Sari la conținut

Postări Recomandate

Nu inteleg ce-a fost in capul lui Badea. Chiar se astepta ca lupta sa aiba la un alt deznodamant?

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi e mila de el, pe bune. Sa te apropii de 45 de ani, sa ai copil acasa iar tie sa-ti arda de cafteala cu un luptator profesinist, asta denota ca are probleme destul  de mari la mansarda. O sa fie tare mandru baietelul lui peste cativa ani, cand va vedea videoclipul cu tati-n actiune, videoclip distribuit de colegii de scoala binevoitori, desigur. Una e sa latri pentru audienta, multa lume lamurindu-se ca de cativa ani incoace se cam prostitueaza, si alta e sa te duci la o bataie pe bune, chiar si cu manusi si intr-un mediu organizat. Nu cred ca la el e vorba nici de aroganta si nici de prostie, si de o boala psihica. Individul are mare nevoie de ajutor specializat, si asta nu de acum, ci de cativa ani incoace. Cine-l crede sanatos la cap, sa urmareasca secventele astea astea,: 

Partajează acest post

Link spre post

Ce adunătură de handicapați! Ce imbecil! 

Vorba cuiva, poate i-a făcut un bine ca l-a adormit ala, ca în viața reală dă de unul care îl omoară. 

PS: urmărind filmulețul îmi dau seama de fapt că omul este plin de frustrări și venin, un nerealizat suferind, demn de mila. 

Partajează acest post

Link spre post
1 oră în urmă, Bart Bz a spus:

Mie imi e mila de el, pe bune. Sa te apropii de 45 de ani, sa ai copil acasa iar tie sa-ti arda de cafteala cu un luptator profesinist, asta denota ca are probleme destul  de mari la mansarda. O sa fie tare mandru baietelul lui peste cativa ani, cand va vedea videoclipul cu tati-n actiune, videoclip distribuit de colegii de scoala binevoitori, desigur. Una e sa latri pentru audienta, multa lume lamurindu-se ca de cativa ani incoace se cam prostitueaza, si alta e sa te duci la o bataie pe bune, chiar si cu manusi si intr-un mediu organizat. Nu cred ca la el e vorba nici de aroganta si nici de prostie, si de o boala psihica. Individul are mare nevoie de ajutor specializat, si asta nu de acum, ci de cativa ani incoace. Cine-l crede sanatos la cap, sa urmareasca secventele astea astea,: 

Nu are de ce sa-ti fie mila  pentru ca antenistii au  creierii arsi, cunosc familii intregi care de pe antene nu pleaca,  in consecinta copilul se va mandrii ca taica-su ca provocat un basist la lupta, gestul conteaza, ca in orice sport important e sa participi.

Editat de vlad58

Partajează acest post

Link spre post
3 hours ago, superbec said:

paulica a uitat cat rahat a mancat mircica acum cativa ani si cat de tare era in gura.

Nu am uitat domne dar nu-mi pasa. Ce sa spun, a injurat Badea motociclistii, luati furcile si streangul si hai peste el. 

image.thumb.png.9b00b7cc47c346431a36063943d3bbc3.png

Oricum eu cred ca sunt sanse maxime ca totul sa fie o facatura ordinara pt gura-casca. Sunt o gramada de indicii, cine naiba pune ring in mijlocul mallului sa-si apere principiile, chipurile. Si 2 lupte, nu una. E o smecherie de PR sa creasca ratingul, adica bani, ca individul nu are alte atuuri in televiziune in afara de mascarada. O fi Badea mascarici dar e suficient de istet sa faca asa ceva. E un provocator profesionist la o televiziune ieftina de scandal, din asta traieste, credeam ca e clar pt toata lumea. Normal ca dupa atata amar de vreme de scaldat in rahat a inceput sa miroasa si el.

S-au tavalit aia 5 secunde p-acolo si prostimea va comenta 2 luni, si aia doi se duc la bere pe urma si rad de gaini. La anu scot Rocky 3, de data asta va dura 10 secunde pline.

A aruncat un clovn o momeala si vad ca sunt destui care au halit-o cu tot cu frunze. Reveniti-va colegilor, va credeam oameni seriosi. 

Partajează acest post

Link spre post
Acum 2 minute, paulynos a spus:

Nu am uitat domne dar nu-mi pasa. Ce sa spun, a injurat Badea motociclistii, luati furcile si streangul si hai peste el. 

nu cocolino, nu "a injurate badea motosicli" , a instigat la violenta impotriva unui grup, pe un post national de televiziune. 

sunt lucruri usor diferite...

in rest se prea poate sa fie facatura , nimic nu ma mai surprinde.

