Sari la conținut

Transport motociclete Romania-Austria-Germania si retur inclusiv pentr


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 401
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

In August nu mai este Grecia , in schimb maine 2.08.2017 pleaca o masina spre Germania si Copenhaga cu intoarcere pe la Munchen saptamana viitoare si alta masina pleaca la sfarsitul saptamanii 5-7 August spre Danemarca , pachete si motociclete le ducem pe toate , platim si verificam actele .Stati linistiti in concediu noi lucram non stop sa va simtiti bine .

Adrian 0722.331.330 , rompadur@gmail.com si What App

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Luni 28.08.2017 pleaca o masina la Paris cu intoarcere in 31 prin Belgia , Germania .

Miercuri pleaca a doua in Germania posibil Anglia .

A treia in Olanda , Germania posibil Polonia .

Preturile de transport motociclete le micsoram de la caz la caz si

ne adaptam din mers pentru fiecare comanda in parte ,

doar trebuie sa intrebati , motociclete , masini , pachete .

Adrian 0722.331.330 , rompadur@gmail.com si What App

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Vineri 15.09.2017 pleaca o masina la Londra este plina la dus dar la intors avem loc pe 18-19.09.2017 este plecarea din Londra ,

alta masina pleaca in Franta la Grenoble loc la dus si intors .

Pentru comenzi pe alte rute este alta masina in stand by .

Profesionalism si preturi mici , intrebari Adrian 0722.331.330 , rompadur@gmail.com , What App


» Post actualizat in 20 Sep 2017 15:36

Plecare Anglia pe 22.09.2017 si intoarcere pe 25-26.09.2017 , masina ,motoare si pachete .

Adrian 0722.331.330 , rompadur@gmail.com , Whats App

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

IN anumite tari unele modele sunt mai ieftine , trebuie sa vorbim la telefon pentru a-ti da cel mai bun sfat .

Am o experienta foarte mare si pot sa te ajut sa faci economii evidente - pe langa transport fac si plati in mai toate tarile si daca aduc in medie 6 motoare saptamanal vei intelege de unde vine experienta -

Pe langa soferii profesionisti avem o logistica de top care ne ajuta sa performam .

Clientii nostrii in timp au devenit prieteni , asta spune tot .

Plecare Luni 2.10.2017 spre Hamburg si alta masina Olanda-Belgia si poate Elvetia .

Adrian 0722.331.330 , rompadur@gmail.com sau Whatt App

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o experienta foarte mare si pot sa te ajut sa faci economii evidente - pe langa transport fac si plati in mai toate tarile

 

Adrian 0722.331.330 , rompadur@gmail.com sau Whatt App

Sa inteleg ca eu va pot spune care este motocicleta aleasa, dumneavoastra o aduceti si eu fac plata cand ea ajunge in Romania?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In anumite cazuri si platesc din banii mei .

O masina este in drum spre Hamburg astazi si una pleaca pe Sambata 7.10.2017 in Anglia .

Profesionalism , totul decurge usor cu oameni de incredere .

Adrian 0722.331.330 , rompadur@gmail.com sau What App

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut,

am adus duminică o Yamaha MT 07 Tracer cu ajutorul lui Adrian.

Totul a descurs foarte bine: comunicare(email+telefon), verificare stare motocicletă înainte de preluare, transport(moto, acte, chei), preț ok.

Dacă aveți nevoie de servicii de transport motociclete puteți apela cu încredere.

Îl recomand atât pe baza experienței proprii cât și pe baza experienței altor prieteni care au apelat la serviciile lui.

Profesionalism și seriozitate.

Mulțumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe 16.10.2017 o masina pleaca in Anglia si pe parcurs toate tarile de trecere putem incarca moto , masina si pachete .

Profesionalism si seriozitate , asigurare si factura , transport din usa in usa , ITP si RAR + Inmatriculare .

adrian 0722.331.330 , rompadur@gmail.com si What App

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de aprecieri si de faptul ca ai facut special cont aici sa descrii altora experienta prin care ai trecut , tu de fapt gasindu-ma prin prietenii tai din Cluj , oras in care am multi clienti fericiti cu jucariile lor .

Profesionalismul ne caracterizeaza si faptul ca avem servicii de calitate ,ITP , RAR si inmatriculare scutind lumea de timp pierdut .

