Sari la conținut

Soft Enduro Monteoru 2015 Martie 21-22


Postări Recomandate

sa faci asa afirmatii mi se pare jignitor o prietenesca se bazeaza pe fair play pe bun simt .daca faci 6 cp uri cu oameni acestia trebuie platiti ,acestia trebuie sa aiba la dispozitie mijloace de deplasare totul costa bani si daca nu ai sponsori ca in cazul meu e inposibil de realizat ,nu te poti baza pe bani de la concurenti ptr ca nu sti citi vin?ridicind costurile ridici si taxa si nu mai ai participanti.nici un concurent nu a ramas in padure toate motoarele au fost recuperate asta e cel mai inportant, ai spus ospitalitate 0 aici nu am inteles la ce te referi ????daca mincarea a fost ,,scumpa,,ai avut o masa inclusa in pret , eu zic ca preturile sunt normale nu stiu ce era scump o gogosa 1 leu,o placinta 3 lei,un mic 3 lei cu pine si mustar,o apa 5 lei,un suc 5 lei etc calitate toate produsele erau bio preparate de tata la carmangeria proprie, Traseul de hobby a fost mai scurt ptr ca era ud era greu ptr hobby si am dat varianta de ploaie daca a fost usor ptr tine trebuia sa te dai la experti si sa nu tai pe hobby logic ca multi altii. DA,LA URMATOARE O SA AM CP CU OAMENI CARE SA NOTEZE,PROMIT ! :hug: :peace:

» Post actualizat in 28 Mar 2015 23:52

anul acesta au fost participanti care au taiat pe hobby si f bine au facut ptr ca nu sa u simtit instare mare lucru asta e nu au putut dar orgoliile au luat foc dar ei intre ei se stiu cu musca pe caciula. aste este prost eu ca am mai platit si cronometrorul trebuia sa dau start si gata fiecare sa si faca timpii si care fura se fura singur.am alergat eu cu echipa mea tot traseul am ajutat concurentii am inchis traseul am dat benzina am reparat ambreiaje am inpins tras ce altceva sa mai facem. e asa usor sa dai cu pietre e asa usor sa ti dai cu parerea pe net dar citi stiu ca pe ploaie pe zapada pe frig am mers la marcat am venit seara rupti de foame sau cit de nasol este sa mergi cu benzile pe ghidon cite trinte iti iei ca nu vezi unde pui roata. Multumesc Catalin.

» Post actualizat in 28 Mar 2015 23:56

MULTUMIM JUMBA !!!!

M-am intors intre timp in tara si vad ca am primit raspuns la doleantele mele.Si ca lucrurile sa nu ramana in coada de randunica sau cu subinteles e bine sa vorbim pana la capat.Deci eu cu am vorbit cu tine la tel. si am comandat 3 camere adica 6 rideri,adica 1800 ron care includeau cazare,mic dejun,inscriere,spalat motoare la sfarsit de cursa.peste toate astea am mai consumat inca vreo 1800 de ron pe consumatie.Ai spus la telefon ca asiguri micul dejun, o cina seara,si spalatul motoarelor la sfarsit de cursa.din toate astea am avut un mizerabil de mic dejun cu crenvusti reci cica a,,au fost incalziti la ora 7,00 si noi am ajuns la ora 8,00,si de aia sunt reci,cina sau cinele alea promise nu au mai avut loc sau daca tu crezi ca fasolea aia care nu a ajuns la nimeni e cina e ok.A spalat ala motoarele si am platit si spalatul.nu stiu dfaca tu tii cont de astea dar eu pentru amicii mei de ture am garantat si am zis ca totul o sa fie bine,si mai apoi nu mai stiam pe unde sa scot camasa..Mic dejun de tot rahatul,ciorba de burta ..... cea mai rea asta e parerea la toata lumea,tochitura moldoveneasca cu bacon.... cine dracu a mai vazut,.... pastrama de oaie ca talpa de la pantof la pretul de 20 de ron 100 de grame.orice bautura la 5 lei.Nu mai vorbim de faptul ca ti-am bagat in buzunar 3600 de ron si nici nu ai venit macar sa dai mana cu noi.E o prieteneasca stiu, inteleg eu am 45 de ani,nu am venit sa castig nimic,am venit sa ma simt bine si eu si baietii mei cu , care am cam dat-o in bara.Sportul meu de performanta a fost altul, rugby regulile acolo erau clare,nu stiu cum sa-ti explic ,dar bascalia asta de prieteneasca a fost cam ultima la care as mai vrea sa particip,Sunt multi baieti dezamagiti nu numai eu sau prietenii mei. Esti baiat destept Teo invata din greseli,fa lucrurile sa mearga mai bine data viitoare,te salut,Catalin.

