Sari la conținut

Transport motociclete Romania-Austria-Germania si retur inclusiv pentr


Postări Recomandate

O masina pleaca Duminica 25.10.2020 in Spania - Barcelona si o masina in Germania si Belgia , transport motociclete si bunuri personale din toate tarile de pe parcurs , pret dela 250 la 350 euro , platim si verificam la fata locului , asigurare , cmr si factura , Adrian 0722.331.330 , Whats App sau rompadur@gmail.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 401
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Se pleaca Luni 23.11.2020 in Germania , alta masina se intoarce Luni din Munchen , tot ce aveti - masini , motociclete , lucruri personale suntem in actiune cu preturi bune , verificari de acte si plati , efectuam si RAR-ul la cerere , personal profesionist - masini de transport noi cu asigurare CMR , Adrian 0722.331.330 , Whats App sau rompadur@gmail.com

abc6.thumb.jpg.f19b6518669e82488c5e816c2186a4d4.jpg

abc1.thumb.jpg.7e3c1a9e1aa8565a088a4d83e2725aa7.jpgabc6.thumb.jpg.f19b6518669e82488c5e816c2186a4d4.jpg

1861870978_rar6.thumb.jpg.10f0b566c57bc3ee789f5fbc59cb9338.jpg

abc2.jpg

Toate 3 masinile ultimul model in actiunea de saptamana trecuta . Una a fost si in Anglia .

abc5.jpg

abc4.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Astazi 5.12.2020 avem masina in Germania la Koln spre Bremerhaven si intoarcere spre Romania cu 2 locuri libere de motocicleta si o masina la Londra cu un loc liber plecare Luni seara . Pe 12.12.2020 se pleaca din nou spre Anglia - Belgia - Olanda - Germania , totul profesional , plati la vanzatori si verificari , asigurare si factura  Adrian 0722.331.330 , Whats App sau rompadur@gmail.com

ar1.jpg

ar4.jpg

ar5.jpg

ar3.jpg

ar6.jpg

ar7.jpg

ar2.jpg

ar20.jpg

ar21.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc si eu , ai un scuter de exceptie , poti pune o poza doua cu el , am o masina astazi 5.12.2020 la Londra si una la Dortmund , incarcam , platim si verificam temeinic orice motocicleta , echipa de profesionisti cu masini noi asigurari de transport si factura , gasiti motocicleta o negociati si noi facem restul . Preturile de transport sunt cele mai mici sunati si verificati Adrian 0722.331.330 , Whats App sau rompadur@gmail.com

ar11.jpg

ar10.jpg

ar9.jpg

ar8.jpg

ar7.jpg

ar6.jpg

ar5.jpg

ar4.jpg

ar21.jpg

ar20.jpg

ar21.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recomand cu toata increderea .  Trebuie sa recunosc ca am avut urme de indoiala pentru ca nu aveam decat nr lui de telefon dar nu pot sa-i reprosez absolut nimic.Chiar daca motocicleta nu era chiar pe traseul lui , nu a fost nicio problema sa trimita soferul pana acolo(bineinteles contra-cost) . Cand am ajuns sa iau motocicleta , era cu RAR-ul facut , gata de imbarcare. Sa nu mai zic ca tot el mi-a "aranjat" motocicleta in masina .

Multumesc Adrian .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Cu placere , totul a mers perfect motocicleta am adus-o din Anglia si ai primit-o cu cartea RAR facuta doar trebuia sa o inmatriculezi .

La multi Ani tuturor cititorilor sper sa urmeze un an mai bun in care sa puteti falosi motocicletele aduse cat mai bine .

Pentru cine urmeaza sa cumpere va stam la dispozitie cu toata flota de masini , astazi 3.01.2021 am o masina in Anglia care vine maine in Belgia - Germania - Austria , alta masina pleaca pe 8.01.2021 in Germania - Belgia - Olanda si Anglia . Masini noi , soferi profesionisti , facem si RAR-ul , Adrian 0722.331.330 , Whats App sau rompadur@gmail.com

a1.jpg

a2.jpg

a3.jpg

a4.jpg

a5.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@adrian45 Salutare si La Multi Ani!

M-a ajutat colegul nostru la sfarsitul anului trecut cu doua transporturi: o mobra in duba si apoi o masina pe platforma.

Livrarile au decurs corespunzator si la un pret corect.

