Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 39,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10424

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5763

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

Incepand cu data de 15.12.2018 orele 23.10 sun de doua ori bunic de nepotele...fiindca fiica mi-a daruit si a doua nepotica! Sa curga beuturaaa! Incepem cu o cafea...cu de toate...dar fara alcool!🤟

IMG-20181216-WA0013.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Ivane, multa sanatate si toate cele bune, atat nou nascutei, cat si intregii familii!

 

Neata buna de dupa masa, fwutui mama ei de treaba, tot nu stiu cum functioneaza carantina asta noua, nu stiu dupa ce algoritm mi se deblocheaza contul dupa alea 5 postari amarate....

Si un revolver a avut 6 cartuse.... io musai sa ma multumesc cu 5, si nici nu pot sa reincarc.... pfffff.... si huoooo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru urari, colegilor! Va astept cu o tuica fiarta la deszapezit! Sunt sinistrat de doua zile! :( In poza, sub mormanul alb, se afla o masina...este pe ulita mea! Nu vreti sa stiti ce-i in zona...:nono:

20181216_160153.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'mneata bajatii!

Yupiii,a venit iarna asa cum trebuie!

Tataie,sa aiba sanatate maxima,fericire cat incape si in privinta ta,recunosti ca "tataie" ti se potriveste inca odata! :)

PS:Vezi sa nu-l pierzi pe Sasha prin zapada ceea... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 ore, Christian 1 a spus:

... "tataie" ti se potriveste...

Da, asa-i! Dovada este mai jos...cu un set de fete mandre!😍

Si...cine a zis ca un concediu este pentru odihna?! Ala care i-a zis asa sa vina acu' la mine...ca deja am epuizat ratia de energie pe tot anu'...dand la zapada!😥

Abia acum imi beau cafeaua...ma schimb ca am hainele ude si ies iarasi sa ma bat cu nametii!:box:

Zi faina, colegii!

IMG-20181216-WA0026.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neata buna,

Diavole, impartim noi bonurili, ciuciu la restu'

daca nici buna-ziua nu dau :)

 

 

o zi faina colegii, e plin de zapada pe aici, e iarna, diiii!

 

 

 

 

PS. si nu stiu ce mama dracului s-a intamplat, iarasi nu ma mai lasa sa postez, cica mi-am epuizat postarile pe azi, desi asta a fost prima...

fwutui fwutui...., pffff.....

Editat de apriliacluj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru urari, sa fiti sanatosi si voi si sa va bucurati de familiile voastre!🤗

Prima zi in care simt ca sunt in concediu...am reusit azi noapte sa ajung la sosea, sa pot pleca motorizat (a trebuit sa fac ceva comisioane cu masina, noaptea!), iar acum am dormit ca porcu' pana la ora asta! Ma refac dupa o baie buna si-o cafea...

M-am gandit ca pentru cei prezenti sa distribui bonuri de vacanta (ticket, voucher...), dara daca Bubb' ne taie de pe lista...nu stiu ce sa mai zic! Uite...cam asa arata boanele astea...ce ziceti?!

35d7c306f4481421bdc7fd1be412b9acmaxim.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, apriliacluj a spus:

PS. si nu stiu ce mama dracului s-a intamplat, iarasi nu ma mai lasa sa postez, cica mi-am epuizat postarile pe azi, desi asta a fost prima...

fwutui fwutui...., pffff.....

Ai atentat la bonurile noastre? Ha! Esti din nou in carantina. Asa iti trebuie, sa ne mai iei tu bonurile inainte de sarbatori.

Buna dimineata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, Contabil a spus:

Bub   26

Conta 11

Conta 13

  taz 40

Acum 7 ore, apriliacluj a spus:

neata buna,

Diavole, impartim noi bonurili, ciuciu la restu'

daca nici buna-ziua nu dau :)

o zi faina colegii, e plin de zapada pe aici, e iarna, diiii!

PS. si nu stiu ce mama dracului s-a intamplat, iarasi nu ma mai lasa sa postez, cica mi-am epuizat postarile pe azi, desi asta a fost prima...

fwutui fwutui...., pffff.....

 e si aici o zapada de numa . 

Acum 6 ore, ivan pedala a spus:

Multumesc pentru urari, sa fiti sanatosi si voi si sa va bucurati de familiile voastre!🤗

Prima zi in care simt ca sunt in concediu...am reusit azi noapte sa ajung la sosea, sa pot pleca motorizat (a trebuit sa fac ceva comisioane cu masina, noaptea!), iar acum am dormit ca porcu' pana la ora asta! Ma refac dupa o baie buna si-o cafea...

M-am gandit ca pentru cei prezenti sa distribui bonuri de vacanta (ticket, voucher...), dara daca Bubb' ne taie de pe lista...nu stiu ce sa mai zic! Uite...cam asa arata boanele astea...ce ziceti?!

35d7c306f4481421bdc7fd1be412b9acmaxim.jpg

 Tataie... nu e frumos ce faci. Pui poza cu boanili de le-ai primit anul trecut ... ca sa ne faci in ciuda.... nt nt...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 minute, Taz Asg a spus:

  taz 40

 e si aici o zapada de numa . 

 Tataie... nu e frumos ce faci. Pui poza cu boanili de le-ai primit anul trecut ... ca sa ne faci in ciuda.... nt nt...

Acum 13 minute, Contabil a spus:

Bub   26

Conta 11

Conta 13

taz 40

 multumesc de info. , il astept si pe dl. Ivan .... cu drag!

PS. Cu ce realizari face dn. Ivan, din contabil as dori sa devin economist ...... pot lua concediu de alaltaieri, retoactiv? 😂

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sa centralizam :)

Belet norocos, Contabilu'-l pune

1. Ivan:

2. Conta:     11

3. Taz:           40

4. Bub:          26

5. Conta:      13

6. 

 

diii si bata-ne norocu'

Editat de apriliacluj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Ivan:

2. Conta:     11

3. Taz:         40

 4. Bub:       26

 5. Conta:     13

6. Cristi:    37

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...