Sari la conținut

Accident Calea Plevnei..


mutumario
 Share

Postări Recomandate

Păcat de marca asta auto... Au stricat-o interlopii, cuvrele și cocalarii în trening care întorc unde vor
» Post actualizat in 09 Oct 2014 07:30
Sper ca nu se supăra autorul pozelor ca pun 2 aici preluate de pe grupul de Facebook "motociclisti"

post-25436-0-58914200-1412839781_thumb.jpeg

post-25436-0-18927200-1412839802_thumb.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sănătate motociclistului !

 

....iar viteza sigur nu avea, cat sa ai de la semafor 50-80m cu un pegaso ?

Nu vreau să creez polemici, dar dacă era Pegaso nu înseamnă mare lucru, tot accelerează mai repede faţă de foarte multe maşini. Deci ar fi putut avea mult peste limita legală.

 

Edit: din poză pare să fi avut viteză mică, dar nu mai generalizaţi pe baza a : era vitezană, era scuter, era comunistă, era cu motorul oprit sau în prima viteză.

Editat de Andry
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Sunt prieten cu pilotul. Este bine, cu exceptia a 2 fracturi, la mana si la picior. Cea de la picior este mai grava, din cate am inteles necesita operatie.

scuza-mi ironia sau sarcasmul.. dar stii cum a suntat "este bine, cu exceptia a 2 fracturi....." am mai vazut morti dar nu aveau nimic ....

 

multa sanatate riderului si insanatosire grabnica!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Păcat de marca asta auto... Au stricat-o interlopii, cuvrele și cocalarii în trening care întorc unde vor

» Post actualizat in 09 Oct 2014 07:30

Sper ca nu se supăra autorul pozelor ca pun 2 aici preluate de pe grupul de Facebook "motociclisti"

:10: si... insanatosire grabnica!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este bine, cu exceptia a 2 fracturi, la mana si la picior. Cea de la picior este mai grava, din cate am inteles necesita operatie.

Nu suna bine... Este bine dar are numai 2 fracturi... Mana si picior... Gizas

Insanatosire grabnica si recuperare cat mai usoara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Păcat de marca asta auto... Au stricat-o interlopii, cuvrele și cocalarii în trening care întorc unde vor

» Post actualizat in 09 Oct 2014 07:30

Sper ca nu se supăra autorul pozelor ca pun 2 aici preluate de pe grupul de Facebook "motociclisti"

Si eu sunt aprilist pegasist si imi pare rau ca se intampla astfel de eveniment.Este un motiv in plus sa fim mai atenti in trafic , ceilalti participanti , conservarii , nu prea dau importanta.

In ciuda fracturilor suferite , se va recupera si va merge din nou pe doua roti.bMULTA SANATATE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Păcat de marca asta auto... Au stricat-o interlopii, cuvrele și cocalarii în trening care întorc unde vor

 

Asa zic si ei de noi.. donatori de organe, sinucigasi..samd, oameni din cauza nu pot dormii noaptea din cauza zgomotului. In realitate doar respectul lipseste multora.

Uite aici parcare direct de pe banda a doua fara sa vada ditmai masina.. daramite o motocicleta. :alcy:

 

 

 

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...