Asadar daca aveti nevoie de un transport auto sau moto recomand sa apelati la Adrian cu toata increderea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Va multumesc si eu de colaborare .

Astazi 26.02,2021 am o masina la Munchen vine spre casa si una este la Cluj in drum spre Polonia si Germania , tot ce aveti de transportat anuntati-ma , mergem in plin cu transportul motociclete , masini , efecte personale din toate tarile Europene + Anglia si Elvetia .

Pretul de transport este de 250-350 euro pe rutele clasice .

Motociclete foarte mari si locatii deosebite discutam separat .

Am deschis o ruta noua de Bucuresti - Malaga cu 400 euro .

Avem echipe de profesionisti cu masini noi asigurare , verificare motociclete - masini , putem face si cartile R.A.R sau I.T.P. -uri .

Adrian 0722.331.330 sau Whats App , rompadur@gmail.com

 

auto 1.jpg

auto 2.jpg

auto 3.jpg

IMAG 14.jpg

IMB 11.jpg

IMG 1.jpg

IMG 2.jpg

IMG 3.jpg

IMG 4.jpg

IMG 7.jpg

IMG 8.jpg

IMG 10.jpg

IMG 10.jpg

IMB 11.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Maine 10.03.2021 pleaca o masina la Hamburg , tot ce aveti - motociclete , masini sau bunuri personale - pe traseu aducem sau ducem profesional , preturi foarte bune transport cu  masini noi asigurare si factura , verificare si plata , pentru motocicletele transportate facem si carte RAR sau ITP-uri , ducem motociclete in concedii la locatia dorita - aeroporturi din Europa - , servicii complete Adrian 0722.331.330 , Whats App sau rompadur@gmail.com

IMG 13.jpg

IMG 12.jpg

IMG 5.jpg

IMG 6.jpg

IMG 15.jpg

IMG 16.jpg

IMG 17.jpg

IMG 18.jpg

IMG 20.jpg

IMG 21.jpg

IMG 22.jpg

IMG 23.jpg

a22.jpg

a23.jpg

a24.jpg

a21.jpg

a25.jpg

a26.jpg

a27.jpg

a28.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Transport profesional cu masini noi , asigurare si factura  , cele mai bune preturi in special pentru motociclete .

Intreaba cat costa transportul motocicletei tale si fa o comparatie .

Ia in calcul si calitatea serviciului cu garantia lucrului bine facut .

Asiguram contra cost ITP si carte pentru prima inmatriculare .

masina la Dortmund acum 1.04.2021 , alta pleaca Luni din Bucuresti spre Polonia iar a treia pleaca in jur de 10.04.2021 spre Suedia .

Adrian 0722.331.330 , Whats App sau rompadur@gmail.com

a11.PNG

a12.jpg

a13.jpg

a14.jpg

a15.jpg

a16.jpg

a17.jpg

a18.jpg

a19.jpg

a20.jpg

a21.jpg

a22.jpg

a23.jpg

a24.jpg

a25.jpg

a26.jpg

a27.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 02.04.2021 la 0:08, adrian45 a spus:

Transport profesional cu masini noi , asigurare si factura  , cele mai bune preturi in special pentru motociclete .

Intreaba cat costa transportul motocicletei tale si fa o comparatie .

Ia in calcul si calitatea serviciului cu garantia lucrului bine facut .

Asiguram contra cost ITP si carte pentru prima inmatriculare .

masina la Dortmund acum 1.04.2021 , alta pleaca Luni din Bucuresti spre Polonia iar a treia pleaca in jur de 10.04.2021 spre Suedia .

Adrian 0722.331.330 , Whats App sau rompadur@gmail.com

a11.PNG

a12.jpg

a13.jpg

a14.jpg

a15.jpg

a16.jpg

a17.jpg

a18.jpg

a19.jpg

a20.jpg

a21.jpg

a22.jpg

a23.jpg

a24.jpg

 

a26.jpg

a27.jpgBuna ziua tuturor.

Am colaborat de curand cu dl. Adrian pentru aducerea unei moto din Germania. Dumnealui a fost foarte promt, corect si moto a ajuns la noi fara probleme sau deteriorari. Recomand firma cat si omul( face cu pasiune aceasta activitate si este corect la pret) ! Multumim inca odata !Carmen si Sorin/ Iasi

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mai adus inca o motocicleta cu Adrian.... a 3-a... de la Berlin. A sosit sambata 10.04.2021 dimineata...