Partajează acest post

Link spre post

Un badea si ailalti de teapa lui vor exista cat timp au public,asa ca ia nu-i mai bagati in seama sa vedeti ca raman fara obectu' muncii..

Oricum cine se uita la asa ceva,isi pierde timpul...

Partajează acest post

Link spre post

Paine si circ, varianta reeditata pentru ca masele trebuie tinute ocupate cu ceva cat timp altii isi rezolva prioritatile in viata.

Partajează acest post

Link spre post
2 hours ago, superbec said:

nu cocolino, nu "a injurate badea motosicli" , a instigat la violenta impotriva unui grup, pe un post national de televiziune. 

sunt lucruri usor diferite...

Asa si ce? Sa-i dea CNAul amenda. A instigat pe ma-sa, unde e valul de violente impotriva motoretistilor? E o facatura ieftina, lasati prostiile si reveniti in lumea reala ca nu s-a intamplat nimic. Vai vai, a zis Badea nasoale de noi, ce ne facem?! Parca sunteti vloggerul ala prapadit cu why we ride, numai romantici p-aici.

Partajează acest post

Link spre post

IMG-20190203-WA0005.jpg

Partajează acest post

Link spre post

Una din 3:

1- disperare mare dupa publicitate

2- iluziile de grandoare i-au dat impresia ca orele de "cardio boxing" l-au pregatit pentru ring, ca e clar ca nu avea nici macar 1 luna de pregatire intr-o sala de box/kickbox

3- toate variantele de mai sus

Cel mai nasol e ca exista MILIOANE de romani care isi prajesc de tot creierul (si asa prost) cascand gura la gunoaie de emisiuni precum cea prezentata de mb. Daca 50% din spectatorii acestor emisiuni isi foloseau cele 100+ ore/ luna de prajeala a mintii pentru a se destepta cu ceva, probabil se (minim) dubla PIB-ul tarii, pe langa ca fiecare dintre ei ar fi dus-o mult mult mai bine.

Editat de walking^human

Partajează acest post

Link spre post

IMG-20190204-WA0010.jpg

IMG-20190204-WA0009.jpg

IMG-20190204-WA0008.jpg

Partajează acest post

Link spre post

De câțiva ani, ăștia trăiesc sub un "clopot", într-o lume a lor, protejată. 

Ăsta a fost contactul cu lumea exterioară,  reală.

O lume concurențială, la nivelul la care credeau ei/el că sunt.

5 secunde. Atât a rezistat.

Antena 5...

Partajează acest post

Link spre post
La 02.02.2019 la 21:27, raluca_carlan a spus:

Toata lumea se bucura ca un luptator profesionist a batut un ... jurnalist. Mi se pare normal sa il bata in 5 secunde, e luptator profesionist, se antreneaza zilnic, etc. Mircea Badea e un jurnalist care din cand in cand mai da pe la sala, dar atat.

E ca si cum ar veni Rossi si ar alerga pe circuit cu oricare motociclist de pe acest forum ce se da pe circuit. Sunt sigura ca ar castiga dupa un tur ...

Deci de a facut Tedi acesta nu mi se pare grozav ... a batut un jurnalist. Daca se batea cu un campion din alta tara , mai era ceva ... dar asa nu a castigat nimic, s-a umplut de penibil.

Ma repet, e ca si cum ar veni Rossi (chiar daca el acum nu mai e in forma de altadata) si s-ar lua la intrecere cu un forumist de aici, pe care evident l-ar depasi. Credeti ca l-ar lauda careva pe Rossi in situatia asta? Sunt sigura ca nu, s-ar umple de penibilitate.

Nu sunt fana MB pe bune. Dar mi se pare penibil ca sa fie atat de mult laudat acest Tedi.

mda, tot timpul esti cumva impotriva a orice, a ceva.

ceea ce iti scapa este ca nimeni nu-l ridica in slavi pe tedi, ci ca se rade de badea, care, daca-ti amintesti, iar daca nu informeaza-te, la o emisiune in direct, deramjat de motociclisti, striga dupa acelasi tedi ca ii rupe capu cum il prinde si sa vina sa se masoare in muschi.

ceea ce omul a facut, a venit si s-au masurat asa cum stim, iar idolul tau caruia ii iei apararea, s-a umplut de ridicol.

in concluzie, pe exemplul tau, oricum prost ales: daca eu unu” strig dupa rossi sa vina sa-i arat eu motocicilsm, ca-l sparg pe circuite, iar ala chiar vine si ma face de cacao, nu rossi este ridicat in slavi, ci se va rade de mine, care am fost ridicol.

sper ca ai priceput.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.