Sari la conținut

Another Canadian story - pure Gang Ranch, BC


chif
 Share

Postări Recomandate

Merci Pasquinel! :)

Sa-ti fie de bine, man, mi-a scos peri albi, dar a meritat.

Vezi ca la vara vin la tine sa-mi recuperez shfoara.

Editat de pasquinel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Planuri sunt intotdeauna. Dawson City e magnet, de solstitiul de primavara, in iunie. Banff si Jasper sunt pe lista. Yellowstone e pe lista. Haines si Valdez in AK si Telegraph Creek in BC de asemenea. Plan clar inca nu este, dar probabil prin iunie decolam. Anunta-ma daca vrei sa vii, din Mtl e cale lunga.

 

Am incercat sa iti trimit mesaj pe privat, dar se pare ca nu merge din anumite motive. Ajungeti pe la Yellowstone ? Daca nu se schimba nimic, eu plec in jur de 20 iulie si ajung la Yellowstone pe 27-28 (imi pot modifica traseul spre nord sau sud putin). Ar fi ceva sa ne mergem impreuna spre Vancouver...nu de alta, dar vin singur :) .

Editat de lostinsnow
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din anumite motive Pasquinel nu are cum sa ajunga aici, iar asta mi-a cam dat excursiile planuite peste cap.

La inceputul lui august posibil sa plec inspre nord o saptamana. Yellowstone pt iulie 27-28 nu suna rau deloc. Nu stiu ce cazari mai sunt disponibile, trebuie musai rezervare. Daca-ti faci si iei camping, deja ma mananca rotile sa-i dau un ironbutt pana acolo. Anunta-ma daca ai planuri sigure.

Mai incearca pe privat, ar trebui sa mearga...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vorba semnăturii tale, deh soarta.

 

Hai că ăștia-s pe cale să scoată viza de SUA, poate poate se face ceva și în cazul Canadei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@chif si restul de invartitori de doua roti de prin Vancouver, vineri sunt pe la voi prin sat si am o juma' de zi de omorat. Daca are cineva chef de o bere/cico/cafea... mi-ar face placere sa ne vedem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man, azi e luni, si acu am vazut mesajul. Banuiesc ca nu mai esti prin zona. Trebuia sa-mi fi trimis pe privat, ca-mi ajunge pe email si vad. Sorry ca nu ne-am intalnit tura asta... Da-mi un semn cand mai vii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...