Sari la conținut

incident magheru-lido


robert23mg
 Share

Postări Recomandate

@C210... Etc: cand te trezesti dimineata si te uiti in oglinda sa te gandesti ca:

 

1. Nu permiti un Harley desi ti-l doresti indiferent ce motoreta calaresti, macar pentru un weekend sau un ride ca sa vezi si tu cum e!

2. Nu ti-l permiti pentru ca invidia, frustrarea si lipsa de educatie nu iti dau voie sa muncesti suficient de bine, de relaxat si cu eficacitate astfel incat sa iti permiti un Harley.

3. Din cauza scursurilor ca tine care gandesc in halul asta, orbite de invidie, frustrate si fara nicio urma de bun simt, incepand de la fenomenul moto pana la economia tarii in general, tuturor nu ne e bine! Asta pentru simplul fapt ca nu ati fost educati si nici nu vreti sa fiti educati pentru ca nu sunteti in stare sa va depasiti conditia de tristi! Din pacate sunt multi ca tine!

 

Restul e poveste si probabil un incident nefericit care pare sa se fi terminat cu bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca imi permit un Harley dar nu imi place , stau in apt cu 4 camere si am si SUV ce sunt? :)

esti intrus :)))))

ce este un Harley?

 

o motocicleta cu multa publicitate , exagerata uneori,

ce este un motociclist?

 

un om evoluat din maimuta, caruia ii plac motocicletele, isi cumpara una se da cu ea ,doarme pe ea, manca pe ea, face copii pe ea, o repara, o personalizeaza, no" bate, no" musca, no" da la fier vechi ,chiar daca-si cumpara una noua, si chiar de este un harley sau tot un harley , tot prima motocicleta este motocicleta care lo facut motociclist , :)

 

si aici rad , ca nu ma lasa cu multe emoticurii

Editat de deceneu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Serviciu tie usor...altii abia s-au trezit:) mai dai naibii cu serviciul lor...nu se mai satura de profit!

habar n-ai ce bine ne-am nimerit...ca si acum, mi se face cafea pentru placerea de a fuma o tigare, nu ca sa ma dezmeticesc pentru profit ;)

deci ce a avut baiatul cu harley? e slab de inger or what?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hah , ce oameni !

 

Cati simt nevoia sa se : scuze/justifice/incadreze fata de altii pe internet si asta doar din cauza unei remarci.

Ce nivel de relationare cu populatia! Ca am , ca n-ai, ca esti invidios, ca n-o am mai mare sau ca o am mai mare! Cineva simte nevoia de compensare prin raport social. Concluziile vi le las voua.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu inteleg cum i s-a rupt schimbatoru' cand spui ca a acrosat bemveul cu partea dreapta. ori a dat cu pasiune in pedala, ori harley-ul nu e o motoreta de buna calitate, ori era un harley englezesc cu ghidon si schimbator pe dreapta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci: ai Harley, esti un semizeu... ai Harley si n-ai casa, pe deasupra o ai si mare...

dar daca esti gagica, ai harley si n-ai casa da' stai cu chirie in garsoniera cum e? e de bine sau de rau?

sau ai o geaca/camasa sau macar un poster cu Harley?

am eu un cunoscut care are o camasa cu Harley... el zice ca o are mare... o fi ceva adevar in ce se zice despre posesori se pare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci ala cu Harley si ala cu BMW stau impreuna intr-o garsoniera?

 

si intr-o zi i-o dat ala cu harli lu ala cu bmw-u pana i s-o rupt ambreiaju... dupa harlistu o fugit !

da bemveistu nesatul din fire s-o dus dupa el sa ceara mai mult...ambreiaj !

 

eu asta am c-am inteles...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci: ai Harley, esti un semizeu... ai Harley si n-ai casa, pe deasupra o ai si mare...

dar daca esti gagica, ai harley si n-ai casa da' stai cu chirie in garsoniera cum e? e de bine sau de rau?

sau ai o geaca/camasa sau macar un poster cu Harley?

am eu un cunoscut care are o camasa cu Harley... el zice ca o are mare... o fi ceva adevar in ce se zice despre posesori se pare!

....mare idee o avut sa-si ia camesea aia :)))probabil nu avea bani de Harley,,, :)))macar camesea este mai eftina :)) de aici si ideiea cu mare mai mare la mai mare ...

Editat de deceneu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...