Sari la conținut

Postări Recomandate

Daca ne strangem destui....este ok weekend-ul asta. Macar de o intalnire mica.....

daca vremea ne permite....mergem si la plimbare....

 

Bineinteles ca primim si urmasul 950....vreau s-o vad!!! E superba! Sunt invitate toate surorile mai mari!!

 

 

Asfalt uscat si ne vedem in weekend!!

 

sambata sau duminica? :blink:

 

 

asteptam si feeeteeee cu dragstar! stiu eu sigur ca sunt :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Madalino...! Ca viitoare "fosta" motociclista (stim noi de ce-o zic asa),macar acuma,in al 12-lea ceas, corecteaza acolo,la profil...Tot "membru",zice ca iesti... :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ne strangem destui....este ok weekend-ul asta. Macar de o intalnire mica.....

daca vremea ne permite....mergem si la plimbare....

 

Bineinteles ca primim si urmasul 950....vreau s-o vad!!! E superba! Sunt invitate toate surorile mai mari!!

 

 

Asfalt uscat si ne vedem in weekend!!

 

sambata sau duminica? :blink:

 

 

asteptam si feeeteeee cu dragstar! stiu eu sigur ca sunt :huh:

 

 

 

Nu ar fi bine sambata ? Ma tot uit la prognoza si arata duminica cam innorat........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vruuummm..vruuummmm...am sosit...deci...sambata pt mine este greu, duminica vreau sa merg la HD...intalnirile saptamanale eu zic ca merg mai bine in cursul saptamanii...vezi ARC....deci...ca intalnire saptamanala propun Marti-Academia Militara- ora 18.30-19.00... ca sa poate ajunge toata lumea si satm cat se poate....pt weekend se poate stabili saptamanal....deja sunt destule propuneri asa ca....avand in vedere ca Madalina a inceput discutia asta las sa decida ea ora si locul :blink: .....hai sa incercam martea viitoare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vin si eu la orice fel de intalnire de dragstaristi. poate sa fie si la 4 dimineata si in varful muntelui ca nu conteaza. anul asta de'abia de'abia am scos motocicleta pe ici pe colo asa ca deja se cere o plimbare

 

Eu deschisesem un topic legat de Star Touring & Riding. Daca am vazut ca nu prea se entuziasmeaza lumea nu am mai insistat. Poate, totusi, se mai alatura careva ideii de a face un chapter ST&R si in Romania.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai am:bordul,oglinzile si saua :blink:

 

Mai am:saua (fata-spate),bordul si toba originala (zgariat putin) sai fara colierul in care intra cotul. 100 ron tel:0753461067

post-37568-1270736225_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vruuummm..vruuummmm...am sosit...deci...sambata pt mine este greu, duminica vreau sa merg la HD...intalnirile saptamanale eu zic ca merg mai bine in cursul saptamanii...vezi ARC....deci...ca intalnire saptamanala propun Marti-Academia Militara- ora 18.30-19.00... ca sa poate ajunge toata lumea si satm cat se poate....pt weekend se poate stabili saptamanal....deja sunt destule propuneri asa ca....avand in vedere ca Madalina a inceput discutia asta las sa decida ea ora si locul :blink: .....hai sa incercam martea viitoare

 

Eu personal sunt intru totul de acord cu tine, dar....... chiar vroiam weekend-ul asta sa ne intalnim macar o parte din cei pasionati de DragStar. In fine imi spun punctul de vedere ca vorba aceea "suntem o tara libera" :D

Concluzia este ca oricand voi veni cu mare placere.

Mesaj completat

vin si eu la orice fel de intalnire de dragstaristi. poate sa fie si la 4 dimineata si in varful muntelui ca nu conteaza. anul asta de'abia de'abia am scos motocicleta pe ici pe colo asa ca deja se cere o plimbare

 

Eu deschisesem un topic legat de Star Touring & Riding. Daca am vazut ca nu prea se entuziasmeaza lumea nu am mai insistat. Poate, totusi, se mai alatura careva ideii de a face un chapter ST&R si in Romania.

 

 

Am citit cu mare interes topic-ul tau vis-a-vis de infiintarea unui Chapter si in Romania, si gasesc ideea de-a dreptul minunata, eu personal m-as dedica trup si suflet acestei initiative, tocmai de aceea gasesc aceasta prima intalnire a posesorilor de STAR (cel putin pentru mine) ca un bun prilej de forma, de ce nu, baza primului ST&R chapter din Romania. :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buuuunnnnn!!

 

Eu sunt de acord cu intalnirea saptamanala de Marti. Si ora e ok.

 

Dar propun sa ne intalnim si sambata acum...sa ne cunoastem si stabilim atunci mai multe :huh:

Cine se baga sambata?

Ora 11?

 

Astept opinii, sugestii, reclamatii! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buuuunnnnn!!

 

Eu sunt de acord cu intalnirea saptamanala de Marti. Si ora e ok.

 

Dar propun sa ne intalnim si sambata acum...sa ne cunoastem si stabilim atunci mai multe :huh:

Cine se baga sambata?

Ora 11?

 

Astept opinii, sugestii, reclamatii! :blink:

 

 

Pfff...ok..eu unul Marti Ora 18.30 sunt acolo doar sa nu apara ceva urgent..este forte posibil sa ajung la 18.00...sambata nu promit nimic dar incerc...duminica sunt la HD ca m-au sunat astazi...repet locatia ca sa intre bine in memoria posesorilor de STELE si nu numai...Academia Militara in fata.

