Sari la conținut

Kawasaki Vulcan


Blackrider
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • Admin

Servus Cristi..

Luigi sunt..

Ce-ti mai face motorul??

Cu al meu m-am descurcat de minune anul asta,deja am facut 10000 km cu el si sunt super multumit..

Iarna asta il desfac de tot si il cosmetizez cap coada..abia astept.

LUIGI VICOL

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vulcan 1500 :baldy:

l-am inselat anu' asta cu alta motocicleta pentru ca si el m-a inselat cand i s-a ars aprinderea in primavara la intrunirea de la cluj, si costa doar vre-o mie de euro :yikes:

 

daca stie cineva second unde mai pot intreba, daca nu... imi voi lua noua, ce sa fuck; ma super enerveaza treaba asta ka la motoarele serioase skorurile la piese sunt prohibite si aristocrate...

dar oricum, imi este foarte dor de el si la anul il scot din nou oricum ar fi :D

Editat de roa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Pentru cel cu beleaua la aprindere:

Daca te ajuta cu ceva:stefanmiha@yahoo.com

Este adresa tipului de la care mi-am luat eu motorul,tipul este plecat in Japonia sa mai aduca un lot nou de motoare,da-i un mesaj si poate te poate ajuta..

Il cheama Stefan,ii spui ca te-a trimis LUIGI(adica eu..).

Pentru Cristi:Servus..

La intruniri nu am fost deoarece nu mi-a permis serviciul,dar kilometrii aia multi i-am facut in drumurile mele spre Brasov unde am prieteni,prin Bucuresti si in afara lui..Chiar si eu m-am mirat de numarul lor,dar asta-i adevarul..

Principalul lucru este ca sunt supermultumit de motor,m-am obisnuit cu el desi este greu,dar cum se aseaza pe viraje inebunesti,nu alta!

Poze in curind..

LUIGI VICOL

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HAHAHA

 

da, mersi...ma simt cu adevarat aristocrat mai ales cand astept cate 2 luni pentru niste consumabile moto si apelez la tot felul de prieteni, rude, tot felul de interventii, matanii la mitropolie...poate...poate mai urc sezonu asta pe (vre-un) motor;

am stat 2 luni pentru niste discuri de ambreiaj ("italienii" vazandu-l pe prietenul meu roman, i-au dat alte piese, iar cand s-a reintors...au recunoscut ca au facut anume pentru ca banuiau ca nu mai revine!!!!),

de la reprezentanta suzuki bucuresti mi-a sosit o comanda dupa 3 luni,

acum astept de 3 saptamani o comanda de anvelope de la bucuresti :D

se pare asadar ca o motocicleta in plus nu strica oricum, e mai ieftin decat sa deschid propria reprezentanta moto, sau sa "mai trec" prin germania dupa placute de frana sau filtru ulei.

 

PS

sper sa se mai animeze topicul, sunt foarte curios cate vulcane duduiesc pe drumurile noastre toate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dah,si eu sunt curios cate vulkanuri sunt prin tara asta,si cum rezolva baietii treaba cu piesele si service-ul.....ca eu pana acum m-am chinuit un pic,bine ca nu mi-au trebuit piese pt motor inca.

 

mai orestte mai,ba da,nu mi-ar displace sa mai am si nepra in curte...

da stii ce m-am hotarat,cu mult timp in urma?ca pe pe viitor,sa imi iau un nipru american......ghici ciuperca ce-i?

 

 

 

Blackrider

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Marian E. Stefanescu changed the title to Melcul vitezometrului/kilometrajului defect. Ma puteti ajuta sa gasesc unul SH/nou? Kawasaki Vulcan 400A/800A
  • IceLord changed the title to Kawasaki Vulcan

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...