Sari la conținut

incident magheru-lido


robert23mg
 Share

Postări Recomandate

Chopper alb nr b 71 sau 81 FFF. Eram la vodafone peste drum si cand ma uit vad smurdu. El parea ok. Statea pe mobra intro parte. L.au pus pe targa si l.au bagat in ambulanta pt cercetari, iar dupa 10 minute au plecat cu sirena. Sper sa nu fie nimic grav. Eu nu am inteles ce s.a intamplat. Motoru e intact nu are nici o urma si a ramas inainte de trecere pe strada.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca avea un harley, o fi facut un preinfart de la atatea basini in cap

Asa o sa-ti zicem si tie cand (doamne fereste) vei pati ceva...incepator, figuri in cap, prea multe "basini"...

Editat de SuzukiRf600R
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca avea un harley, o fi facut un preinfart de la atatea basini in cap

 

Ti-ai luat-o cumva la usa din spate in vestiar de la niste harley-isti,sau de unde atata frica/invidie/ura pe o un anumit segment/brand de motociclisti ?

 

Over average cock is what u like indeed .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Majoritatea care au harley sunt niste basinosi , invidie nu am , nu imi plac chopperele.

basinosi :

masina -> BMW

motocicleta -> harley

casa -> garsoniera


» Post actualizat in 11 Sep 2014 20:41

Over average cock is what u like indeed .

Sa sti ca vreau s-o am si mai mare :)))) aici ai ghicit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Majoritatea care au harley sunt niste basinosi , invidie nu am , nu imi plac chopperele.

basinosi :

masina -> BMW

motocicleta -> harley

casa -> garsoniera

» Post actualizat in 11 Sep 2014 20:41

Sa sti ca vreau s-o am si mai mare :)))) aici ai ghicit

La cat de prost esti, ma mir cum de ai ajuns teafar pana la varsta asta.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rip le coc... sportif. Recunoaste ca băleşti cand vezi cate-un Harli, dar, stii cum e cu strugurii coculeț, a?

 

 

Totusi, băietu cu Harli cum ie?

» Post actualizat in 11 Sep 2014 22:53

P.S. Coculeț, preinfartul nu exista, nici măcar preinfarCtul.

 

 

PUPĂ

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

masina -> BMW
motocicleta -> harley
casa -> garsoniera

Sa ti spuna nenea o chestie: cu 125 ul meu, am mai multe basini in cap decat ala cu Harley. Si nu i tocma` chopper, e un cruiser facut de mancatori de orez. Si conduc o Dacie ocazional. Si stau la doua camere, te rog sa ma ierti. Deci nu mi pot imagina cum pot sa fac umbra pamantului cand te apropii tu si ne luminezi calea. Da ne voie sa te numim zeul societatii si sa ne rugam la picsu` tau over average. Si eventual sa mai si cotizam pentru tine ca sa ti l faci mai mare.

Te rugam in genunchi, iarta ne indrazneala de a ti baga caru` n gura de imb3cil. Cum picsu` piticului existi ma? Tu N AI VOIE sa existi pe asfalt. Tu esti un microb sinistru, fara creier si fara bun simt.


» Post actualizat in 12 Sep 2014 04:07


Rip le coc... sportif. Recunoaste ca băleşti cand vezi cate-un Harli, dar, stii cum e cu strugurii coculeț, a?


Totusi, băietu cu Harli cum ie?
» Post actualizat in 11 Sep 2014 22:53
P.S. Coculeț, preinfartul nu exista, nici măcar preinfarCtul.


PUPĂ

Pisi, multzam, you make my day.

Editat de clujraider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ce rahat mi-aş cumpăra apartament de 2-3-4 camere sau casă când îmi este arhisuficientă o garsonieră ?

Sau chiar să stau în chirie, să n-am griji. Când îmi vine chef de mutat în alt oraş să-mi arunc ţoalele în maşină şi s-o roiesc.

 

Metalitatea dragilor noştrii compatrioţi, cum că dacă ai maşină de 30000€ şi stai în chirie eşti un rahat, iar dacă ai un Pasat din 2003 şi apartament de 3 camere ( cu rate pe 30 de ani ) eşti om serios, un exemplu demn de urmat. De parcă îmi aduce vreo plăcere casa aia, unde altceva în afară de a merge să dorm şi să mă uit pe FB la piţipoance pe ascuns( ca să nu mă prindă soţia ) nu prea văd ce poţi face. Doar să-ţi mai faci griji că s-a pătat un perete şi a mai crăpat o bucată de gresie.

 

Foca it !

Editat de Andry
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Majoritatea care au harley sunt niste basinosi , invidie nu am , nu imi plac chopperele.

basinosi :

masina -> BMW

motocicleta -> harley

casa -> garsoniera

» Post actualizat in 11 Sep 2014 20:41

Sa sti ca vreau s-o am si mai mare :)))) aici ai ghicit

La scoala nu vrei sa mergi un pic?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

defapt am vazut toata faza , harley a acrosat bmw cand a vrut sa faca slalom l-a agatat dreapta spate , a fugit ala cu harley dar ghinion sa rupt schimbatorul de viteza si la semafor (cuvant urat) a mai plecat , a ajuns si tipu cu bmw in spate care trebuia sa il indoaie in bataie ca a fugit dar a fost super baiat !

 

Si eu ma faceam ca ma doare orgoliu dupa o tentativa esuata de scapare :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

defapt am vazut toata faza , harley a acrosat bmw cand a vrut sa faca slalom l-a agatat dreapta spate , a fugit ala cu harley dar ghinion sa rupt schimbatorul de viteza si la semafor (cuvant urat) a mai plecat , a ajuns si tipu cu bmw in spate care trebuia sa il indoaie in bataie ca a fugit dar a fost super baiat !

 

Si eu ma faceam ca ma doare orgoliu dupa o tentativa esuata de scapare :))

 

rasturnare de situatie, deci preinfart a fost

a vazut ca ia bataie, i s-a facut rau si l-a luat salvarea

bmw 1- 0 harley

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...