Sari la conținut

Ture pe MotorPark Adancata


Denis_sbz
 Share

Postări Recomandate

Macar ca se vorbeste mai mult pe forum despre motociclete, trase, setari...si mai putin mistouri, discutii inutile despre accidente si gramatica si tot e bun la ceva circuitul respectiv. Sper sa se vada si in statistica accidentelor si in reducerea numarului de moto-cocalari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Avem noroc, se anunta vreme frumoasa 18-20 de grade.

 

 

noob question - cu echipament textil se intra pe circuit, sau "trebe pele"? nu de altceva, da' combi-ul nu ma mai prea incape :cheers:

 

Cel mai bine este sa-l intrebi pe Ionut. Da-i un telefon, mail sau contacteaza-l pe facebook.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi'am sters Facibuciul si nu mai pot sa vad p'acolea ce/cum/cand ... pls, puteti sa'mi spuneti si mie la ce ora se da adunarea pe 22 pt sesiunea de scoala ? :)

 

Si inca o intrebare: daca vin cu un cauciuc de rezerva'n masina, are cine sa'mi schimbe anvelopa acolo si cam la cat se ridica deranjul ?(s'o dea jos pe asta de strada si s'o puna p'aia mai agresiva si la final sa faca operatiunea invers)

Editat de SyDemon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-33534-0-03885200-1413809664_thumb.jpg

25 ron daca dai tu roata jos

50 ron daca toata operatiunea o sa fie facuta de ei dat jos de pe motocicleta/montat pe motocicleta


» Post actualizat in 20 Oct 2014 12:51


am intrebat data trecuta pentru un prieten

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si inca o intrebare: daca vin cu un cauciuc de rezerva'n masina, are cine sa'mi schimbe anvelopa acolo si cam la cat se ridica deranjul ?(s'o dea jos pe asta de strada si s'o puna p'aia mai agresiva si la final sa faca operatiunea invers)

 

Ce cauciucuri ai pe ea acum ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe fatza Michelin Pilot Power Supersport cu vre'o 5.000 km

Pe spate Pireli Angel GT (190) cu vre'o 1300 km la activ (si ma gandeam sa'l inlocuiesc cu un Pilot Power Supersport - ca s'asa il tin degeaba in debara - si pe strada nu mai merg cu asa ceva in vecii vecilor amin - povestea cu dezintegratu in mers....bla bla bla)

Editat de SyDemon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

attachicon.gif10460362_750536661666158_4588906114245697655_n.jpg

25 ron daca dai tu roata jos

50 ron daca toata operatiunea o sa fie facuta de ei dat jos de pe motocicleta/montat pe motocicleta

25 ron ca sa-ti schimbe cauciucul? WTF dude.... :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care se baga 27-30 oct la Serres?
3 locuri disponibile pentru moto
Pentru detalii 0763 048 903, 0766 905 323, 0723 088 875

 

 

http://www.meteoblue.com/en/greece/weather-s%C3%A9rres/14-dayshttp://www.meteoblue.com/en/greece/weather-s%C3%A9rres/14-days

Editat de aleks13
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

25 ron ca sa-ti schimbe cauciucul? WTF dude.... :eek:

Daca stii pe altcineva mai ieftin, la circuitul Adancata, spune-mi si mie. Daca vrei mai ieftin, 10ron, mergi cu roata la vulcanizare in oras.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

25 ron ca sa-ti schimbe cauciucul? WTF dude.... :eek:

man ce dracu te miri

25 ron inseamna 5.5 euro o bere amarata in alimentara in norvegia

mie nu au vrut sa mi demonteze/monteze anvelopa dupa ce am dat pe ea 220 euro la ALTA anvelopa care in tara o luam la 100 euro

 

la 50 RON/anvelopa daca baga demontat, montat, echilibrat pe aparat si plumbi este OK

 

daca stai si te gandesti mai e si la botul calului operatiunea

 

aici chiar imi par ok preturile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca stii pe altcineva mai ieftin, la circuitul Adancata, spune-mi si mie. Daca vrei mai ieftin, 10ron, mergi cu roata la vulcanizare in oras.

mda, te inteleg. fiecare vrea sa manance o paine atunci cand are ocazia. ;) la mine era vreo 7lei parca.

» Post actualizat in 21 Oct 2014 16:04

man ce dracu te miri

25 ron inseamna 5.5 euro o bere amarata in alimentara in norvegia

mie nu au vrut sa mi demonteze/monteze anvelopa dupa ce am dat pe ea 220 euro la ALTA anvelopa care in tara o luam la 100 euro

 

la 50 RON/anvelopa daca baga demontat, montat, echilibrat pe aparat si plumbi este OK

 

daca stai si te gandesti mai e si la botul calului operatiunea

 

aici chiar imi par ok preturile

mna, eu eram mirat dupa ce am analizat cu pretul care-l dadeam eu. apoi am realizat ca e cam la botul calului si nu ai alta varianta. doar daca aduni vreo 10roti si te duci cu toate la o vulcanizare. dar tare cred ca tot pe acolo ajungi.

 

ultima varianta e sa vii cu roata de rezerva de acasa. e cel mai easy asa. :D

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata m'am hotarat!

 

La ora 06:00 maine dimineata o iau din loc spre Adancata - ca incepe scoala, gen :)

 

O sa scot pe pista pana la urma Angel GT'ul ... ca la skilul meu pe circuite (fix pix) nu cred ca o sa ajung in postura sa nu am suficienta aderente :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...