Jump to content
adam.adrian

Cizme Moto-NOI-Touring+Enduro/touring-Piele+Goretex,multe modele,pretu

Recommended Posts

Salut.Am vreo 3 modele. TRIMITE-MI UN MESAJ PE WATTSUP la 0744230460 și îți trimit acolo poze și preturi cu modelele pe care le am

Am primit ieri cizmele comandate :) Calitate exceptionala, foarte frumoase si comode (zice ea), livrare prompta si, mai ales, multa rabdare cu mine din partea domnului Adrian. Va multumesc inca o data ca ne-ati facut fericiti :)

Salut! TCX Jupiter 4 ai cumva? Multumesc.

Edited by fanatic

Salut,

TCX Airtech marime 40 ai?

Sau ce anume ai marimea 40?

Multumesc.

Stefan

Salut.Airtech nu am deloc.Am ceva modele pe 40. Verific ce am și te anunț.

Am primit si eu cizme TCX de la Adrian.

Super multumit de cum a decurs comunicarea, livrarea si pretul produsului!

Recomand

Am cizme de Speed ,Tcx SP Master,mărimi 37,38,39,41,43,44.la 500 lei, 3 culori diferite, 2 predominant negru,una predominant alb.

Edited by adam.adrian

Salut, ma intereseaza TCX Airtech Evo Goretex 43-44, si un pret? multumesc

Salut.pe 44 am o pereche X Five Plus Goretex la 430 lei. Airtech nu am.Astea sunt mult mai rezistente în timp.Si mai am vreo 3 modele de ghete cu șiret.

Am primit astazi o pereche de X-Groove marimea 45. Arata foarte bine, se potrivesc bine - sunt un pic mai inguste decat majoritatea ghetelor dar personal nu ma deranjeaza pentru ca nu am piciorul lat- livrare prompta.

Recomand vanzatorul!!

post-6237-0-45625000-1519643619_thumb.jpg

Edited by G.Burlacu

Salut! Pentru touring ce modele ai avea 44. Multumesc

Salut. Pe 44 am Tcx X Five Plus Goretex la 430 lei,Tcx X Blend Waterproof -430 lei,și mai am un model mai spre speed-tcx SP Master-500 lei.Si vreo 3 modele de ghete cu șiret(gen X Groove waterproof), la 380 lei

Iar pe 43?

Mulțumesc!

Pe 43 am ceva de Speed Tcx SP Master-500 lei și Tcx X Blend Waterproof -430 lei

Mai am și modelul vârf de gama de Enduro -motocross de la Tcx-comp Evo Michelin- 220 euro(sun jumătate prețul de magazin!)-diferite culori.

Salut,

As vrea o pereche de X Groove waterproof, dar nu sunt hotarat. Vad ca in stilul lor ar mai fi Street Ace si X Wave. Ai si altceva?

Am 2 nemultumiri legate de X Groove. Prima ar fi fermuarul, care, din ce am citit se strica. A doua, avand in vedere ca sunt waterproof, sunt si respirabili?

Ca si marime, 42 sau 43.

Eu am luat o pereche de X Groove wp de la Adrian, modelul maro, piele intoarsa. I-am folosit pe parcursul anului trecut, dar nu foarte des. Ceea ce pot sa spun este ca sunt respirabili, sunt comozi, talpa este doar o idee mai aderenta decat la restul TCX-urilor, iar in privinta fermoarului nu am plangeri deoarece eu desfac si sireturile, ca sa nu fortez in fermoar. Desfac sireturile, desfac fermoarul, iar la incaltare inchid intai fermoarul si apoi strang sireturile.

Ca precizare, la doua perechi de TCX, bocanci si tenesii de vara, am pus talpica de gel. Au devenit mult mai comozi asa. Alfel ma tot durea talpa.

Mersi de review.

Ploaie ai prins cu ei? Am inteles ca sunt destul de waterproof, dar ma ingrijoreaza putin aderenta. Ca poate aluneca putin e ok, dar sa nu dau motorul jos cand incalec/descalec.

Eu vreau sa ii iau la serviciu, prin oras, dar si cand mai plec cateva zile pe undeva, sa nu car doua perechi de incaltari dupa mine.

Ploaie nu am prins astea. In schimb am prins ore intregi de ploaie torentiala (doua zile a cate 3 ore/zi) si eram incaltat cu Tcx X Blend Waterproof, si iti spun ca sunt 100% wp si respirabile. Sunt extrem de multumit de ele.

In privinta talpii, la toate incaltarile astea, este alunecoasa si poti pune motorul jos foarte usor. Eu am avantajul ca al meu este foarte jos si pot pune intreaga talpa pe asfalt, si sunt ceva mai sigur din punctul asta de vedere. Dar in benzinarie, sau pe marginea drumului daca este putin praf, sau daca este ud pe jos, trebuie ceva atentie si grija sporita. Mai ales in benzinarii.

Acum nu imi dau seama daca, in caz de accident, este un avantaj ca talpa sa fie alunecoasa, poate asa trebuie sa fie.

Te poti baza maxim pe Adrian. Este un baiat foarte corect. :peace:

Iulianserban și toți cei care doriți încălțări,va rog sa lăsați mesaj pe wattsup la numărul de telefon 0744230460,îmi spuneți ce anume doriți -acolo răspund instant,va pot pune poze și detalii cu tot ce am la mărimea dorita.Pe M.ro nu intru zilnic,pentru ca nu am timp.

Mersi pentru înțelegere.

Am primit X Groove Goretex marimea 42, imi vin perfect! Se pare ca o sa mai dureze pana ii testez cum trebuie, dar nu imi fac griji. Pana atunci tot belesc ochii si la un X Blend :))

Am luat mai demult o pereche pt pasagera, atunci ca si acum totul a decurs perfect!

Tocmai am cumparat si eu de la Adrian cizme Tcx Explorer Evo GoreTex si sunt foarte incantat de achizitie. Colaborare nota 10 . Remomand cu incredere si celor mai sceptici.... stie Adrian...Multumesc inca o data pt rabdarea care ai avut-o cu mine.