Sari la conținut

Suruburi prindere carena


Postări Recomandate

Salutare,

Nu am stiut unde sa incadrez topicul. Caut suruburi pentru a prinde carenele. Unde gasesc asa ceva? Am pus si o poza ca exemplu, pentru ca doar suruburi de acest fel am la prindere carena. Ele au si cate o saiba de plastic, dar faceti exceptie de asta.

 

merci!

Alexandru

 

 

post-83719-0-39284100-1424431731_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am luat anu' trecut de la un tip de pe olx, daca vrei iti las PM cu nr lui

te rog!

 

Vezi la hornbach sau aici https://www.fixkit.ro/

am sa sun, sa vad daca gasesc. as prefera (si eu carcotas) sa fie si negre si eventual de pe un alt motor, nu d-astea "industriale". dar oricum e bun siteul (multumesc).

Si in zona Obor, bazarul ala de la ei am vazut standuri cu asa ceva, dar inca nu am intrat sa caut expres.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te rog!

 

am sa sun, sa vad daca gasesc. as prefera (si eu carcotas) sa fie si negre si eventual de pe un alt motor, nu d-astea "industriale". dar oricum e bun siteul (multumesc).

Si in zona Obor, bazarul ala de la ei am vazut standuri cu asa ceva, dar inca nu am intrat sa caut expres.

Ai mai putea sa suni la cei care se ocupa cu dezmembrat,cum ar fi rycy moto,dar nu cred ca iti convine sa iti trimita de la oradea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

Nu am stiut unde sa incadrez topicul. Caut suruburi pentru a prinde carenele. Unde gasesc asa ceva? Am pus si o poza ca exemplu, pentru ca doar suruburi de acest fel am la prindere carena. Ele au si cate o saiba de plastic, dar faceti exceptie de asta.

 

merci!

Alexandru

Cate suruburi iti trebuiesc

sunt de 5 sau de 6 mm?

am mai multe feluri din dezmembrari, ma intereseaza diametrul filet si lungimea,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cate suruburi iti trebuiesc

sunt de 5 sau de 6 mm?

am mai multe feluri din dezmembrari, ma intereseaza diametrul filet si lungimea,

vad ca ai in semnatura numarul de telefon. le masor cand ajung pe acasa si-ti dau info exact.

ca idee, stiu sigur ca sunt de 6mm.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sigur au ceva "industrial" cum am zis mai sus. am trimis email, sa vedem si rezultatul. oricum, ca idee am in casa niste suruburi care s-ar preta, sunt gri dar le vopsesc (nu stiu cat vor rezista) dar...as vrea fix pe fix :)

» Post actualizat in 20 Feb 2015 12:14

cel mai sigur gasesti originale , eu am dat 14-17 lei pe bucata

pai si unde ai gasit originale? ca tot am cautat....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sigur au ceva "industrial" cum am zis mai sus. am trimis email, sa vedem si rezultatul. oricum, ca idee am in casa niste suruburi care s-ar preta, sunt gri dar le vopsesc (nu stiu cat vor rezista) dar...as vrea fix pe fix :)

» Post actualizat in 20 Feb 2015 12:14

pai si unde ai gasit originale? ca tot am cautat....

 

In Popesti sunt ELF ,dealer suzuki , incearca acolo

Daca nu gasesti ,cauta codul de surub in catalogul online : http://www.suzukipartshouse.com/oemparts/c/suzuki_motorcycle/parts , iti aduc eu in 7-15 zile lucratoare , ale mele asa au venit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi si pe aici daca au pe stoc sau aduc la comanda: http://www.piese-moto-accesorii.ro/suruburi-carene-moto


» Post actualizat in 20 Feb 2015 13:32

sunt suruburi pt parbrize moto, mi am luat si eu un set de 6 ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In Popesti sunt ELF ,dealer suzuki , incearca acolo

Daca nu gasesti ,cauta codul de surub in catalogul online : http://www.suzukipartshouse.com/oemparts/c/suzuki_motorcycle/parts , iti aduc eu in 7-15 zile lucratoare , ale mele asa au venit

M-am uitat pe suzuki parts dar imi arata doar carenajul sa zic asa si nu suruburile ce vin prinse. vezi under cowling body (model R). Mai caut..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...