Sari la conținut

Postări Recomandate

La 30.10.2018 la 20:08, alin113 a spus:

Salut, o oferta de rog pentru un kit lant pentru yamaha xj6n (2011).

 

Multumesc!

Salut. Kit lant cu lant DID 520VX2 - 375 Ron

Stima!

La 30.10.2018 la 22:33, Speedy.K a spus:

Ia zi bss, kit DID 124-903 la ce bani?

Suna-ma bss daca vrei pret special! Nu uita ca azi e blecfraidei :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 356
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

De curiozitate, un kit pentru Vstrom 650 din 2004 la ce preț ar fi de acest BF? Tot de la tine îl am pe actualul, mai am de tras de el, dar dacă e un pret fain, fac un efort. S-ar gasi pinion față standard si spate cu un dinte in minus? 46 in loc de 47.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 14 ore, solitarul bv a spus:

Bună seara. Kit pt Honda Africa Twin 750 1995. Mulțumesc. 

Salut. Kit lant cu lant DID 525VX, in rapoarte standard 16/45 - ti-l pot oferi la pretul special de 480 Ron (transport gratuit). Am doar o singura bucata pe stoc la acest pret! 

Stima!

Acum 13 ore, Lucian_M a spus:

De curiozitate, un kit pentru Vstrom 650 din 2004 la ce preț ar fi de acest BF? Tot de la tine îl am pe actualul, mai am de tras de el, dar dacă e un pret fain, fac un efort. S-ar gasi pinion față standard si spate cu un dinte in minus? 46 in loc de 47.

Salut. Din pacate nu am cu un dinte in minus pe spate! Iti pot oferi, de blecfraidei, kitul de lant cu lant DID 525VX in rapoarte standard (15/47) la pretul de 435 Ron (transport gratuit)! :bigstar:

Stima!

Acum 12 ore, Florian Yfl a spus:

Salutare, kit pentru Honda Hornet 2005 -1/+2 pret? Multumesc anticipat.

Salut. Iti pot oferi kitul de lant pentru hornet, cu lant DID 525VX, in rapoarte modificate -1/+2, tot in spirtul de blecfraidei, la pretul de 430 Ron (transport gratuit).

Stima!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Acum 14 ore, pil a spus:

Salut. Kit lant pt cb1000r ? cu tot cu rotite?

Salut.

Toate kiturile de lant contin lant + pinion atac + foaie spate! 

Kit de lant cu lant DID 530VX (rapoarte standard 16/44), ti-l pot oferi la pretul special de 440 Ron, transport gratuit prin curier rapid! Este o singura bucata pe stoc la acest pret!

In cazul in care te hotarasti sa-l comanzi, rog apel/sms la numarul din semnatura.

Stima!

Acum 2 ore, chiaburu a spus:

Salut, pentru varadero 125 ai ceva?

 

 

Salut.

Pentru Varadero 125 am urmatoarele variante:

Kit lant cu lant DID 520VX2 (x-ring), in rapoarte standard 14/44 = 350 Ron (transport gratuit)

Kit lant cu lant DID 520 (standard, fara o-ringuri), in rapoarte standard 14/44 = 320 Ron (transport gratuit)

Kit lant cu lant JT 520 (standard, fara o-ringuri), in rapoarte standard 14/44 = 310 Ron (transport gratuit)

Stima!

Acum 1 oră, nyky a spus:

salut,kit lant suzuki v-strom 1000,2014?

Salut. Pentru V-strom 1000, 2014 am urmatoarele variante:

Kit lant cu lant DID 525VX, in rapoarte standard 17/42 - 470 Ron, transport gratuit

Kit lant cu lant DID 525ZVMX, in rapoarte standard 17/42 - 600 Ron, transport gratuit

Kit lant cu lant EK 525 SRX2, in rapoarte standard 17/42 - 530 Ron, transport gratuit

Stima!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 16.12.2018 la 9:06, TETEA. a spus:

Kit de lant pentru Honda Magna 750 model VF 750 an 1995, rapoarte standard? Multumesc.

Salut.

Kit lant cu lant DID 530VX (x-ring), in rapoarte standard 16/40, ti-l pot oferi la un pret special de extrasezon - 470 Ron (transport gratuit). Kitul este pe stoc!

In cazul in care te hotarasti sa comanzi, rog apel/sms la numarul de tel din semnatura!

Stima!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, kex83 a spus:

Salut.

Kit lant cu lant DID 530VX (x-ring), in rapoarte standard 16/40, ti-l pot oferi la un pret special de extrasezon - 470 Ron (transport gratuit). Kitul este pe stoc!

In cazul in care te hotarasti sa comanzi, rog apel/sms la numarul de tel din semnatura!

Stima!

Multumesc, va contactez dupa Sarbatori, daca mai e valabila oferta. Cele bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 ore, Ratonul a spus:

Salut. Te rog preturi pentru: 

DID 525 ZVMX - 110 zale, doar lantul - 399 Ron / buc (varianta standard / silver) - disponibil in 2-3 zile

EK 525 MVXZ - 110 zale, doar lantul - 499 Ron / buc (varianta gold/gold) - disponibil in 7-10 zile

Merci

 

Salut.

