Jump to content

Multumim Politiei Romane!

Recommended Posts

foarte fain, ar trebui sa vorbeasca cineva cu ei si sa putem pune cate un sticker din asta pe fiecare masina de politie. ca la masinile politiei toti soferii sunt atenti si o sa fie observat. Oricum respect celui care l-a pus acolo, si poate si celui care l-a lasat acolo :D.

Edited by NeoZealot

foarte fain, ar trebui sa vorbeasca cineva cu ei si sa putem pune cate un sticker din asta pe fiecare masina de politie. ca la masinile politiei toti soferii sunt atenti si o sa fie observat. Oricum respect celui care l-a pus acolo, si poate si celui care l-a lasat acolo :D.

sa sti ca nu ar fi rau sa trimitem un mail pe adresa politiei romane. sunt si ei destui care isi fac serviciul pe 2 roti

Pacat ca din poza asta in loc sa apreciem gestul "campaniei" unii deja au inceput cu articole rautacioase. Pacat

» Post actualizat in 05 Sep 2014 17:45

Ar trebui ce-i de la școlile moto să împartă stickere similare, n-am dreptate?

Nu zici rau deloc ✌️ Edited by cerbuu

Ar trebui ce-i de la școlile moto să împartă stickere similare, n-am dreptate?

sa sti ca nu ar fi rau sa trimitem un mail pe adresa politiei romane. sunt si ei destui care isi fac serviciul pe 2 roti

S-ar putea organiza ceva campanie / eveniment sau mai bine zis un fel de propaganda prin care sa fie convinsi sefii institutiilor statale (politie, pompieri, salvare, politia de frontiera ... si ce o mai fi) sa poarte pe masinile din dotare stickere de genul.

Cred ca ar fi ceva unic si un exemplu pentru altii.

S-ar putea organiza ceva campanie / eveniment sau mai bine zis un fel de propaganda prin care sa fie convinsi sefii institutiilor statale (politie, pompieri, salvare, politia de frontiera ... si ce o mai fi) sa poarte pe masinile din dotare stickere de genul.

Cred ca ar fi ceva unic si un exemplu pentru altii.

Bine zis. Școala mea moto, împarte stickere, publicitare mai mult.

Cel din poză ar fi foarte bun. Creștem în comunitate și imagine ;)

da ce voi credeti ca nu exista motociclisti politisti?

am fost oprit de unu... am vorbit cateva minutele de mobrele noastre...

ma oprise pentru etilotest... hahahah, nici o sansa nu ma beu de ani de zile.

nu numai motociclisti politisti, dar si ei ii au pe colegii lor de pe bmw-uri care cel putin in Buc nu sunt tocmai putini..

cat despre lipitul de stickere pe "toate masinile"... ar trebui sa va dati seama ca teoretic nici macar nu au voie sa lipeasca stickerele alea pe agregatele din dotare

• 1 month later...