Sari la conținut

Mortal in Bistrita-Nasaud


Metal Heart
 Share

Postări Recomandate

Acum la stiri pe PRO.

 

Biker fara permis, a pierdut controlul.

KTM 250EXC, fara casca... zice-se ca a izbit un cap de pod si a fost aruncat.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A mai fost unu acum cativa ani.....detaliile seamana izbitor.....tot in bistrita....tot o capra de teren....tot fara permis. Ce-au astia? S-au lovit la ceas??

 

 

L.E: Era in Baia Mare sorry, dar in rest totul este identic.... http://www.romaniatv.net/un-motociclist-de-23-de-ani-fara-permis-a-murit-in-timp-ce-era-urmarit-de-politisti_161874.html

Editat de SLYther™
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prima fatalitate pe anu asta e si un candidat puterninc la trofeele Darwin.

Inceputam bine desi tehnic nu se pune ca "smekeru" nu avea permis, de unde nici obligativitatea de a purta echipament de protectie.

Editat de marcone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sper ca sezonul asta sa nu fie ca cel de anul trecut, cand desi a plouat mai tot timpul accidentele au fost la ordinea zilei.

Legat de cazul prezentat, e pacat de viata oricui, cu sau fara permis. Mi se pare cazul clasic in care rider-ul nu e constient de ce poate mobra de sub el, iar daca se mai si sperie, deciziile nu sunt cele mai potrivite.

Editat de Roni
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da am vazut si eu la stiri.Da pacat de el ca era tanar si avea toata viata inainte.Iar voi 2 de mai sus nu va mai certati.Fiecare aveti dreptate in felul vostru,putea sa dea peste cineva si mai lua pe cine dupa el dar si asa e pacat ca s-a stins o viata din cauza unei gafe.

Imi aduc aminte acum cativa ani aveam cam 80 km intr-o curba destul de larga am intrat in voblaj am trecut foarte aproape de o masina care venea din fata,mi sa racit inima in 2 sec mi-am vazut viata am zis ca asta e sfarsitul drumului m-am uitat unde pot sa intru cu motoru ca sa nu fac treaba si mai urata.Am lasat moi mainile pe ghidon si intr-un moment si-a recapatat stabilitatea am iesit repede de contra sens si am ajuns acasa,3 zile nu am mai iesit cu drujba.

Fratilor cine de sus m-a scos din voblaj.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doooamneee,nici o saptamana,si aceleasi chesti,copchil prost si fara creier,fara permis,fara echipament si motor neinmatriculat,eu nu inte;eg de ce fac chestile astea,vor si para ma cool?Poti fi cool si fara sa-ti risti viata.Dumnezeu sa-l odihnesca!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

curatenia de primavara, ce sa-i faci, se mai intampla.... asa e cand te dai toata ziua pe play station si dupaia te crezi batman.... pacat de cei ce raman in urma sa sufere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Si cind te gindesti ca cineva s-a apucat sa faca topic ca , vezi Doamne, motocicletele duse la pista pot provoca accidente "grave", soldate cu o tibie rupta.

Editat de JAGI
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...