Sari la conținut

Ture pe MotorPark Adancata


Denis_sbz
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Se mai poate merge la Serres, cit o tine caldura, in 3 oameni combinati la o duba, costurile sint mici. 200euro motorina, de dormit la cort, intrarea pe pista e 30 euro/zi de luni pina vineri, 50 euro simbata duminica.Si la Serres e mai cald ca in Baragan.

Doar 50 euro acolo,sambata si duminica??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doar 50 euro acolo,sambata si duminica??

Google is the King, grecii vorbesc engleza. Eu ziceam de Serres pt cei ce mai au un ban si vor neaparat sa se dea. Acolo se pot prinde zile bune si in februarie, cind aici se sta in casa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe 22 oct se mai organizeaza trackday 60 euro ziua

sau scoala (maxim 4 elevi) tinuta de Ionut Mistode: 250 de euro

 

sursa: facebook Ionut Mistode

Salutare

pe 22 ....??adica miecurea ? sigur se face atunci ....poate confirma cineva ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

pe 22 ....??adica miecurea ? sigur se face atunci ....poate confirma cineva ....

Salut,

Pai din cate am vazut, weekendurile urmatoare sunt ocupate cu evenimente auto: cursa de autoslalom si time-attack (banuiesc ca tot auto).

22 scrie pe fb, mai multe nu stiu. Oricum cu cat mai devreme, cu atat mai multe sanse de a prinde temperaturi ok

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Two4Photo a postat poze de sambata 11.10.2014 - sunt pe facebook, pe pagina lor sau pe pagina motorpark. uitati-va acolo poate va regasiti. de duminica se pare ca nu a postat nimeni... asteptam! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Pai din cate am vazut, weekendurile urmatoare sunt ocupate cu evenimente auto: cursa de autoslalom si time-attack (banuiesc ca tot auto).

22 scrie pe fb, mai multe nu stiu. Oricum cu cat mai devreme, cu atat mai multe sanse de a prinde temperaturi ok

Pe facebook Mistode zice ca pe 22 este (va fi ) trackdays pt incepatori (60 e).....dar pe calendarul lunii octombrie la Motorpark nu e nimic pe 22 (tot pe FB)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe facebook Mistode zice ca pe 22 este (va fi ) trackdays pt incepatori (60 e).....dar pe calendarul lunii octombrie la Motorpark nu e nimic pe 22 (tot pe FB)

Eu ma incadrez, nu stiu de tine :hug:

Legat de calendar, sigur nu e actualizat. Nu apare nici trackday-ul de duminica 12 oct, daca te uiti cu atentie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma incadrez, nu stiu de tine :hug:

Legat de calendar, sigur nu e actualizat. Nu apare nici trackday-ul de duminica 12 oct, daca te uiti cu atentie

Si eu tot acolo sunt ....sa fie pe 22 ....mai ales ca va fi super frumos ,soare si 19 grade (asa zice accweather)...vii atunci?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e ajuns am ajuns eu de mai multe ori, dar m-am dat doar cu privirea :)

 

M-am exprima cu larghete ( n-am cunoscut faptul ca ai venit ca spectator ), ma refeream la faptul cind vei intra in pista.

 

 

 

sau scoala (maxim 4 elevi) tinuta de Ionut Mistode: 250 de euro

 

Daca puteti sa participati, nu ezitati nicio secunda.

 

Acei bani sunt de departe cea mai buna si sigura investitie in motociclismul sportiv.

 

 

p.s. acelasi lucru este valabil si pentru cursul de la Amkart tinut de Victor@Razvan sau orice alt curs de acest gen, fie de la noi sau de afara

Editat de Denis_sbz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

p.s. acelasi lucru este valabil si pentru cursul de la Amkart tinut de Victor@Razvan sau orice alt curs de acest gen, fie de la noi sau de afara

Denis despre acest curs trebuie sa vorbim @trecut !cursul nu se mai tine de ceva vreme :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...