Feedback-ul este la fel ca si in cazul primelor 2 moto...

Prestatie IMPECABILA, pret foarte competitiv iar comunicarea deosebit de buna.

De asemenea si vanzatorul din Germania a tinut sa imi comunice cat de placut surprins a fost de atitudinea si seriozitatea soferului care a preluat motocicleta.

 

De asemenea, tot cu Adrian am mai adus acu ceva timp si un colet greu cu dimensiuni mari,din Europa. Pretul a fost foarte foarte bun.

 

Mult succes Adrian!

Sa ne auzim sanatosi pentru urmatoarele transporturi...

20210410_115959.jpg

20210410_120024.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc pentru vorbele frumoase Carmen si Sorin deasemeni Alexandru , am adus in ultima saptamana 11 motociclete si nu m-am intalnit cu proprietarii lor nici o data , am vorbit doar telefonic si soferii mei au dus treaba la bun sfarsit . Asta e profesionalism care se dovedeste la fiecare incarcare , lucram si cu firme mari din Romania si Germania in special care ne incredinteaza transportul in toate regiunile .

Acum 3 zile au ajuns la Cluj 2 motociclete aproape noi si la Targu Mures deasemeni o Africa Twin si BMW K 1600 GT .

Maine Luni 12.04.2021 sunt  programate la RAR alte 3 motociclete pe care le asteapta proprietarii lor , poze cu ele maine .

Va amintesc ca pleaca o masina in Suedia pe 13.04,2021 si una la Stuttgard pe 14.04.2021 , pe 17 se pleaca la Paris .

Are rost sa mentionez ca am cele mai bune preturi si servicii chiar daca nu v-ati vaccinat [ sa mor de ras ca unii fac reducere la preturi cu mult mai mari ca ale mele pe tema ca trebuie sa arati ca te-ai vaccinat pana i-ti ajunge motocicleta ].

Adrian 0722.331.330 , Whats App sau rompadur@gmail.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana acum, am evitat sa scriu pe topicul tău, doar pt a nu fi înțeles greșit sau sa creadă ca scriu din subiectivism. 

Dar, acum ca "te-am făcut sa râzi", deduc ca faci referire direct la mine. 

Eu bine, îți spun doar atât : atâta timp, când și acum doua zile am fost la înmormântarea verisorului meu primar, decedat din cauza lui Covid'el,  te asigur ca am sa fac tot ce-mi sta în putință sa motivez oamenii sa se vaccineze.

Tu, poți sa râzi în continuare, nu e stres... 

Eu, personal, cred în vaccin, ma tratez la medici, nu de pe internet sau Facebook, și nimic n-o să-mi schimbe vreodată aceasta viziune. 

 

Și, ca un sfat... Îți las niște Tag'uri și, dacă ești fecior dibaci, ai deduce ca pe viitor, n-ar fi bine sa ma provoci să-ți scriu vreo 2-3 rânduri și niște poze. 

Harley Davidson, Constanța, Ktm 1290, București, 81 Constanța , Fat Boy, Husqvarna 300 Tpi, Corbeanca, Suzuki Dl 650, Popești Leordeni...mai scriu? 

Te rog, nu-mi da reply, lasă-ți topicul curat și îți doresc multă sănătate. 🍻

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 49 minute, Motologistic a spus:

Eu, personal, cred

Tu chiar nu-ţi dai seama cît eşti de penibil cu incentivarea aia de 10%. Fidelii ăştia ai guvidului, voi aveţi impresia că totul se reduce doar la nişte nenorociţi de bani? Că puteţi mitui pe oricine ca să devină ca voi? Una e să-ţi protejezi afacerea şi alta prozelitismul ăsta scîrbos pe care îl faceţi ca martorii ăia de îţi bat la uşă şi-ţi lasă pliante. Păstraţi-vă banii, poate or să vă trebuiască ; )

Iar dacă tot te informezi doar din sursele oficiale lasă-ne şi pe noi să facem la fel nu ne mai băga sub nas poveştile tale, sînt destule poveşti nasoale cu bolnavi morţi după cangrene datorate diabetului ale căror operaţii au fost desistate. Sînt destule clipuri  "şi eu mă vacginez" ca să ne mai reaminteşti tu, "dottore"

Şi lasă-ne să trăim între noi, să ne alegem partenerii de afaceri care trăiesc viaţa ca şi noi, cu aceleaşi convingeri.

