Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

1 oră în urmă, Taz Asg a spus:

...ivan : sa lasam supararile si sa te bucuri de nepoti alaturi de doamna tataie

... oleaca de tratament

Nu-s suparat, doar ca ma doare salele de la dat atata zapada la lopata...am nevoie de niste ajutor si tratamentu' adecvat, ca baba mea si-a iesit din garantie!:rusinica:

 

Acum 2 ore, Christian 1 a spus:

Sanatate la maxim,fericire cat incape si un Craciun fericit alaturi de ai vostri,din partea Mirelei si a mea!

Sanatate si voua, va pupam si noi in haita...adica io, baba, copiii si nepotii, plus cei aflati alaturi, nu-i mai enumar ca-i mare neamu'!😘

 

@Tuturor membrilor forumului, doar cititori, logati sau anonimi, va doresc ce-mi doresc si mie!:makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 39,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10424

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5763

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum 4 ore, ivan pedala a spus:

@Tuturor membrilor forumului, doar cititori, logati sau anonimi, va doresc ce-mi doresc si mie!:makeout:

 

Unul din "anonimi" sint eu, am o tableta veche, merge cind vrea ea, citeodata ma pot loga, citeodata nu ..... are vointa nu gluma.

A vrut o data sa raspund de pe ea (mi-a dat variante girla, nimic) ...... asa ca daca-i doar unul citeodata, e posibil "EU".

 

Acum 22 ore, Muretto Grundieg a spus:

Uite dom'le, îți trimit ajutoare 1238327627_Ajutorlazapada.thumb.jpg.2676be58761e7c3e033a6e8bf7b62869.jpg

 

N-am nevoie de 1 ajutor de acest fel (sint casatorit) ...... dar n-ar fi rau vre-o 2-3 ajutoare (cu lopeti diferite eventual).

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 minute, Paca a spus:

Lasa bre scuzele astea puierile ...redirectioneaza ajutorul asta la mine...

Sau spre mine...ca nu ma supar! Lopeti mai am, poa' sa vina goale...fara scule!:clap:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neata buna colegii!

Eu observ ca tot galben sunt, nici o schimbare, nu am fost cadorisit de conducerea forumului...

Ba din contra...

Pana acum numaram minutele pana la 15, iar acum am doar 5 cartuse zilnic, sau chiar mai putin....

Orice om avea la el 6 cartuse si un incarcator de rezerva, deh faine vremuri au fost in vestul salbatic.... acolo aveai sanse intr-un duel, aici ciuciu...

Mergem inainte, dii distractie diiiii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 22 ore, Contabil a spus:

 

N-am nevoie de 1 ajutor de acest fel (sint casatorit) ...... dar n-ar fi rau vre-o 2-3 ajutoare (cu lopeti diferite eventual).

ia uitate la ei.. pfff   . Baaaaaa  camaradul a spus ca ajutorul ajunge la mine , sa ma ajute, incat is sinistrat in zapada :P

 

daca e vorba de lopata la Tataie .. nu a zis nimeni ca se duce , da cand e vorba de ajutoare de astea se baga toti

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 52 minute, Taz Asg a spus:

...daca e vorba de lopata la Tataie .. nu a zis nimeni ca se duce , da cand e vorba de ajutoare de astea se baga toti

Da...asa-i!😝 La lopata nu am vazut inghesuiala, dar la buci, craci si laptarii vad ca-i batalie! Nu-i frumos...:nono:

Las' Traiane, ca vine fata doar la aia napastuiti! Ca doar vede si ea unde-i necesara prezenta ei! Hai, diiiii...treceti la inca o runda de porcarii, sarmale, dulcegarii...si udatura ce s-o gasi!:friends: 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 38 minute, ivan pedala a spus:

Da...asa-i!😝 La lopata nu am vazut inghesuiala, dar la buci, craci si laptarii vad ca-i batalie! Nu-i frumos...:nono:

Las' Traiane, ca vine fata doar la aia napastuiti! Ca doar vede si ea unde-i necesara prezenta ei!

 in gorj si arges e cod galben. sau portocaliu ....sau ...  de alaska. Nu mai conteaza . Intai la noi. restu : ciuciu  :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care capra?! Ce vecin?! Ca ai mei (vecinii) nu au nici capre, nici oi, nici fete mari...iar multi vecini nu-i mai am deloc! S-au prapadit, saracii! Am ramas sa le hranesc cainii, fiindca mureau de foame si sete in bataturi...legati in lant sau inchisi... Asa ca, nu-s de pricipiul "caprei vecinului"...ca-i rau! Voi ce faceti cu ajutoarele alea, le mai astept, vin, ori ma bazez pe lopetile mele si forta de-o mai am...ca zapada de dat ar mai fi, asa cat sa umpli cateva camioane! Diiiii...mai am o gura de cafea si ma pregatesc de-o gustare!✌️

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La asta ma gandeam si io...numa' ca vazusem cu doua-trei zile inainte pe un site de vanzari niste Kent, BT, Snagov si Carpati...si ma gandeam ca de-acolo s-a aprovizionat!:crack:

'Neata buna...si prima cafea!:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...