Sari la conținut

Pista de pe malu begheului


Ladislav Roland
 Share

Postări Recomandate

Toata lumea cred ca stie de pista aia de biciclisti construita recent de duce pana la sarbi ...in fine, intrebarea mea este noi iubitori de pamant, avem voie sa ne dam pe partea cealalta de pista(perpendicular) cu crossurile??ca este o portiune frumusica de pamant de la fabrica de zahar pana la utvin, si vreau sa fac un traseu cu niste prieteni cand o fi mai cald ...

Editat de Ladislav Roland
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Circulatia pe dig este interzisa. In realitate insa no sa fie nimeni pe acolo sa taie amenzi. Digul este folosit de ani de zile de pescarii din zona, carutasi si tractoare.asta de altfel a generat si problemele cu pista , care a fost construita pe amplasamentul fostului drum de pamant

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motorangel :)))) cred ca voi face si eu asa, ori cu video-ul ii blana....

 

Akbert..am fost acu 2-3 sambete si mi-am dat pe camp aici in freidorf si am gasit un loc unde cred ca sa dat un tip cu atv sau nu stiu dar era cam 50 de metri de noroi foarte fain de dat cu crossu hehe .... faza e ca recunosc am calcat de 2 ori pe pista lor sa imi curat cauciucurile :D, si trecuse un mos mai sa ma ia la bataie ca dc ii calc pista , ca ii facuta pentru biciclisti bla bla , na poi frecus dumniezo cu pista lor am zis sa nu o mai calc si miam gasit drum pe marginea pistei dar nustiu daca ii voie ....plm la scurt timp aparuse si o masina de politie in mijlocu campului......mam gandit ca sigur mosu o fi chemat gabori , batal dumniezau pe mos sper sa faca pana pe pista aia....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te asigur ca nu mosul a chemat politia. Ei apar frecvent pe acolo pentru ca sunt multi pescari care merg cu masina pe pista de biciclete.

Iar daca e pista de biciclete, inseamna ca nu ai ce cauta pe acolo cu masina sau motocicleta, la fel ca pe trotuar.

Daca vrei sa iti incerci talentele, poti merge la Sag pe pista de cross unde nu se ia nimeni de tine, ba chiar mai poti sa inveti una alta de la cei ce se duc sa se dea pe acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...