Sari la conținut

Ture pe MotorPark Adancata


Denis_sbz
 Share

Postări Recomandate

Veti fi multumiti sa aflati ca, in urma discutiilor repetate purtate si de noi si de reprezentantii FRM pe aceasta tema cu proprietarii Motor Park, acestia au hotarat sa cumpere un tractor dotat cu toate accesoriile "agricole" necesare toaletarii vegetatiei de pe circuit. Fireste, erau constienti de problema si era doar o chestiune de timp pana sa apara rezolvarea.

Problem solved! :D

Incet-incet se rezolva toate, dar nici la ei nu curge robinetul cu bani permanent...

fuck ... si eu care vream sa vin in wkend sa fac un ban taind IARBA!!!!

frate sunt mai ieftin decat un TRACTOR!!!!!

ma platiti in natura.... ANVELOPE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

daca o sa cumpere un "tractoras" poate merge sa faca ceva cu el,daca o sa cumpere un tractor in adevaratul sens al cuvantului nu cred ca este ok pt ca pamantul tine foarte multa apa si o sa faca numai santuri .


» Post actualizat in 10 Jun 2015 19:28

pt inceput coasa si un erbicid impotriva buruienilor cred ca fac minuni !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru raspuns, insa ce optiuni sunt ? Ma gandesc ca daca vii din Bucuresti sunt vre-o 80km (in medie), nu te tine un rezervor sub nicio forma. Si parca nici nu as cara un bidon de 5L cu benzina in spate :)

Daca vii din Bucuresti alimentezi la Petrom sau la Lukoil la 12-15km de circuit, dupa care te dai de 3 ori cate 20 de minute si apoi ori pleci iar sa-ti pui benzina, ori vii cu canistra de care era vorba, ori te combini cu baietii care au benzina la circuit si care ti-o vor vinde la suprapret :)

Daca faci 5-6 intrai nu--ti ajunge rezervorul toata ziua,asta e clar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci, Mentalist. Sper sa nu fie nevoie de atata, eu m-am inscris la un curs de abordarea virajelor. Pare ca varianta Petrom Urziceni e cea rezonabila. Vedem acolo, bine de stiut care sunt cele mai apropiate.

 

Multumesc tuturor !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu tot nu pot sa inteleg cum de nu realizati ca organizatorul de track-day nu construieste, nu repara, nu tunde iarba, nu instaleaza toalete si asa mai departe.

Toate lucrarile de infrastructura le executa proprietarul. Motorpark are si pagina de FB, si adresa de mail si telefon si toate nemultumirile se pot adresa direct. Nu ca n-ar sti si ei ca mai au de lucru ca sa fie un circuit civilizat in adevaratul sens al cuvantului...

Cesar este doar vina organizatorilor ca inchirieaza circuitul in asemenea stare si cer preturile pe care le cer,de aceea am pus intrebarea daca ei pot pune si conditii/sugestii + vina noastra ca participam si acceptam.

Cum sa-i spun eu proprietarului circuitului ceva sau sa-i scriu pe pagina de fb atata timp cat eu nu-i platesc lui personal,eu platesc altcuiva care a subinchiriat circuitul.

Cand o sa fie acolo totul gata si o sa pot sa merg oricand vreau fara sa mai depind de organizatorul x,y,z o sa le spun atunci lor ce ma doare.

Te salut!

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu stiu de ce nu vreau sa fac inca macar un metru pe Adancata si ma bucur ca si tu stii :)

E o gandire sanatoasa sa boicotezi un "produs" atat timp cat nu corespunde asteptarilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Cesar pt sustinere. Sint multi fosti participanti in ROSBK care nu participa la track-days-uri pe Adancata. Asta in conditiile in care acesti colegi cheltuiau 7-800 euro la o etapa de 3 zile la Serres, Hungaro.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma inscriu si eu in grup. Nu am sa calc pe Adancata pana cand nu vor fi indeplinite niste conditii decente pentru un eveniment moto.

E dreptul fiecaruia sa participe sau nu, dar proprietarii si organizatorii ar trebui sa fie constienti ca o serie de evenimente neplacute,

produse din cauza starii circuitului, vor scadea increderea participantilor si implicit incasarile viitoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recidivãm :)

 

/index.php?/topic/728022-track-days-26-27-iunie-2015-motor-park-by-holeshot-track-events/


» Post actualizat in 12 Jun 2015 20:08

https://www.facebook.com/events/849021705172394/


» Post actualizat in 12 Jun 2015 20:08

https://www.facebook.com/events/849021705172394/


» Post actualizat in 15 Jun 2015 10:48

Formular de înscriere si program Track Days 26-27 iunie:
Descarcati acest document:
http://docs.com/@927982143927856

Vã reamintim cã pentru a participa la cele 2 zile de track days organizate deHoleShot Track Events trebuie sã vã înscrieti si sã achitati sesiunile pânã la data de 23 iunie (cei care doresc doar 1 sesiune se pot inscrie direct la pista in ziua evenimentului).
Pentru detalii, accesati link-ul evenimentlui:
https://www.facebook.com/events/849021705172394/

Vã asteptãm la circuit!

post-90182-0-33737600-1434139711_thumb.jpg

Editat de Holeshot Track Events
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

JAGI, sa pui asemenea mizerii de poze in cazul in care tu stii ca nu este asa mi se pare deja un afront adus atat "circuitului" cat si organizatorilor. Daca tu crezi ca esti constuctiv in acest mod, prerea mea este ca te inseli amarnic. Hai sa ai spor la tastatura ca pe motor nu prea te-am mai vazut.

P.S. E bine cand faci bani inchiriand motocicleta pe adancata?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce le consideri mizerii? Sint poze 100% reale facute de un fotograf profi la etapa din octombrie.


» Post actualizat in 17 Jun 2015 19:19

Ai putea sa dai la pagina a 10-a , postul lui Denis SBZ, numarul 183.Si acolo se vad valurile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

» Post actualizat in 17 Jun 2015 19:19

 

Ai putea sa dai la pagina a 10-a , postul lui Denis SBZ, numarul 183.Si acolo se vad valurile.

deci am ramas cu gura cascata.

aia au tras asfalt direct peste aratura?

de necrezut....cum naiba se poate merge tare pe asa ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de vis!e mai drept si mai curat asfaltul pe drumurile pe unde ma plimb eu.singura diferenta e lipsa parapetilor...noroaie ca acolo cu greu gasesti pe orice circuit din africa de sud(si vb la modul cel mai serios).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Clipul este filmat toamna trecuta. In prezent, circuitul este foarte curat (noi am adus pe banii nostri masina de spalat strazi de la compania de salubritate din Urziceni) iar noroaie nu mai sunt de loc. Denivelarile de pe linia dreapta chiar nu sunt atat de deranjante la viteza mare. Asa au spus toti pilotii care alearga la curse acolo. Pentru ei este ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O întrebare, sper sa nu fie cu supărare. Se va aduce acea mașină de spălat asfaltul și la trackday ul ce urmează?

Ma gândesc ca dacă în prima parte a zilei este dedicata automobilelor e posibil ca acestea sa aducă pământ/noroi pe pista.

 

Ps: prețul de data asta după părerea mea e corect. Felicitări :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...