Sari la conținut

m-a lovit unul de am vazut stele verzi


the Pig
 Share

Postări Recomandate

inca o sansa

mai exact pe 28 nov. am coborat din masina si m-a luat unul cu un golf direct pe capota. cred ca s-a lasat cu parbriz spart din ce am vazut pe mediafax. eu nu stiu absolut nimic. m-am trezit in ambulanta 5 secunde si apoi la spital.poate e mai bine ca nu-mi amintesc absolut nimic...

un cucui baban la ceafa, stari de greata, ameteala ( care m-a tinut vreo 5 zile ) etc...tot tacamu'.

dupa doua zile de zacut efectiv si bagat la greu calmante direct in vena am inviat. duminica m-am ridicat super ametit si am cerut sa plec acasa.

tomograful arata ca n-am nimic, cucuiul s-a vindecat in 3 zile de tot,...inca ma mir cat de rapid mi-am revenit. la o saptamana eram 100 % vindecat.

mai am o mica jena la coaste uneori, dar nu ma vait, am fost mega ( nu norocos ) BINECUVANTAT!

acum parca m-am resesat, parca o iau de la capat. acum constientizez ca sunt sanatos si asta ma face extrem de fericit ( nu se poate explica senzatia de bine pe care o simt acum ).

ii multumesc lui Dumnezeu pentru ca mi-a aratat ca ma iubeste.

le multumesc tuturor celor care mi-au fost si imi sunt alaturi

ii multumesc si unei anumite persoane care stiu ca se roaga pentru mine.

...inca o sansa...

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si idiotu cu ce sa ales ? idiotu sti tu ! un idiot tampit si prost ! un conservar cu conserva ! :hurt: :splat:

 

 

Vai roagate , fa o donatie ceva , esti unu dintre cei alesi !

 

sanatate sa ai !!!

Editat de matrixx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SAL ai putea sa spui ca te-ai nascut din nou .Cu siguranta ai inteles sensul vietii acuma,si mai mult ca sigur ca te vei asigura de 2 ori in orice privinta , aspect si conjuctura in care te vei afla.......Poti sa marchezi acea zi de 28 nov 2014 ca fiind o alta data a in care te-ai nascut! ASFALT USCAT si cati mai multi km fara peripetii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si idiotu cu ce sa ales ? idiotu sti tu ! un idiot tampit si prost ! un conservar cu conserva ! :hurt: :splat:

 

 

Vai roagate , fa o donatie ceva , esti unu dintre cei alesi !

 

sanatate sa ai !!!

bine ca a scapat nu conteaza cu ce sa ales, banii vin si se duc. sper ca ala sau aia macar o vreme sa nu mai conduca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca o sansa

mai exact pe 28 nov. am coborat din masina si m-a luat unul cu un golf direct pe capota. cred ca s-a lasat cu parbriz spart din ce am vazut pe mediafax. eu nu stiu absolut nimic. m-am trezit in ambulanta 5 secunde si apoi la spital.poate e mai bine ca nu-mi amintesc absolut nimic...

un cucui baban la ceafa, stari de greata, ameteala ( care m-a tinut vreo 5 zile ) etc...tot tacamu'.

dupa doua zile de zacut efectiv si bagat la greu calmante direct in vena am inviat. duminica m-am ridicat super ametit si am cerut sa plec acasa.

tomograful arata ca n-am nimic, cucuiul s-a vindecat in 3 zile de tot,...inca ma mir cat de rapid mi-am revenit. la o saptamana eram 100 % vindecat.

mai am o mica jena la coaste uneori, dar nu ma vait, am fost mega ( nu norocos ) BINECUVANTAT!

acum parca m-am resesat, parca o iau de la capat. acum constientizez ca sunt sanatos si asta ma face extrem de fericit ( nu se poate explica senzatia de bine pe care o simt acum ).

ii multumesc lui Dumnezeu pentru ca mi-a aratat ca ma iubeste.

le multumesc tuturor celor care mi-au fost si imi sunt alaturi

ii multumesc si unei anumite persoane care stiu ca se roaga pentru mine.

...inca o sansa...

