Sari la conținut

TRANSALPINA 18 SAU 19 /10 .


vik55
 Share

Postări Recomandate

Astazi dupa doua drumuri de la Unirii pana in Pipera pe ploaie [ cam intre 16 / 19 ] cu masina am crezut ca inebunesc ,,,,,,mi sa facut lehamite de orasul asta de rahat si de tara asta de pis,,, nu vreau sa incurc pe nimeni , nu mai am chef de nici o iesire ,,,,,,,,,, asta este .

Sorry .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 72
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Astazi dupa doua drumuri de la Unirii pana in Pipera pe ploaie [ cam intre 16 / 19 ] cu masina am crezut ca inebunesc ,,,,,,mi sa facut lehamite de orasul asta de rahat si de tara asta de pis,,, nu vreau sa incurc pe nimeni , nu mai am chef de nici o iesire ,,,,,,,,,, asta este .

Sorry .

de ce compari bucurestiul pe ploaie vineri seara cu o iesire moto in natura????

e pacat ca o amarat de burnita sa nu te lase sa te dai cu moto

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi dupa doua drumuri de la Unirii pana in Pipera pe ploaie [ cam intre 16 / 19 ] cu masina am crezut ca inebunesc ,,,,,,mi sa facut lehamite de orasul asta de rahat si de tara asta de pis,,, nu vreau sa incurc pe nimeni , nu mai am chef de nici o iesire ,,,,,,,,,, asta este .

Sorry .

Am strabatut Bucurestiul si eu ieri pe ploaie. O placere, cu costumul de ploaie si Burgmanul de 200, depasind sirurile nesfarsite de conservari. Motocicleta ta, care mai are si coburi, nu e de Bucuresti. Cand eram ca tine, jun, mergeam numai cu FJR-ul de 145 CP. E timpul sa treci si la ceva usor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda este asa si asa pe afara , dupa o sticla de vin si un somn bun acum se vede lumea altfel incerc sa rezolv azi ce aveam maine de facut si 99" 9 % nu scpati voi asa usor de mine , ramane de stabilt traseul ? sau bagam clasic Buc > Pitesti > Rm Valcea > Horezul [ o cafea si alimentam ] > Ranca > Voineasa > Buc .

Este de alergat pt o zi asa ca verificati-va mobrele azi si maine ochii cat cepele o sa fie o gramada de radare si mare aglomeratie [ se culeg viile ] .

Eu zic intalnire la petrom militari ora 9 cu plecare la 9:30 .

Am plecat la munca acum intru mai pe seara .


» Post actualizat in 18 Oct 2014 12:47

Pt voi cei cu japoneze bagati ceva KEROSEN sa nu stau dupa voi precum CLOSCA CU PUII dupa ea ,,,,,,,,,,,,,,emoirire.gif.

Diseara sa va culcati devreme si sa beti laptic ............tresdrole.gif .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda este asa si asa pe afara , dupa o sticla de vin si un somn bun acum se vede lumea altfel incerc sa rezolv azi ce aveam maine de facut si 99" 9 % nu scpati voi asa usor de mine , ramane de stabilt traseul ? sau bagam clasic Buc > Pitesti > Rm Valcea > Horezul [ o cafea si alimentam ] > Ranca > Voineasa > Buc .Este de alergat pt o zi asa ca verificati-va mobrele azi si maine ochii cat cepele o sa fie o gramada de radare si mare aglomeratie [ se culeg viile ] . Eu zic intalnire la petrom militari ora 9 cu plecare la 9:30 .Am plecat la munca acum intru mai pe seara .» Post actualizat in 18 Oct 2014 12:47Pt voi cei cu japoneze bagati ceva KEROSEN sa nu stau dupa voi precum CLOSCA CU PUII dupa ea ,,,,,,,,,,,,,,emoirire.gif.Diseara sa va culcati devreme si sa beti laptic ............tresdrole.gif .

o sa ti para rau ca o scurtezi pe voineasa si intri pe valea oltului

peisajul superb de la sugag jina poiana sibiului merita toti banii

e mai lung drumul dar merita

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa ti para rau ca o scurtezi pe voineasa si intri pe valea oltului

peisajul superb de la sugag jina poiana sibiului merita toti banii

e mai lung drumul dar merita

 

 

Bine bre sa vedem cu este vremea la fata locului si cum ne incadram in timp .

 

FARTATILOR la 9:30 decolarea o sa va tabaciti bine bucile deci pana la 9:30 alimentati / cafea /pisu .

Editat de vik55
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte misto. Mi-au cam inghetzat mainile pe final. M-am oprit sa beau ceva cald la Petrom si v-am vazut trecand...

 

Voi ati prins accidentul?

 

Borsulica, v-am vazit apoi la Eroilor, asteptati pe splai la semafor, dar aveam verde, nu am mai oprit.

 

Vreme superok(se putea un pic mai cald...sau macar sa imi fi luat eu manusile potrivite)... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...