Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Eu cred ca sunt ultimele zile oficiale de iarna.

In curand presimt ca o sa-i duci dorul pe forum pentru ca o sa se plimbe toata ziua cu motocicleta. :))

 

foarte corect! e mare plictiseala de la birou :P

 

Pentru ceilalti colegi care nu mai pot de grija mea... 3 ani nu prea m-ati vazut pe-aici. Intrebati-va de ce...

» Post actualizat in 19 Mar 2015 19:50

O sa posteze de pe telefon cum prinde un semafor, pana la Paste este super-membru oricum. :crack:

 

Prietene... nu ma ocup cu asa ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 39,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10424

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5763

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

Adevarul este ca insisti foarte mult cu posturi si topicuri (cel putin neinteresante si aiurea)...eu am contul din 2008 si nu tin sa fiu super membru daca asta inseamna sa supar lumea pe aici...cand am ceva de spus,spun,cand nu.....logic ca NU.

Editat de TZU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevarul este ca insisti foarte mult cu posturi si topicuri (cel putin neinteresante si aiurea)...eu am contul din 2008 si nu tin sa fiu super membru daca asta inseamna sa supar lumea pe aici...cand am ceva de spus,spun,cand nu.....logic ca NU.

 

Asta e singurul topic nonsens, si aia repet, din plictiseala. Celelelate topicuri create de mine (probabil cu exceptia celui de prezentare a motocicletei), erau ca sa aflu niste raspunsuri care ma interesau. Si au functionat.

 

Cat despre posturi aiurea, ai dreptate. 3 ani am fost exact ca tine. Scurt si la obiect. Acum o fac din 2 motive: unul sa devin supermembru (pt ca ma irita faptul ca dupa 3 ani de corectitudine la postari... eram in-ce-pa-tor... ), si al doilea, din plictiseala de la 9 la 5, in care sunt obligat sa stau in fata unui computer (job-ul). Referitor la acest motiv din urma, tine cont de faptul ca nu ma bag in topicuri interesante sau care ma depasesc (gen SS sau SBK, sau mai stiu eu)... ci raman la c_c__turi

 

Cat despre emiteri de judecati aiurea ale unora... buni suntem cu totii de asta. As vrea sa-l vad pe-ala de nu a zis un simplu ok, regulament pt care dincolo ti se sterge cu totul postarea. Oricum peste 70% din postarile de pe forum is degeaba.

 

Acestea fiind zise... incepe ziua de postari :))

 

Noroc la toti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Nu mai... trebuia sa vezi atasamentul si sa-ti alegi numarul in functie de preferinta.

 

La mine coincide numarul cu preferinta. :P

 

Recunosc, a fost o chestie spontana, si nu am gandit-o prea mult. Mai mult de amuzament

 

Gasisem fotografia pe undeva... mi-a venit ideea.

Editat de navix
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e singurul topic nonsens, si aia repet, din plictiseala. Celelelate topicuri create de mine (probabil cu exceptia celui de prezentare a motocicletei), erau ca sa aflu niste raspunsuri care ma interesau. Si au functionat.

 

Cat despre posturi aiurea, ai dreptate. 3 ani am fost exact ca tine. Scurt si la obiect. Acum o fac din 2 motive: unul sa devin supermembru (pt ca ma irita faptul ca dupa 3 ani de corectitudine la postari... eram in-ce-pa-tor... ), si al doilea, din plictiseala de la 9 la 5, in care sunt obligat sa stau in fata unui computer (job-ul). Referitor la acest motiv din urma, tine cont de faptul ca nu ma bag in topicuri interesante sau care ma depasesc (gen SS sau SBK, sau mai stiu eu)... ci raman la c_c__turi

 

Cat despre emiteri de judecati aiurea ale unora... buni suntem cu totii de asta. As vrea sa-l vad pe-ala de nu a zis un simplu ok, regulament pt care dincolo ti se sterge cu totul postarea. Oricum peste 70% din postarile de pe forum is degeaba.

 

Acestea fiind zise... incepe ziua de postari :))

 

Noroc la toti!

ahahahahhaha. dupa ce devii SUPER MEMBRU pe un forum deja o sa fii vezi un fel de maestru shaolin al motociclismului. nu mai pot de ras :)))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prin faptul ca pui astfel problema, realizez cat ai inteles :))

 

ps: daca postai numa ca sa contorizezi, ajungea un ok. Nu-ti da singur cu tifla'n cap

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prin faptul ca pui astfel problema, realizez cat ai inteles :))

 

ps: daca postai numa ca sa contorizezi, ajungea un ok. Nu-ti da singur cu tifla'n cap

hai ca te-am ajutat sa mai faci un post. esti mai aproape de indeplinirea visului tau. poate dup-aia nu mai vedem postari d-ale tale pe toate topicurile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci merci! apreciez colegu!!! :cheers:

 

Si intotdeauna tineti minte atat: "Ajutand pe altul te ajuti pe tine" :))

 

Apoi, totul se poate si intr-o forma civilizata si de bunsimt in care nu trebuie sa ne araatam co_a_ele. Ca toti avem, asta e sigur.

 

Ps: imi statea gandul la un Bonneville cand alegeam motorul, dar nu america,,, caferacer-ul

Editat de navix
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

observ ;)

 

apropos... dupa supermembru ce mai e?

expert, dar pentru ala trebuie sa muncesti ceva. am impresia ca e pe la 3000, dar la ritmul tau nu e o problema :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...