Sari la conținut

MotoGP - Discutii generale


adidas

Postări Recomandate

Acum 1 oră, danypop a spus:

Mda, una calda alta rece pentru Marquez 🤦‍♂️

E ok, o sa o ia că pe o pauza, vb aia, castiga iar și se supărau băieții că n-o sa mai fie "top dog ever".

Acum 14 ore, danypop a spus:

Mmm pun presiune pe el.

Daca iese pe 2 in campionat anul viitor e ok cred.

Pe 1 iese MM, clar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:)) ce-mi place cum bagi batul prin gard pe toate topicurile, fara sa ai o parere personala de sustinut...

Mi-as da cautare dupa toate postarile mele legate de MM de la accidentarea lui pana acum, si m-as bate singur pe spate de cat de destept am fost si cum am prevazut eu tot. Dar asta m-ar face sa seman cu unii dintre voi de pe aici, si mi-ar pica greu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 ore, TETEA. a spus:

:)) ce-mi place cum bagi batul prin gard pe toate topicurile, fara sa ai o parere personala de sustinut...

Mi-as da cautare dupa toate postarile mele legate de MM de la accidentarea lui pana acum, si m-as bate singur pe spate de cat de destept am fost si cum am prevazut eu tot. Dar asta m-ar face sa seman cu unii dintre voi de pe aici, si mi-ar pica greu.

:crack:

imi dicteaza cineva ce scriu, atat de impersonale sunt parerile / flameurile mele ;) 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 ore, ENEOS a spus:

Screenshot_20211109_123231.thumb.jpg.ccd4b5bc0cfbe29a7a9e79f2dc8304b6.jpg

 

Se pare că 100% fit în 2022 e departe, f departe... 

da, n-o sa mai fie top dog ever :crack:

Acum 1 oră, Speedy.K a spus:

Karma! Cum ar fi sa trebuiasca sa se retraga in acelasi an cu Rossi?! 🤪😁😉🥳😜🤩

prea tarziu. 

la ambitie mai merge 1 sezon.

Acum 8 ore, adidas a spus:

Blestemele..

papuselele alea mici cu ace...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

https://www.motorcyclesports.net/motogp/casey-stoner-criticises-proud-riders-if-the-bike-doesnt-work-for-you-you-work-for-the-bike/

 

Plangacioasa asta mica da cu parul in baietii de la Ducati, ca sa se faca el util. Creeaza nevoia de rider trainer, pe care e tot el dispus sa o acopere. Ca sa vezi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 51 minute, TETEA. a spus:

https://www.motorcyclesports.net/motogp/casey-stoner-criticises-proud-riders-if-the-bike-doesnt-work-for-you-you-work-for-the-bike/

 

Plangacioasa asta mica da cu parul in baietii de la Ducati, ca sa se faca el util. Creeaza nevoia de rider trainer, pe care e tot el dispus sa o acopere. Ca sa vezi...

vai de mine, nu fi asa dur cu el. poate moare de foame si na, vrea un job.

tu cate titluri ai? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2022 provisional entry lists announced

 

Three new teams and one rebranded setup will be welcomed into MotoGP™ in 2022, with Aprilia becoming a full factory setup and Gresini becoming a sole Independent Team. WithU Yamaha RNF MotoGP Team – formally Petronas Yamaha SRT – and VR46 Racing also make their debuts in the premier class, as we get set to watch five very exciting rookies take on the more experienced elite: Raul Fernandez, Darryn Binder, Fabio Di Giannantonio, Marco Bezzecchi, and reigning Moto2™ World Champion Remy Gardner.

 

motogp-entry.big.jpg

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 18 ore, xt600 a spus:

Miller se da in runda finala din campionatul australian de SBK: https://www.crash.net/motogp/news/993217/1/motogps-jack-miller-enter-australian-superbike-round

mai in gluma mai in serios isi face relatii pt o eventuala intrare :D in caz ca renunta ducati la el.

Acum 43 minute, ioio_viola a spus:

Aprilia becoming a full factory setup

pai nu era de fabrica deja?

 

uf de-abia astept frate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...