Sari la conținut

Soft Enduro a La Motoare ! 3-5 Aprilie 2015


Postări Recomandate

Vedeti ca s-au anuntat niste ofiteri DIICOT imbracati in motocilsti, bine pregatiti in ale enduroului, pt urmarirea si prindera grupului infractional organizat( in vederea scurtarii traseului si insusirea nejustificata a podiumurilor), in urma cu doua sapt la Buzau.

 

Succesuri!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 105
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Asa este bikere dupa cum ai prezis, unul dintre locurile pe podium a fost luat de ''juniorii tai'' bravo Vio! asteptam si timpii la expert sa vedem restu ce au facut :)

Editat de Alpanino
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am avut 5 beri ale mele, si cu echipa mea, vreo 20. De ale tale nu stiu nimic. Una peste alta, frumoasa cursa, si surprinzator de bine marcata. Cursele astea usoare si pe bani putini vad ca au din ce in ce mai mare cautare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Când ți am zis Alec ca urcam pe cineva pe podium la experți te ai uitat sceptic la mine.Ți am luat locul 2 la experți?RădUță e greu de bătut.oricum marcaj foarte bun,prea bun chiar.organizare bună, te ai ținut de timp..no comment.felicitări. La mai multe.

» Post actualizat in 05 Apr 2015 18:14

Când ți am zis Alec ca urcam pe cineva pe podium la experți te ai uitat sceptic la mine.Ți am luat locul 2 la experți?RădUță e greu de bătut.oricum marcaj foarte bun,prea bun chiar.organizare bună, te ai ținut de timp..no comment.felicitări. La mai multe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai cu timpii ca ne creste presiunea de perfuzie coronariana 😁

» Post actualizat in 06 Apr 2015 05:29

Pun pariu ca toti care asteapta timpii or sa ma înjure cand or sa primeasca email de notificare de la postarile mele 😅

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai, Mosteanu si cu Dinu au castigat cate un cauciuc si nu s-au prezentat sa il ridice, si l-au pierdut.

 

A fost manevra - m-ati trimis sa ma schimb si l-ati dat pe sub mana; eram la duba.

 

Bravo Alec - frumos traseu! F bine marcat.

Editat de ionut73
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si penalizarile din cp-uri? Stiu niste baieti care aveau niste dificultati la niste urcari, ca sa zic asa, si in final pare ca au progresat foarte mult iarna asta :)

» Post actualizat in 07 Apr 2015 21:16

Stii Alec ca la prima tura am depasit 5 oameni pe urcarea unde erai tu. Cu toate astea ...

Editat de ionut73
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...