Sari la conținut

Colentina - 27.08.2014


SiD
 Share

Postări Recomandate

S-a intamplat probabil acum cateva ore.

Nu mai este nimeni la fata locului, motorul si restul de carene par parasite. Daca cunoasteti persoana impricinuita, maine cu siguranta or sa dispara toate resturile si motorul nu este in siguranta.

 

 

post-40989-0-24218500-1409169495_thumb.jpgpost-40989-0-16169700-1409169502_thumb.jpgpost-40989-0-33756800-1409169510_thumb.jpgpost-40989-0-89228500-1409169517_thumb.jpgpost-40989-0-56925000-1409169523_thumb.jpgpost-40989-0-80371100-1409169533_thumb.jpgSanatate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Le iau de acolo, il cunoasteti pe individ? ii fac un bine ..nu ceva rau. Pare sa nu aiba prieteni care sa recupereze piese sau motorul.


Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai este acolo. Ii urez multa sanatate...

 

Din ce-am vazut si auzit a fost un impact violent frontal.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia-le si lasa un post it lipit pe motocicleta in care sa specifici nr de tel si ca ai luat carenele sparte, daca chiar vrei sa te implici atat de tare :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Căutare polițe RCA / MTPL policy search

Rezultatul interogarii Autovehiculul avand numarul de inmatriculare B796ALE este inexistent sau nu figureaza in baza de date.

The vehicle registration number B796ALE is wrong or non-existant.

 

http://www.asfromania.ro/index.php/consumatori/baza-de-date-cedam/interogare-polite-rca

 

Eu cred ca nu are nici asigura si nici permis,a avut accident si a taiat-o de acolo.zic si eu! :)

Editat de Amendatu`
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Căutare polițe RCA / MTPL policy search

 

Rezultatul interogarii Autovehiculul avand numarul de inmatriculare B796ALE este inexistent sau nu figureaza in baza de date.

 

The vehicle registration number B796ALE is wrong or non-existant.

 

http://www.asfromania.ro/index.php/consumatori/baza-de-date-cedam/interogare-polite-rca

 

 

Eu cred ca nu are nici asigura si nici permis,a avut accident si a taiat-o de acolo.zic si eu! :)

daca e la prima inmatriculare, asigurarea(stii ca autovehiculul inainte in inmatriculare trebuie sa aiba asigurare) se face pe seria de sasiu, nu pe acel numar pe care inca nu il are...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu te inseli.

Ala este accidentul. Si nu a fugit de la fata locului, a stat acolo pana a venit politia, declaratiii etc. Baiatul usor visator nu a apucat sa franeze cand masina din fata lui s-a oprit la trecerea de pietoni (brusc ce-i drept, ca si soferul vorbea la telefon si nu era prea atent). julit pe maini si pe un picior (probabil si din cauza echipamentului necorespunzator) tanarul zicea imediat dupa accident ca va chema pe cineva cu o masina sa ridice utilajul ... deci nu e parasit. Accidentul a fost la ora 21.00-21.15

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca scenariu suna cam asa :masina a pus frana puternic din cauza unui pieton( e o trecere de pietoni in curba plus masini parcate =0 vizibilitate, ce-a mai buna locatie pt o trecere :baldy: ) motoru nu a mai avut timp sa reactioneze poate ca nici nu a pastrat distanta si poc. Sanatate motociclistului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...