Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

mie foame :(

 

noroc ca am bonuri de masa, ca voua nu va dau pe ziua de azi

nu-i de ajuns ca-s io necajit, ma mai fwuteti si voi bine :) ...ca asa-i in tenis :)

 

diiiii si o zi faina!

 

 

PS. cred ca au mai ramas vreo doo' pe azi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 39,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10424

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5763

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum 10 minute, pitesti2010 a spus:

Salutare dragi colegi!

imi este somn.

Acelasi efect de carcasa il am si io,caci am pranzit.Ca atare,ma duc sa-mi pun un episod din MASH ca sa pot durmi un ceas.Doo...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai Lore', tu nu trebuie sa mai arunci gloante in desert...pastreaza-le pentru aici, de aici luam boane si ne tragem seva (cafeaua) zilnic! Daca tu te dai cu partidu'...e logic sa iei la gioale de la miner...:kick:

Si mie oricum azi nu mi se cuvin boane, ca sunt in greva...asculta-l si tu pe Moise Guran, la Europa FM...:bore:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu tot timpul neuropa fm ascult la birou sau in masina :)

 

zilnic cam 3-4 aici utilizez, stii bine...

dar cum dimineata aici inca nu a postat nimeni (ca sunteti lenesi..., dar amu nu de asta vorbim :) ) mi-am zis sa folosesc cartusul ala la un topic distractiv..., iar in cel al superBecului  n-am gasit nici o replica interesanta, am vazut apoi  topicul lui LUV si am tras...

si voi, mari viteji, trageti in unu' fara aparare, fara gloante :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neh...io imi fac hartiile la zi, vin la munca si ma achit de datoria locului de munca...problema este ca minerii mei nu mai pot suporta si ei s-au hotarat sa opreasca munca! Asadar, ciu&ciu carbune, energie...si trecem pe lemne si lumanari! Sper sa nu se ajunga aici...✌️

Oricum, acum un minut s-a semnat un protocol si vom avea si carbune si energie...va spun asta in mod sigur!

Iar tu, Lore'...ramai aici unde ne-am consacrat, de unde vom primi pensie...nu trada topicu' pentru dixtractie ieftina, unde sa-ti consumi amaratele de cartuse!:clap:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apoi ce, crezi ca degeaba am dus acest topic pe spate atata amar de vreme??

sigur raman aici, cel putin pana sunt membru pe acest forum

ca daca nu se schimba nimic pana in 10 aprilie, o sa cer stergerea profilului

 

diiii si dupamasa faina! 

 

 

PS. si am terminat pe azi cu cartusele....

PPS. doo' ore m-au tinut cartusele, si toate folosite aici....

Editat de apriliacluj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti-am mai zis...dai un beep, te sun si-mi transmiti doleantele...scriu aici si totul ti se cuvine! Hai...diiiiii!

Cred ca pe azi am trudit cam mult...asa ca iau pauza de o bomboana si ma pregatesc sa plec acasa...Sasha asteapta sa ne jucam!:michael:

Bafta tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sasha este un Cane Corso, baiat mare de-acu'...si va trebui sa-l declar la potera, sa-l microcipez...fiindca de restu' deja m-am ocupat, are de toate, este la zi!

Dar cred ca in viitorul apropiat va trebui sa dau un anunt de genu': "potaie, caut gazda primitoare...care sa ma primesca impreuna cu un catelus!"... Azi cand am venit de la munca am gasit dezastru in batatura, totul sfasiat, rupt, imprastiat...nimic intreg si la locu' lui! Iar nevasta, logic, a trecut deja la represalii! :box:

20190117_153011.jpg

Buna dimineata...si degeaba-i frig, ca tot vineri este! Diiiiiiiiii...cafea!:mexicanwave:

Pentru Bub'...uite, vezi ca se poate?! 'Neata si tie!✌️

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Ce-o luat-o Grivei... :lol:

 

 

 

Editat de Christian 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 minute, The_Sin_Eater a spus:

...Saptamana viitoare sunt la recuperare la bai.

Da, la Baile Govora,...

 

Daca se pot face bai calde la bazin, contracost, plus masaj...alea-alea..., da-mi un semn, poate iti fac o vizita insotit de baba, poate 'oi mai recupera ceva din ea! Pana atunci, recuperare maxima, odihna placuta si...salut-o pe Mariana din partea mea cand o s-o vezi in Govora Parc!

Weekend fain, norocosilor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...