Preturile nu includ taxele de transport si ramburs (in jur de 25 Ron).

Stima!

Acum 10 ore, TETEA. a spus:

Multumesc, va contactez dupa Sarbatori, daca mai e valabila oferta. Cele bune!

Cu placere,

Va rog sa imi cereti din nou pret la kitul de lant deoarece nu pot garanta pretul mai mult de 7 zile!

Stima!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Acum 1 oră, angus_young a spus:

- kit de lant Bandit 650 k5 - kit lant cu lant DID (in rapoarte standard 15/57) cu lant DID 530VX - 510 Ron (transport gratuit) (oferta valabila 7 zile)

- doar lant Bandit 650 k5 - daca vrei sa schimbi doar lantul te rog sa-mi specifici ori rapoartele pe care le ai ori lungimea lantului actual

 

Sper ca vorbim de Bandit si nu de Bandit S!

 

Stima!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 19 ore, angus_young a spus:

GSF 650 N ( naked ) an fabricatie 2005

 

Da, am ofertat corect kitul de lant. 

Insa dupa cum am precizat, daca vrei doar lantul trebuie sa-mi confirmi ca rapoartele tale existente sunt cele din fabrica (15/57) sau sa imi confirmi lungimea actuala a lantului. Daca ai rapoarte modificate lantul poate fi mai lung sau mai scurt, iar eu nu am de unde sa stiu ce ai tu acum pe motocicleta.

Sper ca m-am facut inteles.

Stima!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Pret pentru un kit de lant ER6N 2006? Multumesc

Nu reusesc sa dau edit de pe telefon, scuze pentru double post: Un kit DID pentru Suzuki Vstrom 650 2007 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 19 ore, CristiaNNNw0w a spus:

Salut! Pret pentru un kit de lant ER6N 2006? Multumesc

Nu reusesc sa dau edit de pe telefon, scuze pentru double post: Un kit DID pentru Suzuki Vstrom 650 2007 

 

Salut.

Hai ca ti le ofertez pe amandoua:

Pentru Er6N avem asa:

1. Kit lant cu lant DID 520VX2 (x-ring) in rapoarte standard : 380 Ron (pe stoc)

2. KIt lant cu lant EK SRO6 (o-ring) in rapoarte standard - 370 Ron (pe stoc)

3. Kit lant cu lant JT520X2R (x-ring) in rapoarte standard - 325 Ron (3-5 zile)

 

Pentru V-strom 650 avem asa:

1. Kit lant cu lant DID 525VX2 (x-ring) in rapoarte standard - 465 Ron (2-3 zile) (promo)

2. Kit lant cu lant EK 525SROZ2 (o-ring) in rapoarte standard - 524 Ron (pe stoc)

3. Kit lant cu lant JT 525X1R (x-ring) in rapoarte standard - 415 Ron (2-3 zile)

 

Oferta valabila 7 zile! In cazul in care te hotarasti rog apel / sms la numarul de telefon din semnatura!

Stima!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 15 ore, kex83 a spus:

 

Salut.

Hai ca ti le ofertez pe amandoua:

Pentru Er6N avem asa:

1. Kit lant cu lant DID 520VX2 (x-ring) in rapoarte standard : 380 Ron (pe stoc)

2. KIt lant cu lant EK SRO6 (o-ring) in rapoarte standard - 370 Ron (pe stoc)

3. Kit lant cu lant JT520X2R (x-ring) in rapoarte standard - 325 Ron (3-5 zile)

 

Pentru V-strom 650 avem asa:

1. Kit lant cu lant DID 525VX2 (x-ring) in rapoarte standard - 465 Ron (2-3 zile) (promo)

2. Kit lant cu lant EK 525SROZ2 (o-ring) in rapoarte standard - 524 Ron (pe stoc)

3. Kit lant cu lant JT 525X1R (x-ring) in rapoarte standard - 415 Ron (2-3 zile)

 

Oferta valabila 7 zile! In cazul in care te hotarasti rog apel / sms la numarul de telefon din semnatura!

Stima!

Merci! O sa revin cu detalii in privat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 15 ore, motanu' a spus:

Salut, pentru ktm 690 enduro 2008, rapoarte standard, este ? 

Multumesc 

 

Salut

Kit lant cu lant DID 520VX2 (x-ring) , in rapoarte standard - 440 Ron (transport gratuit), disponibil in 3-4 zile lucratoare

Kit lant cu lant JT  520X1R (x-ring) , in rapoarte standard - 360 Ron (transport gratuit), disponibil in 3-4 zile lucratoare

 

Stima!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, motanu' a spus:

Salut , revin cu intrebarea  si pentru un kit pentru HONDA CRFL1000 Africa Twin 2016. Multumesc. 

 

Multumesc pentru comanda! :cheers:

 

Acum 2 ore, challenger a spus:

Salut!  Pentru o Yamaha TT600E Belgarda, 1997 gasim ceva?

 

 

Gasim insa vad ca sunt 2 variante constructive. Ai cum sa ma suni sa-mi dai niste detalii suplimentare?

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...