Jump to content
Sign in to follow this  
DanKTM

Alegere naked oras (monster, sv650)

Recommended Posts

cu bacterii AAA nu ? :)))

On topic : daca te-ai hotarat intre timp si esti pe goana sa cumperi, a postat un coleg ca are de vanzare un Monster de 600 : /index.php?/topic/703449-ducati-monster-600-de-vanzare/

Spor la alegere si have fun cu achizitia, oricare va fi ea :)

vad ca incepe sa puta topicu' asta a basina de ducatisti.

Mie nu mi se pare ca monsteru' arata "incomparabil mai bine ca SV650". daca vorbim de SV650 K3+, as zice "ba exact opusul".. parerile astea sunt subiective. Dar nu pot sa nu fiu subiectiv cand vine cineva si'mi zice ca uratania aia e mai misto ca mobra mea :crack: :crack:

Hai sa vorbim de Ducati, si asa suntem basinosi, ne permitem chestii scumpe, scumpe la intretinere, scumpe la achizitie, scumpe la mers cu ele, bagam doar benzina d-aia scumpa etc. Ce sa mai, suntem niste scumpi, nu-i asa hardKnot ? N-am zis nimic de alte branduri ca ar fi sub/peste, doar m-am mirat cat de mult ridica baietelu ala in slavi o kawa, atat si hop ai aparut tu care ne-ai categorisit : bashinosi. Pai cum frate sa se inteleaga comunitatea de "japoneze" cu comunitatea de "italience" cand se arunca cu injurii instant ? Normal ca fiecare isi exprima parerea, tine cu brandul pe care-l detine intre craci etc. Mi se pare logic sa spui ca Renault e super masina, se conduce bine, consuma putina, intretinere ieftina pentru ca nu ti-ai permis si nu ai mers in viata ta cu o Alfa Romeo dar ai auzit tu de la un prieten care are un prieten caruia ia zis un prieten ca prietenul acelui prieten a avut o Alfa care manca ulei la fiecare 10 mii de km.... super, si aveti pretentii de salarii ca in Germania si drepturi ca sunteti in UE insa la mansarda e mult loc liber si neuronu ala joaca rugby singur pe tot terenu....

De genu' asta de bEshini vorbeam, scumpule :crack: Zici ca cine stie ce MV Agusta ai pe tine, asa umflii in pene cu complexul tau de superioritate pe fond de Bucati. Ai un monster, trezeste-te! orice posesor de dacie poa' sa'si ia unu' ca al tau. Eu spre deosebire de tine sunt fan SV fara sa am Pampersu' pe sub pantaloni, tu fatigued fellow rider!

Am zis ca nu mai am ce comenta pe aici insa revin punctual... 630km, Bucuresti-Cheia-Brasov-Sighisoara-Brasov-Rasnov-Bucuresti... consum 3.5%

Hai, v-am pupat!

Consumul ala e de ulei nu? :))

Am zis ca nu mai am ce comenta pe aici insa revin punctual... 630km, Bucuresti-Cheia-Brasov-Sighisoara-Brasov-Rasnov-Bucuresti... consum 3.5%

Hai, v-am pupat!

Daca iti luai scuter cred ca reuseai si mai bine de atat.

Consumul ala e de ulei nu? :))

Nu, de motorina, a mea e diesel :D

Edited by BlackLord

Cu masinuta electrica nici macar atat.