Sari la conținut

Transport motociclete Romania-Austria-Germania si retur inclusiv pentr


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 401
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Salut.

Motocicleta mea se afla in Cloppenburg 49661 la sora mea in garaj si as fi interesat sa o aduc in tara la Bucuresti.Ma intereseaza un pret si un timp de livrare. Nu ma grabesc dar as vrea pe la jumatatea lui martie sa o am acasa sa o pot pregatii pentru noul sezon.Este vorba despre o Yamaha FJ 1200 Mama este tot timpul acasa deci nu conteaza ziua din saptamana cand ajungi la adresa in Germania.Multumesc anticipat si astept un raspuns sa pot sa imi fac socotelile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

am o masina la Monacco spre Romania si una pleaca marti din Bucuresti spre Austria .

daca aveti moto de transportat nu va sfiiti

» Post actualizat in 15 Feb 2015 14:38

Salut adrian am si eu de adus o motoreta din bucuresti in londra ma poti ajuta lasa-mi um pm sau anuntama aici urgent ms

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am beneficiat de serviciile lui Adrian, mi-a adus 2 motociclete in ultima luna, din Germania, ambele platite integral in avans.

Una a fost de prin zona Munchen, la 250 eur transportul si cealalta de mai la nord, 350 euro transport + 40 euro comision de trimis banii.

 

Cumparatorilor din Romania, il recomand pe Adrian pentru serviciile de transport.

 

Nu m-am grabit, asa ca nu a fost o problema sa primesc ultima motocicleta dupa 2 saptamani de la achizitie.

 

Ii recomand lui Adrian sa gaseasca o solutie pentru a lua maxim 10-15% avans de la client si diferenta sa o plateasca clientul,la livrare.

Si ii mai recomand transparenta in intermedierea relatiei dintre vanzator si cumparator, altfel spus - la ultima motocicleta mi-as fi dorit sa aflu mai multe informatii la achizitie, inainte sa ma 'lovesc' de ele in Bucuresti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Datorita acestui thread am apelat si eu la serviciile lui Adrian pentru a cumpara si a aduce o motocicleta din Germania (Dresda-Bucuresti). Adi a reusit sa imi castige increderea de la primele cuvinte, este super serios. Totul a decurs rapid si fara probleme (a 4-a zi dupa ce am vorbit cu el, motocicleta era la poarta!!!). In plus, a verificat-o inainte si a efectuat el si plata, scutindu-ma de alte eventuale neplaceri. Si totul la un pret mai mult decat ok. Multumesc mult!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bogdan multumesc si nu uita va astept cand se incalzeste la mine la pensiune La Motoare .

Hamburg spre Bucuresti mai este loc daca aceti ceva de maine plecare si va pun cateva poze cu masina e 2014 si merge brici


» Post actualizat in 06 Mar 2015 14:51

sunt la Frankfurt care ce mai aveti , plec maine si stau la Munchen o zi si pe urma acasa

post-74133-0-05616300-1425328961_thumb.jpg

post-74133-0-65766100-1425328986_thumb.jpg

post-74133-0-87509900-1425329010_thumb.jpg

post-74133-0-51922400-1425329036_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi si eu te sun neaparat .


» Post actualizat in 13 Mar 2015 23:55

luni -marti , 16-17 Martie , plecare Munchen


» Post actualizat in 01 Apr 2015 06:34

1-3 Aprilie am masina in sudul Germaniei cu intoarcere in Romania

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Adrian pentru transport :friends:

 

Il recomand ca fiind un tip serios, punctual ce incearca sa multumeasca pe toata lumea. De apreciat si de contactat de catre oricine.

 

Drumuri bune, numai bine :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Ma gasiti la Romexpo la standul KTM , duminica sunt toata ziua , pe langa transport ma puteti intreba si cu noul busines cel de ture cu ultimele modele de KTM Adventure .

motocicletele din stand sunt ale mele pentru ture sau inchiriat .

post-74133-0-71571500-1429307463_thumb.jpg

post-74133-0-73799200-1429307512_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

In vreo luna de zile as vrea si eu un motor, asa ca incerc sa ma lamuresc.

Poti aduce motociclete din Italia/Germania daca doar le vedem pe net?

Faci o verificare tehnica?

Faci rost si de cartile de service?

Care ar fi costurile?

 

Mersi

 

PS. Ca fapt divers, as fi interesat de un Suzuki SV 650N, incepand cu 2007 (daca ma incadrez in bani), daca nu, din 2005

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...