O masina este acum in Anglia si mai este un loc de motocicleta dar avem alta care pleaca pe 16.10.2017 din Bucuresti in Anglia si luam tot ce este in tarile din parcurs , deasemeni avem o masina care poate merge in directii speciale ,

Adrian 0722.331.330 , rompadur@gmail.com , What App acelasi numar

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Am realizat ca am adus cu Adrian, caruia ii multumesc f mult, 6 (sase) mopede anul acesta!

Adica aproape unul pe luna! (Am inceput prin martie.)

De fiecare data m-a cuplat cu niste masini care erau prin zona si in 3-4 zile de la lansarea comenzii, am avut mobra in curte.

Cea mai tare a fost chiar ultima, pt ca duminica am "batut palma" (prin email) cu neamtu si luni Adrian era la usa lui sa ridice mopedul. Ala saracu' era socat!

A fost si cea mai rapida tranzactie de pana acum si cred io ca mai repede nu se poate: am batut palma cu neamtu duminica seara si miercuri dimineata mobra era la mine acasa!

Probabil ca daca ne-am fi "grabit" cu adevarat, puteam sa o am de marti seara, adica 48 ore!

Il recomand cu caldura pe Adrian!

Dan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

In 25.11.2017 o masina pleaca in Polonia mai am loc de 2 motociclete sau o masina si

alt transport spre Anglia .

Toate tarile Europene adiacente sunt in calcul pentru transport .

Profesionalism si preturi adaptate in functie de locul de incarcare si pozitia masinii .

Ajutam la ITP si RAR , soferii pot plati ce cumparati .

Asigurare de 50.000 euro la Omniasig pentru marfurile transportate .

Adrian 0722.331.330 , rompadur@gmail.com si What App


» Post actualizat in 30 Nov 2017 07:15

Vineri 1.11.2017 masina pleaca in Irlanda la Dublin si Anglia bineinteles si a doua pe 5.11.2017 in Belgia , Olanda , Germania ,

a treia pleaca in Franta la Monte Carlo .

Avem preturi adaptate mereu in functie de pozitia masinii in raport cu adresa de incarcarea .

Suntem profesionisti si platiti pentru servicii de calitate .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plecare Vineri 24.11.2017 in Anglia cu o masina ,

alta masina pleaca in Polonia la Cracovia mai este loc de 2 motociclete .

Transport si masini pe platforma cu profesionalism si preturi reduse in functie de ridicare si pozitia masinii .

Adrian 0722.331.330 rompadur@gmail.com , What App

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

O masina este la Londra Vineri 15.12.2017 si mai este loc doar de o motocicleta spre tara .

Alta masina pleaca pe 26.12.2017 din Bucuresti spre Londra cu intoarcere - plecare din Londra - pe 28.12.2017 spre tara .

Din toate tarile care se gasesc pe traseul masinilor pot fi incarcate marfuri .

Suntem profesionisti , transportam pana in ultima zi a anului sa va facem bucurii .

Adrian 0722.331.330 , What App sau rompadur@gmail.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Ultimul transport pe 2017

este marti pe 26.12 din Bucuresti in Belgia cu intoarcere pe 28.12 spre casa .

Primul transport pe 2018

este pe 04.01 din Bucuresti in Dublin pe 8.01.2018 .

Profesionalism si promptitudine , ultima comana a avut un timp de ridicare a motocicletei de 2,5 ore de la apelul telefonic - Anglia -

si penultima ridicare a fost acum 6 zile in 8 ore de la apel , tot Anglia .

Adrian 0722.331.330 , What App sau rompadur@gmail.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

Multumesc si eu pentru plata , totul profesional de ambele parti ,

avem plecare Vineri 2.02.2018 catre Anglia cu doua masini de data asta si doua platforme ,

la dus este loc doar de un motor si la intoarcere avem 20 de motociclete de adus deci nici un loc doar de ceva bagaje .

A treia masina este la Frankfurt Am Main in ziua de Marti 06.02.2018 si poate incarca 3 motoare sau colete .

Transport premium Adrian 0722.331.330 rompadur@gmail.com sau What App

post-74133-0-64690500-1517264872_thumb.jpg

post-74133-0-12535600-1517265071_thumb.jpg

post-74133-0-14541200-1517265103_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...