Sari la conținut

Ture pe MotorPark Adancata


Denis_sbz
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu cred ca ai sa poti sa te dai la un pret mai mic de 70 Euro/zi.

 

p.s. Din anumite motive, se face lobby la patroni sa nu lase sa se intre la liber. Am intrebat care-i argumentul mi s-a raspuns ca nu e salvare si ca, in caz de vre-un accident mai nasol, propietarii sunt raspunzatori in fata legii. Cind le-am contra argumentat cu exemple ca serres, tg. secuiesc, amkart, cu completarea ca exista legislatie care absolva pe cei din management de orice responsabilitate, am auzit doar un aaa....

Penteu mine, e un pret ok. dar depinde de cate iesiri se fac si sub ce conditii.

cat despre faza cu accidentele, s-ar gasi variante, dar din ce vad ei vor doar sa-ti forteze buzunarul.

» Post actualizat in 26 Jan 2015 20:22

 

Pentru ca discutia a plecat de aici:

 

Iar in 24-26 aprilie, exista Ducati CUP in cadrul RoSBK. :scratch: Mai mult, se duc discutii pe marginea preturilor la etapele RoSBK. Putem discuta oriunde, dar mie mi s-a parut mai "apropiata" discutia de "RoSBK" decat "Ture pe MotorPark Adancata".

My $0.02.

tot despre ture pe motorpark se discuta. intr-adevar, partial, despre etapa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

70 € / zi e un pret mai mult decat decent, daca ar fi conditii corespunzatoare (asfalt, spatii de degajare, boxe, asistenta medicala, toalete, dusuri, restaurant, etc). Pana cand toate aspectele vor fi puse la punct, cred ca se poate lua in calcul, de catre organizatori, un pret ceva mai redus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au facut-o, adica nu stiu daca au terminat si de asfaltat, dar am vazut o poza din avion(=))) la propriu, da, stiu cum suna), si se vedea breteaua. Poza e pe facebook, pe contul lor. Am impresia ca si scria ceva de genu' ca va fi terminata anu' asta.

Editat de littlekriminal
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au facut-o, adica nu stiu daca au terminat si de asfaltat, dar am vazut o poza din avion(=))) la propriu, da, stiu cum suna), si se vedea breteaua. Poza e pe facebook, pe contul lor. Am impresia ca si scria ceva de genu' ca va fi terminata anu' asta.

Vezi ca daca e poza care am vazut-o si eu e facuta mai demult, nu apar nici boxele actuale, nimic, pare a fi inainte de a turna asfaltul, arata ca si cum ar fi doar pamant compactat. Dar poate ai vazut tu alta poza....

 

P.S. E una in care se vede si roata avionului? Cred ca e veche...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, de aia vorbeam, dar stiu ca era si o descriere, adica asa imi aduc aminte.

Zicea ceva de genu' ca anu' asta se va termina si bucata aia...
Poate au luat poza mai veche ca se potrivea cu planurile si descrierea lor :D .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La asemenea preturi/facilitati/conditii oare cineva chiar se asteapta ca acest circuit sa tina mult si bine si sa fie si productiv?ca de incurajat datul pe circuit si nu pe pista,in afara celor pt care banii nu sunt o problema,nu se prea pune problema.si vb aia...e nou!

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

este prea devreme pt moto,ai mare grija ,timpul se anunta nasol,cred ca sunt sanse mari sa nu se tina nimic pt moto

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

puneti mana pe ciment cand il bate soarele ...e rece

n`are rost sa risti un sezon pt un uikend de trackday timpuriu, unde mai pui ca e in mijlocul campului...mai tineti minte cum era la trackdayul din octombrie dimineata?

 

 

la Secuiesc vreau neaparat sa ajung, am vazut ca e distractie mare

fii pe faza cand mai posteaza baietii iesiri la targu, de acolo trebuie sa incepi sa inveti, nu de la adancata

 

Mai stiu pe cineva care se dadea anul trecu pe ploaie la 15 grade pe Tg Secuiesc.

si avea gume de ploaie sa se dea calumea sau doar se plimba?

sau zici de baiatul cu hornet care a campat noaptea in munti si dimineata a venit la circuit?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa, mama, sa ploua. Ca daca ploua, cresc vibratoarele, se face zonele de degajare, scade timpii, etc.

 

 

Am vrut sa scriu un post serios, dar, din greseala, era dimineata si nu mi-am baut cafeaua.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prima zi de antrenamente libere din acest an pe Adancata se va decala pe 15 martie. Din cauza temperaturilor scazute ziua de 14 martie a fost transformata in trackdays auto.

 

 

 

tel 0723172369

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...