Nu mă deranjează cînd cineva se vacginează ci cînd îmi spune mie ce ar trebui să fac. Ba mă şi plăteşte.

Iar să ameninţi aici cu poze e ca şi cum ai vorbi de funie în casa spînzuratului nu crezi că mai bine îţi gestionezi disputele tale cu "clienţii mulţumiţi"?

În plus faptul că te-ai pregătit deja cu poze şi amenţi cu şantaj spune ceva despre tine.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

6 hours ago, Motologistic said:

Pana acum, am evitat sa scriu pe topicul tău, doar pt a nu fi înțeles greșit sau sa creadă ca scriu din subiectivism.

 

E bine să o ții așa și de acum înainte. Păstrează-ți mizeriile acasă, scrie pe topicul tău și păstrează-l curat pe acesta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Transportam motociclete cu 250-350 euro , pret in functie de adresa de incarcare .

Profesionalism dovedit in atatea ocazii numarate in ani si sute de motociclete incarcate si descarcate . Verificam motocicletele - actele si eventual le platim . Facturam , asiguram marfa si putem face RAR-ul si ITP. Masina din Suedia s-a intors si a plecat in Irlanda si Anglia pe 21.04.2021 . Alta masina pleaca Luni 26.04.2021 in Austria si Germania si a treia pleaca pe 3.05.2021 la Paris .

Transportam motociclete pentru concedii in Spania , Italia , Franta , Anglia , Tarile Nordice etc.

Transportam masini si bunuri personale .

Adrian 0722.331.330 , What App sau rompadur@gmail.com

a88.jpg

a89.jpg

a90.jpg

poze de saptamana trecuta de la RAR cum am promis .

a55.jpg

a56.jpg

a57.jpg

a58.jpg

a59.jpg

a60.jpg

a61.jpg

a 60.jpg

a55.jpg

a56.jpg

a57.jpg

a58.jpg

a59.jpg

a61.jpg

a62.jpg

a63.jpg

a64.jpg

a65.jpg

a66.jpg

a67.jpg

Urmeaza alte 8 motociclete care ajung maine , una la Alba , una la Cluj , una la Targu Mures , una la Constanta si restul la Bucuresti .

Pozele maine .

Programul masinilor este normal si chiar daca Germania este inchisa noi lucram si avem talentul nostru sa incarcam .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

I wanted to say Thank You to Adrian who transported my little Ducati and some boxes from Bucharest to Germany!!! All very perfect organized!!!

Very reliable I have to say. 

If I have to transport again, Adrian is the absolutely FIRST choice.

Thank You Adrian!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Multumesc tuturor posesorilor de motociclete transportate de firma mea Rompadur Tur . masini noi , soferi profesionisti si preturi fara concurenta .

Intre 250-350 euro , platim , verificam si putem face si RAR-ul livram motocicleta cu carte romaneasca .

Adrian 0722.331.330 , Whats App sau rompadur@gmail.com

Masina pleaca pe 16.06.2021 spre Germania si alta saptamana viitoare spre Belgia .

az1.jpg

az2.jpg

az3.jpg

az4.jpg

az5.jpg

az6.jpg

az7.jpg

az8.jpg

az9.jpg

az10.jpg

az11.jpg

az12.jpg

az13.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Transportam in fiecare saptamana 10-20 motociclete din Europa , suntem cel mai mare si profesional transportator care vorbeste germana verifica si plateste incercand sa multumeasca pe toata lumea .

Masinile noastre sunt ultimul model VW Crafter asigurare si factura ,

putem face  RAR si ITP , preturile de transport cele mai bune 300-350 euro .

Livram motociclete in Aeroporturi din Europa pentru cei care nu au timp de pierdut in vacanta . Bineinteles le aducem si inapoi .

Exemplu de pret  aeroport Viena - 200 euro , Munchen - 250 euro .

Ultimele motociclete au ajuns la  Cluj , Timisoara , Iasi si Bucuresti .

Adrian 0722331330 , Whats App si rompadur@gmail.com

a 63.jpg

a 61.jpg

a 62.jpg

a 60.jpg

a 59.jpg

a 58.jpg

a 57.jpg

a 56.jpg

a 55.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...