

Salut. Nu recomand pe cei de la motor-bike.ro deoarece anul trecut cand am comandat un cauciuc la vreo 178 de lei am primit altul mai ieftin , dar la acelasi pret. S-a lasat cu OPC dar s-a rezolvat...

mersi frumos de informatie.

oricum renuntasem la ei, incerc cu kronauto.