Sari la conținut

Simsonu lu Motosebi


motosebi
 Share

Postări Recomandate

Felicitari pentru mobra si pentru pozele foarte reusite, dar mai bine nu apareai in cadru.

 

Tricoul, tenisii si pantalonii de trening descalifica efortul depus de fotograf, iar vesta mai rau se potriveste cu restul hainelor.

Dar cine vroiai sa apara Cruduta? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru mobra si pentru pozele foarte reusite, dar mai bine nu apareai in cadru.

 

Tricoul, tenisii si pantalonii de trening descalifica efortul depus de fotograf, iar vesta mai rau se potriveste cu restul hainelor.

Sebi este un motociclism cu vechime, il cunosc personal de peste 17 ani, timp in care nu cred ca i-a lipsit cel puțin o motocicleta din garaj...cred sincer că nu hainele l-ar face "motociclist".

Aşa ca eu aş sta in banca mea şi nu aş face afirmații gratuite.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-ati inteles. Pozele sunt artistice prin excelenta, se vede asta, sunt foarte reusite. Dar aspectul motociclistului nu se incadreaza in peisajul artistic al fotografiilor. N-are asta a face cu experienta lui de motociclist, pe care n-a contestat-o nimeni. E ca si cum te-ai duce la un restaurant de 5 stele incaltat in tenisi, nu merge. De acord?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Simson 425 s,motor reconditionat,alternator de olaneta 5 12v,atasu,attachicon.gifsimson.jpg barca si aripa Stoye pe afet de ij,pana gasesc originalu,momentan mai am inca doua bucati in lucru

 

Barca aia de Stoye TML nu se "pupa" deloc cu cadrul de atas de Jupiter 4, nici lampa de IJ 56 pe aripa spate a motocicletei......sa nu mai vorbesc de rama farului de Manet S100 care strica imaginea farului de Simson sau de toba de esapament dar..... bine e ca ambitie este.

Spor la treaba !

 

PS : cand am avut piese de atas Stoye TML nu a interesat pe nimeni.

Editat de Lolo_ID
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...

Bai Sebi bai.E stramba toata.Si ai si bataie congenitala la roata spate.Roata de la atas nu e originala si are puse si spitele invers.Cum ai reusit domnule?

Bravo tie ,mai ales pentru ca ai curajul sa-ti pui nota personala.te astept la o bere la "Cuca" lu Aleko.

Alo .Teoreticienii!Ciocu mic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma insel sau telescopul din dreapta al furcii este stramb ? Sau are joc mare in bucsele de legatura dintre pahar si telescop ?

Nu este stransa,am asamblato doar sa-i fac poza,ma incanta ca-i de inox,la altele ,care le mai am,partea nichelata are puncte de rugina si prin zona mea,nu am unde sa nichelez!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...