Tu cand iesi din masina nu te uiti in oglinda ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator darcocbr

Unde ai coborat din masina? Pe autostrada ? De zici ca te a luat ala si ai vazut cai verzi pe pereti.. ca doar n ai coborat in garaj :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt de vina. am coborat fara sa ma asigur. dar nu conteaza asta acum. important este ca sunt sanatos desi am fost la un pas de moarte. daca mai conteaza am coborat din masina din fata mea s-a rasucit, eu n-am mai putut s-o evit si am atins-o. viteza, probabil 25-30 km h. si toate astea s-au intamplat pe pod la pipera. repet, asfaltul era foarte alunecos

http://www.b1.ro/stiri/eveniment/accident-in-lan-pe-podul-pipera-din-capitala-un-barbat-a-fost-ranit-96982.html

dar se pare ca unii n-ati inteles scopul topicului. nu mai conteaza acum cine e idiot, cine e conservar, cine e neatent, etc...conteaza ca am scapat cu bine, am trecut printr-o incercare uriasa...conteaza ca sunt sanatos, n-am nimic rupt, nimic afectat. fiarele se repara...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator darcocbr

Alti colegi repede au sarit sa l faca pe om conservar,idiot si altele. Trebuia sa specifici de la bun inceput,daca tot faci topic, nu sa i se aduca injurii unui nevinovat doar asa, ca unii iti sunt prieteni sau zmei.. Sanatate !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si idiotu cu ce sa ales ? idiotu sti tu ! un idiot tampit si prost ! un conservar cu conserva ! :hurt: :splat:

 

 

Vai roagate , fa o donatie ceva , esti unu dintre cei alesi !

 

sanatate sa ai !!!

 

 

bine ca a scapat nu conteaza cu ce sa ales, banii vin si se duc. sper ca ala sau aia macar o vreme sa nu mai conduca.

 

Imi place de voi ca sunteti comentatorii de serviciu. Habar n-aveati ce s-a intamplat de fapt si sariti cu jigniri "idiot", ba chiar i-ati recomanda conducatorului auto respectiv sa numai conduca. Voi sunteti zmeii si restul sunt "idiotii" indiferent de situatie.

Numai bine!

 

P.S. Nu va chinuiti sa imi raspundeti, pentru mine topicul e UNFOLLOW.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum parca m-am resesat, parca o iau de la capat.

Voiam să te întreb dacă sf.Petru (cel de la poartă) are barbă, de mult mă chinuie întrebarea.

E clar că te întreb degeaba, nici nu-ţi aduci aminte că ai vorbit cu el.

Ţi-a zis clar "mergi către lumină" dar tu ai luat-o înapoi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In Germania la examenul de conducere auto te pune sa cobori din masina, in momentul care ai atins usa cu mana stanga esti picat, usa se deschide cu mana dreapta si astfel vrand nevrand intorci capul spre oglinda...incercati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In Germania la examenul de conducere auto te pune sa cobori din masina, in momentul care ai atins usa cu mana stanga esti picat, usa se deschide cu mana dreapta si astfel vrand nevrand intorci capul spre oglinda...incercati.

foarte tare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aaaaaaa, topicu asta e pe bune? fara sa fac misto de situatie primele 10 posturi zici ca erau de pe peleriniortodocsi.ro :)) . nu c-as avea ceva cu religia.....glorie mielului

Editat de dacro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un topic tampit, precum multe altele in ultimul timp pe acest forum, desi am incercat sa nu postez, nu pot sa ma abtin...pe bune...unu' coboara din masina, altul il calca tot cu masina...primul declara ca este vinovat...urmeaza aberatii religioase...injuraturi...tot tacamul...

nope, n-ai inteles...

 

mai multi ratati au fost surprinsi de polei pe un pod, accident in lant, asta roscata" dupa ce il loveste pe ala din fata se gandeste sa coboare repede din cazan sa vada daca i-a cazut numarul de bulgaria, intre timp alt rateu a fost surprins de vreme si-l paleste pe asta.. nu suficient de bine din pacate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ce ii multumesti lui Dumnezeu? Pentru ca te-a lovit masina? Pentru ca, daca vrei sa multumesti cuiva pentru ca esti in viata, ma gandesc ca personalul medical, care si-a tocit coatele in facultate a avut un rol mult mai important. Sau preferi ca data viitoate cand cineva este implicat intr-un accident, medici sa stea acasa si apara preafericitul Daniel, cu o rugaciune?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, dacă taceam filozof eram...ce sa zic, ai avut noroc, multă sănătate.

» Post actualizat in 11 Dec 2014 22:20

nope, n-ai inteles...

 

mai multi ratati au fost surprinsi de polei pe un pod, accident in lant, asta roscata" dupa ce il loveste pe ala din fata se gandeste sa coboare repede din cazan sa vada daca i-a cazut numarul de bulgaria, intre timp alt rateu a fost surprins de vreme si-l paleste pe asta.. nu suficient de bine din pacate.

Da, acum am citit foarte atent, așa este, ăla care a venit din spate trebuie pedepsit, pe viitor trebuie sa fie mai sigur pe ce face...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...