Sari la conținut

Campanie de sensibilizare in trafic_motociclisti din DB


dedant68
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 127
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

+ + +

 

Intalnire de grup....ne vedem duminca/ 7 octombrie 2014 la aceeasi ora pe platou? :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intalnire de grup....ne vedem duminca / 12 octombrie 2014, la aceeasi ora pe platou? :peace:

» Post actualizat in 29 Sep 2014 20:57

7 octombire cade marti dupa calendarul meu :D

Sunt pe calendarul egiptean ... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu pe 11 o sa ma duc la o nunta, acum sa vedem cum e trezirea pe 12... daca totul functioneaza in limitele normale cu siguranta o sa fiu prezent, eventual in functie de cati vor venii as propune si o plimbare... sa facem un traseu ceva :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Targoviste - Campina , 50 km, asfalt bun, traseu combinat... Se face in 40 min, mai sunt si localitati, este OK !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Off topic ! Un studiu recent despre uleiuri moto..l-am postat acum .... AMSOIL bate pe Motul!

 

/index.php?/topic/669618-uleiurile-moto-tipuriclaseinterval-schimb-etc/page-67


» Post actualizat in 30 Sep 2014 18:38

Banner-ul de promovare al campaniei moto este gata , maine sunt gata cele 50 de stikere iar joi depun adrese la primarii si sectiile de politie pentru a obtine avize: Primaria Tgv, Primaria Gaesti, primaria Titu, Politia Gaesti si Politia Titu. Este o procedura in acest sens si trebuie urmata. Avem nevoie de reguli de deplasare in grup si o procedura de securitate, dar se rezolva. Va rog sa promovati evenimentul la nivelul judetului, eu cred ca o sa fie prezente cel putin 30 de motociclete. Va tin la curent cu noutatile care apar :peace:

Campanie_moto_Dambovita.pdf

Program_campanie_moto_18.10.2014.pdf

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ziceti de duminica 5 octombrie 2014, ora 14:00, sa ne intalnim pe platou. Dupa aceea iesim spre Dragodana sau Campina...cautam o TERASA :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi am avut o intalmire cu reprezentantii Serviciului Rutier din Targoviste...am depus dosarul pentru avizare( adresa, program campanie, harti trasee, reguli de deplasare si masuri de siguranta). De asemenea, am depus adrese la sectiile de politie din Titu si Gaesti, precum si primariile locale, inclusiv Tgv. Totul este OK , avem sprijin TOTAL de la toate sectiile de politie si primariile locale. Noi trebuie sa ne organizam bine si vremea sa tina cu campania noastra.

Va tin la curent ! Numai bine :peace: Poate duminica, pe 5 oct vremea va fi frumoasa.... :10: .pentru o iesire !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...