Sari la conținut

Accident Calea VItan


rultdy
 Share

Postări Recomandate

in urma cu 15 min o proasta a iesit din parcare direct in fata unui motociclist (Calea Vitan)

motorul cbr

motociclistul parea ok,nu l-am lasat sa se ridice in asteptarea salvarii,nu parea sa aiba probleme grave,doar o zgarietura la mana sper sa nu aiba altceva,(desi inafara de casca nu avea alt echipament de protectie)

la cum arata masina ma gandeam ca nu se mai ridica sincer.

am pus o poza si cu numarul in caz ca-l stiti

post-32877-0-97700700-1410455255_thumb.jpeg

post-32877-0-72886400-1410455267_thumb.jpeg

Editat de rultdy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe băieţii ăştia cu numere îndoite i-aş scoate vinovaţi la orice accident, numai de-al dracului. Cum ei fac şmecherii, să facă şi poliţiştii şmecherii.

Este interzis să umblii cu plăcuţe de înmatriculare deteriorate, ar trebui ca Poliţia să ia măsuri mai serioase în ceea ce-i priveşte pe zmeii de 200 metri semafoare.

 

Sănătate lui!

Editat de Andry
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe băieţii ăştia cu numere îndoite i-aş scoate vinovaţi la orice accident, numai de-al dracului. Cum ei fac şmecherii, să facă şi poliţiştii şmecherii.

Este interzis să umblii cu plăcuţe de înmatriculare deteriorate, ar trebui ca Poliţia să ia măsuri mai serioase în ceea ce-i priveşte pe zmeii de 200 metri semafoare.

 

Sănătate lui!

Ce importanta are ca avea numarul indoit? Putea nici sa nu aibe deloc, mergea cu spatele si nu i-a vazut numarul?

Sanatate motociclistului!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca e cazul,numarul nu pare a fi deteriorat intentionat si dupa cum se vede e chiar la vedere

 

Se vede ca numarul e indoit cu mana si se poate observa numarul doar pentru ca poza e facuta din picioare chiar in spatele motoretei, altfel daca ai fi cu masina in spatele lui nu stiu cat ai mai putea vedea din numar .

 

Chiar daca de vina ar fi soferita pentru producerea accidentului, totusi nici omul asta nu are toate tiglele pe casa, la ora aia e destul de racoare si nu te-ai topi de cald in ele. Pana la urma poate omu are pielea groasa.

 

Sanatate rider-ului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca trebuie condamnat ride-ul la faza asta ca avea numarul nu stiu cum,chiar nu a fost vina lui(putea fi un rider cu nr perfect la vedere ca acelasi lucru se intampla

singurul lucru care e de condamnat la rider e ca inafara de casca nu avea nici o protectie(tricoul si blugi nu prea ofera protectie)

vorba aia "nici un drum cu moto nu e prea scurt incat sa nu trebuiasca sa-ti pui echipamentul pe tine"-daca faci asta e pe bara ta indiferent cat de bun ai fi,nu suntem singuri in trafic

Editat de rultdy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

putea fi un rider cu nr perfect la vedere ca acelasi lucru se intampla

singurul lucru care e de condamnat la rider e ca inafara de casca nu avea nici o protectie(tricoul si blugi nu prea ofera protectie)

 

Si daca avea combinezon de piele nu tot asa se intampla?

Editat de Kollar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...