Editat de xvs650
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buuuunnnnn!!

 

Eu sunt de acord cu intalnirea saptamanala de Marti. Si ora e ok.

 

Dar propun sa ne intalnim si sambata acum...sa ne cunoastem si stabilim atunci mai multe :D

Cine se baga sambata?

Ora 11?

 

Astept opinii, sugestii, reclamatii! :blink:

 

 

Bun sambata pentru mine :) acu' de-o fi 11 jumate.....nu dati cu pietre :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buuuunnnnn!!

 

Eu sunt de acord cu intalnirea saptamanala de Marti. Si ora e ok.

 

Dar propun sa ne intalnim si sambata acum...sa ne cunoastem si stabilim atunci mai multe :huh:

Cine se baga sambata?

Ora 11?

 

Astept opinii, sugestii, reclamatii! :blink:

 

 

 

Sambata tot la Academie????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK! Atunci ramane sambata la 11 in fata la Academia Militara si marti de la 18.30 tot acolo! Vine fiecare cum poate...

 

Pana una alta...cine vine sambata? N-as vrea sa ma trezesc singura pe acolo :blink:

 

 

Pe cuvant de soim al patriei de nu sunt acolo :huh: si-mi aduc si pretena ca tot ma bate la cap de-o plimbare :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buuuunnnnn!!

 

Eu sunt de acord cu intalnirea saptamanala de Marti. Si ora e ok.

 

Dar propun sa ne intalnim si sambata acum...sa ne cunoastem si stabilim atunci mai multe :huh:

Cine se baga sambata?

Ora 11?

 

Astept opinii, sugestii, reclamatii! :blink:

 

ora 11. unde?

 

cat de experimentati sunteti?

eu incep si termin sezonul cu o tura lejera pena la Calarasi, pe malul Dunarii. daca nu sunt alte sugestii si dat fiind ca inca nu am iesit pe anul asta din oras cu motocicleta, va propun si voua urmatorul traseu:

intalnire benzinarie Mol de la intrarea pe A2

Bucuresti Lehliu pe A2

Lehliu Calarasi fara sa trecem prin oras direct catre Dunare

acolo facem popas, mancam, bem, fumam si stam la povesti

ne putem intoarce fie pe acelasi drum, fie pe drumul vechi (pana la Lehliu e la fel dar nu o mai luam pe autostrada) fie ne ocolim un pic prin Oltenita

 

drumul nu e foarte spectaculos dar de obicei este destul de liber si pana anul trecut era asfaltul foarte bun (acum nu mai bag mana in foc). nici nu dureaza foarte mult - in 5 ore putem fi inapoi cu tot cu popasuri.

Mesaj completat

putem sa ne mai lungim la intoarcere prin Oltenita si Giurgiu sa il lasam pe ococea acasica la el

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ora 11. unde?

 

cat de experimentati sunteti?

eu incep si termin sezonul cu o tura lejera pena la Calarasi, pe malul Dunarii. daca nu sunt alte sugestii si dat fiind ca inca nu am iesit pe anul asta din oras cu motocicleta, va propun si voua urmatorul traseu:

intalnire benzinarie Mol de la intrarea pe A2

Bucuresti Lehliu pe A2

Lehliu Calarasi fara sa trecem prin oras direct catre Dunare

acolo facem popas, mancam, bem, fumam si stam la povesti

ne putem intoarce fie pe acelasi drum, fie pe drumul vechi (pana la Lehliu e la fel dar nu o mai luam pe autostrada) fie ne ocolim un pic prin Oltenita

 

drumul nu e foarte spectaculos dar de obicei este destul de liber si pana anul trecut era asfaltul foarte bun (acum nu mai bag mana in foc). nici nu dureaza foarte mult - in 5 ore putem fi inapoi cu tot cu popasuri.

 

 

Eu ce sa spun......1 drum pana la Ruse.

......2 drumuri pana la Sinaia.

......1 drum pana la Costinesti.

Asfaltul sa fie uscat, ca in rest......

 

 

 

Mesaj completat

Eu ce sa spun......1 drum pana la Ruse.

......2 drumuri pana la Sinaia.

......1 drum pana la Costinesti.

Asfaltul sa fie uscat, ca in rest......

 

Ma despart de Bucuresti vre-o 15 min de mers aproape regulamentar :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu asa ziceam...sambata tot la Academie!

 

Dar daca aveti alte propuneri...le ascultammm :huh:

De plimbare nu shtiu ce sa zic...am inteles ca ploua sambata....

 

 

La naiba cu vremea asta k mi-a mancat zilele.....

Cel putin sa ne intalnim la academie la 11 pe soare :D iar apoi poate o scurta plimbare prin imprejurimi sau, de ce nu dam o fuga pana la delta, sa-mi caut si minciogul poate totusi nu vin acasa cu mana goala :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK, e f bine asa. Ne vedem la 11 la Academia Militara in fata...jos.. unde sunt parcate masinile.

Vedem acolo ce si cum...in functie de vreme....

 

:blink:

 

 

Prea bine domnita cuvantul tau porunca pentru mine...... :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca poate reusesc sa ajung si eu sambata...sa va cunosc macar...sunt curios daca il cunosc pe Ococea, am locuit acolo pana prin 1992...

 

 

Ideea este ca nu sunt din municipiul Giurgiu :blink: ca vorbeam bulgara :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...