Sari la conținut

Politista motociclista.


iulia_boris
 Share

Postări Recomandate

Frumos bravo !!

Dar daca o sa faca porcarii ca alti politisti o sa fie doar motociclista ptr politie si nu intre noi.

» Post actualizat in 13 Oct 2014 08:27

Sper sa lupte ptr drepturile motociclistilor si sai usture pe soferii idioti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos bravo !!

Dar daca o sa faca porcarii ca alti politisti o sa fie doar motociclista ptr politie si nu intre noi.

» Post actualizat in 13 Oct 2014 08:27

Sper sa lupte ptr drepturile motociclistilor si sai usture pe soferii idioti.

Tocmai pt ca-i femeie nu va ierta pe nimeni.Sunt sigura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deja am erectie

... wait.. de fapt e ca de abia m-am trezit

foarte interesant ca 2 tzatze sunt pe 2 roti si politista.. zici ca nu s-o mai vazut

Editat de Banditer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce "articol"... :-L

La asta ma gandeam si eu, pare ca au luat poza de pe un site si s-a chinuit unul sa scrie patru fraze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si care-i ciudatenia? Ca-i motociclista? Sunt multe. Ca e politista? La fel de multe.

 

Cat de misogin sa fii sa faci asemenea articol, din seria "SOCANT!! Inca o femeie care a iesit din bucatarie!!!!"

:10:

De ce au bucatariile geam? Ca sa aiba si femeile un punct de vedere :crack: (joke!)

 

Ce nu inteleg eu e de ce tot cititi Libertatea si Click!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa e Dan, mare dreptate ai. Multi " oameni " nu mai aud aia cu " sa ia OMUL pe femeia lui"...

 

om topic - In fine, daca n-o sa fie " militianca" , tot respectul. Ca la ce ochi are e pacat sa ii strice in catrita :).. copii, familie, pe mobra in side-case-uri :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt inca in perioada in care incerc sa-mi definitivez orientarea sexuala..Aveti si voi un fix cu genderu' ala..


» Post actualizat in 15 Oct 2014 06:25

Care text, ca dau scroll de juma de ora si in afara de reclame nimica.

Era vorba de titlu..Povestea apare in alta fituica..Dar v-am starnit curiozitatea asta-i clar..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care text, ca dau scroll de juma de ora si in afara de reclame nimica.

Este foarte greu sa descrii in cateva cuvinte , o femeie . In cazul de fata , este si politista si motociclista . Cred ca redactorii au considerat ca este mai ok sa puna reclame sub cele doua randuri . . . . . retardatii .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atat l-a dus capul pe ziarist...

Oricum ca motociclist esti vazut ca un ciudat. Daca atunci cand isi casca jos , constati ca motociclistul e MOTOCICLISTA...Neneeee, e SOC/SENZATIONAL... :crack:

Asta e nivelul in rromanica... Bascalie la maxim de ORICE si de ORICINE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt inca in perioada in care incerc sa-mi definitivez orientarea sexuala..Aveti si voi un fix cu genderu' ala..

» Post actualizat in 15 Oct 2014 06:25

Era vorba de titlu..Povestea apare in alta fituica..Dar v-am starnit curiozitatea asta-i clar..

:)) interesant cand te vei hotara :)) pin atunci vad politiste 4 zile pe saptamana chiar si mai mult din ce vor ele sa arate :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...