Sari la conținut

Prima tură pe 2015


Postări Recomandate

Peisaje senzationale (pentru cei care au laptopuri si pot sa le intoarca, pentru ceilalti care au monitoare ati pus-o)< daca vrei sa arati ceva, orienteaza si tu pozele sa le vedem si noi.

Vreamea a tinut, trageti tare acum cat se poate. Ce traseu ai facut, e in Buzau?

Editat de gabyziggy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos . Sa ai parte de multe plimbari fara probleme anul acesta.

Si eu tot azi am facut prima tura pe 2015 ,dupa o pauza de o luna... Dar prin oras si cam pe seara. Oricum mi-a bucurat toata luna in care am stat si am reparat la ea ..

Sper sa se mai indrepte vremea cat de cat . Vad ca la noi in buzau , incet incet reincepe sezonul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si astazi se putea face o tura, a fost frumos 9 grade, dar a fost vant taios, echipat bine si cred devine interesata treaba .

 

iesirile astea se simt mai tarziu, chiar si echipat bine fiind cand iesi. ca inca nu sintem la nivelul celor care umbla cu costume incalzite. din pacate. long live ponta...

 

Merge si cu naked ca e asfalt 90%.Soare sa fie ca de restul ne ocupam noi :D

cand treci prin judetul cu "onoarea si patria", da un semn, poate am gaz. ca si aici sint drumuri pt aprilica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce tare!! :) Ma bucur ca iti prieste motoreta pe care ti-am vandut-o! Imi e dor de ea!! Sunt un pic gelos :))

 

Te-ai obisnuit cu ea? Asa-i ca-ti place la nebunie tipu asta de motoreta?

 

Felicitari pentru traseu si la cat mai multe fara incidente. O sa vezi ca o sa ranjesti ca prostu in casca sute, sper mii, de ore cu motocicleta asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...