.

» Post actualizat in 11 Apr 2015 18:07

M-am intors intre timp in tara si vad ca am primit raspuns la doleantele mele.Si ca lucrurile sa nu ramana in coada de randunica sau cu subinteles e bine sa vorbim pana la capat.Deci eu cu am vorbit cu tine la tel. si am comandat 3 camere adica 6 rideri,adica 1800 ron care includeau cazare,mic dejun,inscriere,spalat motoare la sfarsit de cursa.peste toate astea am mai consumat inca vreo 1800 de ron pe consumatie.Ai spus la telefon ca asiguri micul dejun, o cina seara,si spalatul motoarelor la sfarsit de cursa.din toate astea am avut un mizerabil de mic dejun cu crenvusti reci cica a,,au fost incalziti la ora 7,00 si noi am ajuns la ora 8,00,si de aia sunt reci,cina sau cinele alea promise nu au mai avut loc sau daca tu crezi ca fasolea aia care nu a ajuns la nimeni e cina e ok.A spalat ala motoarele si am platit si spalatul.nu stiu dfaca tu tii cont de astea dar eu pentru amicii mei de ture am garantat si am zis ca totul o sa fie bine,si mai apoi nu mai stiam pe unde sa scot camasa..Mic dejun de tot rahatul,ciorba de burta ..... cea mai rea asta e parerea la toata lumea,tochitura moldoveneasca cu bacon.... cine dracu a mai vazut,.... pastrama de oaie ca talpa de la pantof la pretul de 20 de ron 100 de grame.orice bautura la 5 lei.Nu mai vorbim de faptul ca ti-am bagat in buzunar 3600 de ron si nici nu ai venit macar sa dai mana cu noi.E o prieteneasca stiu, inteleg eu am 45 de ani,nu am venit sa castig nimic,am venit sa ma simt bine si eu si baietii mei cu , care am cam dat-o in bara.Sportul meu de performanta a fost altul, rugby regulile acolo erau clare,nu stiu cum sa-ti explic ,dar bascalia asta de prieteneasca a fost cam ultima la care as mai vrea sa particip,Sunt multi baieti dezamagiti nu numai eu sau prietenii mei. Esti baiat destept Teo invata din greseli,fa lucrurile sa mearga mai bine data viitoare,te salut,Catalin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 106
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cataline ,treba mea e cursa nu bulzu sau crenvusti sau ce ai consumat trebuia sa gusti si daca nu e ok sa i dai inapoi fara sa platesti, iar de spalat nu ti am promis nimic sa sti,daca ai avut probleme inafara de cursa trebuia sa mi spui si te ajutam . una la mina, doi eu abia am ajuns la premiera ,ptr ca scote am oameni ramasi pe traseu nu am avut timp sa ti multumesc personal . Fane si cu Demonu au urcat tras inpins peste 20 de concurenti.nu stiu de ce lumea vrea de la mine atitea lucruri .eu fac cursa ,asta e prioritatea mea si atit maninca fiecare ce vrea si unde vrea.data viitoare cind mai vi daca mai vi o sa tin cont sa fie mai bine ma revansez.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...