Sari la conținut

MotoGP - Discutii generale


adidas

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pentru cine nu a vazut interviul dat de Rossi in Austria. Intresanta partea cu femeile :))))

 

 

http://www.servustv.com/at/Medien/MotoGP/Spielberg/Valentino-Rossi-im-InterviewPentru cine nu a vazut interviul cu Rossi din Austria. Intresanta partea cu femeile :)))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Nu stiu ce sa fac, sa deschid topic nou sau sa scriu aici.

Vreau sa cumpar bilete la etapa din Valencia.

Aveti idee de vreun site de unde as putea cumpara? Adica, de unde a cumparat cineva si nu a fost nici un fel de problema?

 

Va multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Nu stiu ce sa fac, sa deschid topic nou sau sa scriu aici.

Vreau sa cumpar bilete la etapa din Valencia.

Aveti idee de vreun site de unde as putea cumpara? Adica, de unde a cumparat cineva si nu a fost nici un fel de problema?

 

Va multumesc.

salut!

am fost anul trecut in valencia si le-am luat de pe motogp.com direct, le-am printat acasa, frumos elegant

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Nu stiu ce sa fac, sa deschid topic nou sau sa scriu aici.

Vreau sa cumpar bilete la etapa din Valencia.

Aveti idee de vreun site de unde as putea cumpara? Adica, de unde a cumparat cineva si nu a fost nici un fel de problema?

 

Va multumesc.

Global Tickets (www.global-tickets.com), i-am folosit pentru bilete la cursa de motogp din Brno de saptamana trecuta. Am primit link, bilete format pdf. Multa lume avea bilete printate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Global Tickets (www.global-tickets.com), i-am folosit pentru bilete la cursa de motogp din Brno de saptamana trecuta. Am primit link, bilete format pdf. Multa lume avea bilete printate.

Eu la Brno am cumparat biletele chiar de pe circuit si erau printate alb/negru...nu erau cu nimic mai deosebit daca le printai acasa. Iar cred ca la orice circuit cu o competitie de asemenea anvergura ar fi imposibil sa nu gasesti bilete la fata locului. Iar de pe internet nu stiu daca te avantajeaza financiar sau nu, eu unu de la casa de bilete am iesit cu 80 de eur de persoana pentru silver, sunt curios la cat ati iesit voi? Atentie, sunt si bisnitari pe marginea drumului! Nu fiti influentati, mergeti la case.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

65 euro la Gold. ;)

Duminica am vazut afise cu "sold out" la unele case de bilete

Glumesti? 65 euro la gold? La silver biletele practic pot fi nelimitate.. asa ca poate ai vazut sold out pt celelalte categorii dar si asa la gold am vazut o gramada de locuri libere asa ca nu vad cum ar fi fost vandute toate biletele la categoria asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Glumesti? 65 euro la gold? La silver biletele practic pot fi nelimitate.. asa ca poate ai vazut sold out pt celelalte categorii dar si asa la gold am vazut o gramada de locuri libere asa ca nu vad cum ar fi fost vandute toate biletele la categoria asta.

Nu glumesc. Luate in februarie de pe motogp.com.

Organizatorii calculeaza cata gloata poate incapea la iarba, asa ca pun in vanzare un numar limitat de bilete.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Intereseaza pe cineva ultima etapa din Valencia + testele de la anul?

Am gasit o oferta la wizzair care dus-intors ar fi pana in 350lei. Bate pe careva gandul la o drumetie pana acolo? :)

 

P.s : nu-l sarbatoresc pe Marcel, dar tare as vrea sa-l vad pe Lorenzo ce poate sa faca in plus fata de Dovi. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intereseaza pe cineva ultima etapa din Valencia + testele de la anul?

Am gasit o oferta la wizzair care dus-intors ar fi pana in 350lei. Bate pe careva gandul la o drumetie pana acolo? :)

 

P.s : nu-l sarbatoresc pe Marcel, dar tare as vrea sa-l vad pe Lorenzo ce poate sa faca in plus fata de Dovi. :P

Ii bate petrux

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca are cineva bilete (2) (pt circuit) la Valencia... Nu zic nu :)

Cu restul ma descurc

le poti achizitiona online https://entradas.circuitvalencia.com/circuitvalencia/es_ES/entradas/evento/7075

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   1 membru


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...