Sari la conținut

MotoGP - Discutii generale


adidas

Postări Recomandate

Acum 9 ore, adrianm a spus:

Dacă pierde nu are nicio obligaţie, dacă pierd plătesc o vacanţă de 3000e unde vrea ea şi mă mai şi bucur

Zicea silver (parcă) pe undeva despre vacanța cu nevasta, "double the money & half the fun". :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum 8 ore, frigider a spus:

Man, unii aveau niste asteptari.

 

Gen ori q ori dovi sa ia si ei un campionat. 

Sau poate rossi al 10-lea?

 

 

Inteleg ce spui, dar eu vad altfel o cursa/un campionat. Cu cat mai mare doza de imprevizibil, cu atat mai bine! Ca la un film bun. Daca e previzibil dupa primele 10 minute, nu ma mai uit.

Si campionatul asta a fost plin de imprevizibil. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 13 ore, TETEA. a spus:

A fost cel mai frumos campionat din decenii, dar tu ai o intelegere "alternativa" a realitatii...

Căcat! Spectacol cu chibiţi sămînţari. Mi se rupe cine cîştigă, să fie spectacol, dar să pot să mă duc cu mobra la spectacol, să cunosc baicări la Brno, Le Mans sau Misano şi nu să mă gîndesc dacă se mai ţine etapa sau nu, mi-au anulat biletele sau nu s-au mai vîndut. 

"Spectacol" un sfert în Spania, trei în Italia, două la urîtania aia din Austria. Nu vreau să văd aşa repede aceeaşi troacă

Acum 9 ore, john17 a spus:

Zicea silver (parcă) pe undeva despre vacanța cu nevasta, "double the money & half the fun". :lol:

Să vezi tu cum o să rămînem cu banii şi în tuentioan de n-o să avem ce face cu ei şi nici de jumătatea aia de distracţie n-o să ne bucurăm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 13 minute, john17 a spus:

Go 4 it, că numa' ce-a picat din călindar! :lol:

Cu atît mai mult, ziceam de ce a fost în 2020. În condiţii normale aceste cuvinte ne doare dar la cum flututură tulpina cea nouă nu cred că mai vedem calendarul ăla nici măcar cu ţările Aragon, Valenciana, Catalunia, Kamasutra. Singura cursă cu bilete în vînzare este...Redbull Austria? :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 ore, adrianm a spus:

Căcat! Spectacol cu chibiţi sămînţari. Mi se rupe cine cîştigă, să fie spectacol, dar să pot să mă duc cu mobra la spectacol, să cunosc baicări la Brno, Le Mans sau Misano...

 

Căcat! Eu vorbeam de campionatul Moto GP, nu de planurile de vacanta, care coincid intamplator cu etapa de la Brno si Misano. Capisci?

Editat de TETEA.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 23 ore, Valentino Rossi VR46 a spus:

Exact ce banuiam... Numai ca nu operatia i l-a afectat,(vad ca au o obsesie, in a da vina pe medici, in loc sa isi asume propriile greseli) ci, cel mai probabil, desprinderea placii de titan. Daca este asa, este cam end of game... 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, john17 a spus:

Ar fi păcat să-i iasă nebunia și prostia pe nas în felul ăsta. 

Nu ar fi nici primul și nici ultimul. Și eu sper sa nu își încheie cariera, dar și dacă "a fost și s-a dus" tot va rămâne în istorie ca un mare campion. Restul "e degeaba". 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 24.12.2020 la 5:07, TETEA. a spus:

 

 campionatul Moto GP

Dacă varza aia mai e campionat motogipi atunci bine. Crash and spit and gud lac

La 24.12.2020 la 19:31, Valentino Rossi VR46 a spus:

Oare sa fie adevarat? Oare sa fie sfarsitul unei cariere? 

Pleacă la timp ca alte genii ale umanităţii: Little Richard sau Maradona. Trăsăturile lui de geniu l-au făcut mare campion tot aşa şi exitul. Vin vremuri cu care nu trebuie să fii asociat nicicum, mai bine lipsă, cu sămînţarii pe canapea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 ore, TETEA. a spus:

Mwwaiiiiiii, s-a ciobit geniul si suntem supi pe tot mapamodu'...

Mai bine samantar decat un inchipuit ca tine! Craciun fericit!

MM e genial dar nu aia mă freacă

Îţi spun un secret întunecat, de om închipuit: după mine, cele mai interesante curse din tot motogp-ul sînt (au fost odată în plm :baldy:) alea de Red Bull Rookies. Copiii ăia au ceva al lor ingenuu, fac parte din marele angrenaj financiar al puletelui ezpeleta dar probabil nu-s constrînşi şi nici nu au glamurul de la celelalte clase. Ei aleargă ampulea doar de dragul cursei, n-au nici măcar fiţoşeniile de le vezi pe la Adîncata. În antichitate cînd mergeam la curse, alea erau sarea şi piperul, prea adeva ca să dai aşa ceva la teveu. Curse la care îmi dădeau lacrimile

Crăciun fericit şi ţie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, adrianm a spus:

N-au nici măcar fiţoşeniile de le vezi pe la Adîncata. 

Pai normal ca nu au, Adancata+anturajele de pe acolo sunt spuma, creme de la creme, gaura în covrig,apa calda,etc. E normal sa fie asa. 

HO-HO-HO! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la cat de urata apare situatia lui Marcel, ar fi bine daca s-ar da si cu scooterul in 2021..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 ore, talhar a spus:

Misiune indeplinita - titlul. 

Mai sus nu se poate, doar in jos :D

Daca se spune ca MM rateaza doar teste si qatar clar nu-l vor inlocui.

Si juma de sezon daca rateaza tot nu-l inlocuiesc :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...