Sari la conținut

MotoGP - Discutii generale


adidas

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum 1 oră, wbmt a spus:

Și-a învățat Fenati lecția :)))

Viteza + un pic de fuga de politie pe autostrada + nesimțit după oprire :))) 

A învățat mult de tot :))) 

https://www.moto.it/news/fenati-inseguimento-in-autostrada-litiga-con-la-polizia.html

Eu tot cred ca ar avea mare succes in mma 😁

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 EURO

Intersezon, pana pe 4 martie 2019:

Jerez Test: 28th - 29th November
Sepang Shakedown: 1st - 3rd February
Sepang Test: 6th - 8th February
Qatar Test:  23rd - 25th February

http://www.motogp.com/en/news/2018/11/22/black-friday-watch-the-entire-pre-season-for-only-1/280056

plus toate cursele

 

2018-11-22_15-34-57.thumb.jpg.7ae7da20f18100682035af01d24e380b.jpg

Editat de warlock
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si la mine e la fel, nu pot lua optiunea de 1euro. acum 1 si 2 ani nu am avut astfel de ciudatenii.

daca te deloghezi, poti alege, insa la pasul de dupa autentificare, nu mai ai optiunea. Inclin spre o eroare in site-ul lor, mai incerc pe seara sau maine. Oferta e valabila pana pe 25, avem timp sa mai incercam.

Daca faci un cont nou, poti plati 1E...mai astept pana maine, daca nu rezolva acolo, imi fac cont nou.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am chinuit sambata si duminica, am tot incercat sa platesc cu mai multe carduri, nada, nema, tot eroare. Ba chiar mi-am mai facut inca un cont, am zis ca o fi fixat pe cardul meu desi selectam alta optiune de plata. Le-am scris mesaj pe suport, am primit doar autoreplyul. Astazi am pus niste cashcaval pe cardul care era deja "inrolat" la ei pe site (si cu care nu incercasem pt ca fusese gol pana acum) si a mers din prima. Surprinzator, pt ca promotia cu 1€ pt intersezon scria ca e pana pe 25.11 la. 23h59 :huh:

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

au mucit ei site-ul, nu ar recunoaste programatorii aia deloc. si eu am bagat toate cardurile, am facut cont nou, am incercat toate browserele si providerii de internet...le-am trimis email si azi mi-au raspuns exact ce vedeam si eu pe ecran, m-au ajutat din parti. niste incompetenti si pe acolo. le-am raspuns ca raspunsul lor e inutil.

Am reusit sa platesc din aplicatia de mobil, plata facuta prin googleplay.

 

Editat de warlock
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

A mai patit cineva ca dupa expirarea videopassului pre-sezon cu 1 euro sa va ia banii automat pentru full sezon fara nicio confirmare nimic?

Pe mine m-au falit ieri de 125 de euro (vb vine), dar nu vreau videopass pe intreg sezonul pentru ca nu am nevoie.

Se poate face ceva? Sau e ura si la gara?

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Ribo, am patit ceva similar, mie mi s-a autoreneweed abonamentul pentru ca-l aveam activ sezonul trecut. Le-am scris un mail celor de la motogp.com in care le-am explicat situatia, si au fost intelegatori si au anulat tranzactia. Merita sa incerci.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Le-am dat un mail si astept sa vad daca raspund....mi se pare de prost gust pentru ca daca aveam initial o subscriptie pe full sezon intelegeam...ca n-am dezactivat-o...dar mi-am luat in presezon ma asteptam sa reinoiasca automat doar in presezonu viitor....if you know what i mean  :) 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

New apps are coming to enjoy VideoPass on TV!Enjoy the full MotoGP™ experience on Apple TV, Android TV, Fire TV and Roku! Tags MotoGP, 2019 Ahead of the start of the 2019 MotoGP™ World Championship with the VisitQatar Grand Prix (March 8-10), the MotoGP™ VideoPass team has the pleasure to announce some brand new apps to follow all the action on TV. Starting today, VideoPass subscribers will be able to download a brand new app on Apple TV, Android TV, Fire TV and Roku* to access all the OnDemand and Live contents on the display of their choice. Fans using the Official MotoGP™ App, available on iOS and Android, will also benefit from official support for Chromecast and AirPlay to stream MotoGP™ videos from their mobile device to theirs TV. Unlock the MotoGP™ VideoPass potential now with the new TV apps! *Coming soon

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adica pe românește si mai scurt:

 

Citat

MotoGP va putea fi disponibil in curand si pe TV cu Android, AppleTV, FireTV.

 

Bine, eu tot cu TV ne-smart din 2009. Probabil treaba asta ma va face sa il schimb. :) 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 22 ore, warlock a spus:

Adica pe românește si mai scurt:

 

 

Bine, eu tot cu TV ne-smart din 2009. Probabil treaba asta ma va face sa il schimb. :) 

Iti iei un 4k sa vezi motogp pe eurosport la 576i 

Cam asta ne ofera eurosport acum

 

4k-resolution-chart-5857fd665f9b586e0270

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Au trecut doar două curse, dar nu pot să nu observ că performanțele lui Petrucci sunt puțin sub așteptări. Și că are contract doar pentriu2019. Într-un alt campionat major, un pilot Ducati omoară competiția. Oare cine va fi coechipierul lui Dovizioso în 2020?

 

image.thumb.png.6ce8f3bc2c494b18f64b22ff3b36897d.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Miller 🤣

 

In alta ordine de idei, mi-ar placea sa il aduca pe Bautista langa Dovi, dar nu cred ca se va intampla.

Oricum, e prematur sa ne pronuntam vis a vis de Petrux...poate rupe gura targului mai incolo, cine stie...

 

Ducati vrea un "super pilot", care sa ia campionatu, mai ales cel de constructor; desi Bautista e bun si poate ar putea sa livreze cum se cere, nu cred ca ei (Ducati) il vad pe el ca fiind acel "super pilot".

Nasol e ca au avut super pilotul (JL), dar au gestionat prost toata situatia... crezi ca Bautista ar aduce rezultate mai bune ca Dovi? Personal, cred ca nu. 

 

Sunt foarte curios ce livreaza Dovi anu asta si cata rabdare mai are Audi/VW Group.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...